Znojmo – Budapešť 3:4 (po pr.)
HC LERAM Orli Znojmo
3:4 (0:1, 1:1, 2:1 - 0:1)
VASAS Budapešť
Neděle 15.10.2017, 15:00 • Nevoga aréna • Erste Bank Young Stars League • 12. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek neděle. (17:20:11)

Konec. Budapešť získává dva body za ubojovanou výhru v prodloužení. Orli poprvé v sezóně ztratili zápas, přesto zůstávají na prvním místě tabulky.

62:54
    VASAS Budapešť právě vstřelili branku! V brankovišti Znojma vznikl obrovský závar. K odraženému puku se jako první dostal BARNA CZAKO a zamířil přesně do branky. Bez asistence.

61:42
    V prodloužení se hraje převážně u mantinelů. Přestože se hraje systémem 3 na 3, žádné vážnější akce k vidění nejsou.

61:01
    Csiki se dostal do šance, když střílel z prostoru mezikruží. Nedokázal však zvednout kotouč do horní části branky.

60:01

Ve třetí třetině jsme viděli vyrovnaný hokej. O něco více ze hry měli ale domácí Orli, kteří dokázali vsítit dvě branky, a vyrovnali tak skóre zápasu. Následuje tedy prodloužení, ve kterém se rozhodne o tom, který z týmů s odnese o bod více. Ve hře je také neporazitelnost Orlů. Pokud vyhrají, prodlouží ji.

60:00

58:27
    Orli právě vstřelili branku!
    Orli vyrovnávají minutu a třicet sekund před koncem! GLEB ZELENKOV se dostal ke střele po tlaku v útočném pásmu a vypálil tak přesně, že se kotouč ocitl až za bezmocným gólmanem. Asistence: Lukáš Zmeškal.

57:40
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Brabec – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu VASAS Budapešť (Balint – 2 min., hrubost).

57:05
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Rudy – 2 min., hrubost + 10 min. osobní trest, hrubost).
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Oroszi – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).

57:05
    Před brankou Garbacze se strhla bitka, rozhodčí bude vylučovat. Ve vzduchu jsou cítit emoce.

56:05
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Hrubý – 2 min., podražení).

55:47
    Hosté unikli v přečíslení dva na nikoho, vyměnili si puk, ale znojemský gólman Kolupajev předvedl neskutečný zákrok betonem a zastavil puku v cestě za brankovou čáru!

54:53
    Při hře 4 na 4 se žádná významná událost nestala. Hraje se v nízkém tempu. Hosté dobře brání.

53:01
    Vyloučení v týmu VASAS Budapešť (Oroszi – 2 min., krosček).
    Vyloučení v týmu VASAS Budapešť (Bulín J. – 2 min., bitka).

52:39
    Další ofsajd Znojma v krátkém časovém sledu.

52:15
    Další zákrok Garbacze po střele Zmeškala. Znojemský útočník si sjel až do pravého kruhu, naznačil střelu a poté i vypálil, ale gólman si poradil s přehledem.

Jakub Prchal

Branky a nahrávky: 34. Bulín J. (Zelenkov, Rudy), 42. Zmeškal, 59. Zelenkov (Zmeškal) – 7. Balint, 31. Czako (Csiki, Czlama), 51. Czako, 63. Czako

HC LERAM Orli Znojmo: Kolupajev (Velička) -Branec, Rudy, Štěpanovský, Hladil, Peří, Bazala, Hrubý, Strnad – Bulín J., Růžička, Bulín P. – Roubal, Sigmund, Piš – Zmeškal, Kosnar, Zelenkov – Michálek, Stromko, Miščík.
    VASAS Budapešť: Garbacz (Farkas) – Oroszi, Kovats, Tomyai, Farkas, Bukor, Balint, Ferencz – Csiki, Czako, Szlama – Szlepka, Varga, Rozsa – Farago, Szekely-Madai, Makovics – Suranyi, Markus, Altmann.