Přerov – Havířov 2:1 (kon.) | Kometa Brno – Havlíčkův Brod 4:3 (kon.) | Vsetín – Technika Brno 1:3 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
Technika Hockey Brno
Neděle 15.10.2017, 13:30 • Zimní stadion Na Lapači • ELIOD extraliga mladšího dorostu • 9. kolo

Ve třetí třetině byla aktivnějším celkem brněnská Technika, snížení na 1:2 se však dočkali Valaši.Oku lahodící akci předvedl Houser s Babeliakem, když se jim společnými silami podařilo překonat gólmana Skoupého. Vsetínu zastavilo honbu za vyrovnáním vyloučení Půčka, celkově lepším týmem však byli hosté, kteří si čtyři minuty před koncem pojistili vítězství brankou na 3:1.
    Pro tuto chvíli je to ode mě vše, bude se těšit u online přenosu ze zápasu WSM Ligy mezi Vsetínem a Ústním nad Labem, který začíná v 17:30. (15:35:19)

59:58
    Zemánek obkroužil branku a pokusil se puk dostat za brankovou čáru okolo levé tyčky. Úspěšný nebyl.

59:32
    Vsetínští si přihrávají za brankou Brna, nedaří se jim však dostat puk před brankoviště.

59:08
    Technice se daří dostávat kotouč z pásma. Ani jedno z vyhození však nebylo na tolik přesné, aby skončilo v prázdné brance.

58:13
    Hosté vyhodili, vsetínský obránce tečoval kotouč do rohu kluziště.

57:58
    Po přerušení hry se Málek vydává na střídačku, domácí hrají v šesti.

57:58
    Kunstovu střelu od modré tečoval před brankou Babeliak, když jeho dorážka skončila na betonech Skoupého, pokusil se procpat puk kolem levé tyčky ještě jednou. Technika drží puk v brankovišti.

57:52
    Oddechový čas pro domácí.

57:52
    Vyloučení v týmu VSK Technika Hokej Brno (Hassani – 2 min., vysoká hůl).

56:59
    Vsetín nahodil na Skoupého branku. K puku se snažil dobruslit Vrána, chybělo mu však pár centimetrů k dosažení na kotouč, a tak se puku zmocnil brněnský brankář.

55:56
    Technika právě vstřelila branku!
    Hostující celek navyšuje čtyři minuty před koncem své vedení. Dvoubrankový náskok vystřelil pokusem mezi betony MAREK KELBL. Asistence: Adam Špaček, Tomáš Čoupek.

55:41
    Opět si musel Málek hlídat svou pravou tyčku, Technika začíná přidávat na aktivitě v útočném pásmu.

55:14
    Staněk byl v mezikruží obklíčen čtyřmi hráči Vsetína, i přes to vystřelil. Houser jeho střelu tečoval a puk proletěl kolem pravé tyčky vsetínské branky.

54:25
    Houser nahazuje do útočné třetiny, Valaši se však před Skoupým ke kotouči nedostávají a Technika opět hraje vlastní hru.

53:53
    Technika se usadila v útočné třetině a kombinuje v okolí levého kruhu.

52:49
    Turek poslal ve středním pásmu přesný pas na Čajanovou, která se vydala sama proti dvěma hostujícím hráčům. Nakonec vystřelil z levého kruhu přes obránce a minula branku.

52:08
    Groch byl donucen zavést kotouč až k brance Skoupého a rozehrává zpoza vlastní brány.

Helena Hegeďová

Branky a nahrávky: 48. Babeliak (Houser) – 11. Kelbl (Kubica, Kala), 34. Kučírek (Hassani, Groch), 56. Kelbl (Špaček, Čoupek)

VHK ROBE Vsetín: Málek (Geidl) – Houser, Velikovský, Kunst, Sviták, Sovjáková, Navrátil – Bednařík, Babeliak, Pažitka, Kočí, Calaba, Ševčík, Zemánek, Vrána, Půček, Turek, Čajanová.
    Technika Hockey Brno: Skoupý (Kulhánek) – Fojt, Irajn, Kučírek, Kubica, Kala, Šujan, Groch – Kelbl, Zimin, Kubový, Hassani, Staněk, Jedlička, Frýza, Vyroubal, Čoupek, Špaček.

Rozhodčí: Cabák – Adamec, Poruba