Sereď – L. Mikuláš 3:1 (kon.)
ŠKF Sereď
3:1 (2:0)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
sk Neděle 15.10.2017, 15:00 • Športový futbalový štadión Sereď • MONACObet liga • 12. kolo

Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem ešte príjemný zvyšok víkendu. (16:58:40)

Za nami je už aj posledný duel dvanásteho kola druhej ligy. V ňom si Sereď dokázala poradiť s dobre hrajúcimi Liptákmi. Víťazný gól padol ešte v prvom polčase, keď od 32. do 39. minúty zaznamenala Sereď dva góly zásluhou Richnáka a Bartoša. Prakticky ihneď po zmene strán korigoval stav z penalty Kucharčík, ale po hodine hry uzavrel na konečných 3:1 pre Sereď Morong.

Domáce ŠKF sa tak vracia na spomínané druhé miesto tabuľky, Liptovský Mikuláš sa prepadne na siedmu priečku.

Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 8:12. Rohy: 6:9. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 15:22.

90+3

90+2
    Sereď to robí skúsene, domáci hráč bol ešte faulovaný.

90+2
    Domáci futbalisti ešte s jedným projektilom, ten však bránu Šavla míňa. Vyzerá to tak, že bol ešte tečovaný, nakoľko uvidíme ešte jeden rohový kop.

90+1
    Liptáci v držaní lopty v strede poľa, odtiaľto gól veru nepadne.

90+1
    Nadstavujú sa dve minúty.

90
    Azda posledná šanca na vrátenie sa do hry Tatranu nevyšla. Maťašovský odkopáva od brány, čakáme ešte na údaj o nadstavenom čase.

89
    Vstupujeme do záverečných dvoch minút riadnej hracej doby, Sereď naťahuje čas, ako sa len dá. Aj záverečným striedaním.

88
    Striedanie v tíme ŠKF Sereď: z ihriska odchádza Richnák, prichádza Pankarićan.

88
    Žltú kartu dostáva Mečiar (ŠKF Sereď).

88
    Nasleduje nebezpečná štandardka, zahrávať ju budú hostia. Predchádzal jej nedovolený zákrok domáceho futbalistu pred hranicou veľkého vápna.

88
    Domáci sa nehrnuli do zbytočného zakončenia, radšej zatiahli loptu na vlastnú polovicu, kde ju následne poľahky strácajú.

87
    Nepodarený brejk Liptákov strieda rohový kop Serede, domáci exekútor sa s rozohrávkou nikam neponáhľa.

86
    Domáci futbalisti kontrolujú záver duelu, Liptáci sa k lopte prakticky nedostávajú.

85
    Šavol opäť raz zasahuje, lopta sa ale vracia späť do hry.

84
    Frustrácia sa derie na povrch, Sereď by sa prípadným víťazstvom posunula späť na druhé miesto tabuľky.