Winnipeg – Carolina 2:1 (kon.) | NY Rangers – New Jersey 2:3 (kon.) | Montreal – Toronto 3:4 (po pr.)
Pittsburgh – Florida 4:3 (kon.) | Philadelphia – Washington 8:2 (kon.) | Tampa – St. Louis 2:1 (kon.)
Dallas – Colorado 3:1 (kon.) | Minnesota – Columbus 4:5 (po pr.) | Chicago – Nashville 2:1 (po pr.)
Arizona – Boston 2:6 (kon.) | Vancouver – Calgary 2:5 (kon.) | Edmonton – Ottawa 1:6 (kon.)
San Jose – NY Islanders 1:3 (kon.) | Los Angeles – Buffalo 4:2 (kon.)
Los Angeles Kings
4:2 (0:1, 1:0, 3:1)
Buffalo Sabres
Neděle 15.10.2017, 04:30 • Staples Center, Los Angeles • NHL

57:56
    Teď je tu ale výrazná komplikace pro Buffalo. Dvě minuty před koncem třetí třetiny přichází hostující vyloučení, menší trest za podražení dostává útočník Evander Kane. Potvrdí Kings, že jim dnes fungují přesilovky?

45:26
    Pro změnu trest na druhé straně. Menší trest jde pykat mladík Jack Eichel, který se podle soudu rozhodčího provinil nedovoleným bráněním. Takže těžké momenty nyní čekají Robina Lehnera.

43:01
    Dobrá šance pro Buffalo Sabres, jak se dostat zpátky do vedení. Domácí Andy Andreoff evidentně podrazil soupeře, a tak je nucen odsedět si dvě minuty za katrem.

30:05
    Bude se znovu vylučovat, tentokrát pro změnu z řad domácího výběru. Rozhodčí si totiž všiml faulu Alexe Iafalla, který držel Eichela. A tak se Buffalo může zkusit vrátit do vedení.

26:56
    Také Los Angeles si dnes zahraje první početní výhodu. Dvě minuty za nedovolené bránění je nucen jít odpykat Josh Gorgers, který bude doufat, že jeho spoluhráči neinkasují.

10:28
    Buffalo Sabres si zahrají první přesilovku tohoto zápasu. Na dvě minuty za sekání je vyloučen obránce Kings Jake Muzzin. Přinese tahle početní výhoda první větší šance?

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 28. D. Brown (J. Carter, Doughty), 48. Toffoli (Muzzin, Fantenberg), 58. Doughty (Martinez, Kopitar), 60. Pearson (Toffoli, J. Carter) – 16. Girgensons (Eichel, McCabe), 50. Eichel (E. Kane, Pominville)

Los Angeles Kings: Quick (Kuemper) – Forbort, Doughty, Martinez, Muzzin, Fantenberg, Folin – Iafallo, Kopitar (C), D. Brown – Pearson, J. Carter, Toffoli – N. Shore, Lewis, Brodzinski – Kempe, Dowd, Andreoff.
    Buffalo Sabres: Lehner (Ch. Johnson) – Scandella, Ristolainen, Beaulieu, Tennyson, Gorges, McCabe – Girgensons, Eichel, Pominville – E. Kane, R. O'Reilly, Moulson – S. Reinhart, Jo. Larsson, Griffith – B. Pouliot, Josefson, Nolan.

Rozhodčí: Lee, Rank – Sericolo, Heyer

Diváci: 18 230