Novosibirsk – Kunlun 0:3 (kon.) | Omsk – Vladivostok 3:2 (kon.) | Barys – Chabarovsk 1:3 (kon.)
Jekatěrinburg – Chanty-Mansijsk 3:2 (po pr.) | Magnitogorsk – HC Slovan 4:1 (kon.) | Čeljabinsk – CSKA Moskva 0:3 (kon.)
Toljatti – Viťaz 3:1 (kon.)
Avtomobilist Jekatěrinburg
3:2 (0:1, 1:1, 1:0 - 1:0)
Jugra Chanty-Mansijsk
Pondělí 16.10.2017, 16:00 • Uralec Arena • KHL

Hodně vyrovnaný zápas nakonec muselo rozhodnout až prodloužení. Ale dojít na něj nemuselo, kdyby se domácímu týmu nepodařilo dvě minuty před koncem vyrovnat. V prodloužení už pak měl Jekatěrinburg navrch a po zásluze se radoval z bonusového bodu, který mu vystřelil Garejev. (18:30:12)

62:06
    Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
    Avtomobilst byl v prodloužení lepším týmem a po zásluze nakonec vstřelil i vítězný gól. Hrdinou domácích fanoušků se stal ARŤOM GAREJEV, který dokázal propálit Šaryčenkova. Asistence: Nikolaj Timašov.

61:49
    Z pravé strany vypálil Nikolaj Timašov, ale branku minul.

61:25
    Domácí si vyměňují pozice v útočném pásmu a motají hlavy trojice Jugry na ledě.

60:32
    Hosté si nerozuměli a málem se jim to vymstilo. Kvůli špatné přihrávce přišli o puk a pak je musel zákrokem zachraňovat Alexandr Šaryčenkov.

60:01

Tři třetiny o vítězství nikoho nerozhodly, domácí dokázali těsně před koncem zásluhou Parého vyrovnat. Na řadu přijde prodloužení hrané tři na tři.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

58:19
    Je vyrovnáno! Domácí se konečně dočkali a srovnali s Jugrou krok. První střelu ještě Alexandr Šaryčenkov chytil, ale na dorážku FRANCISE PARÉHO už nedosáhl. Asistence: Nikita Trjamkin.

56:52
    Ani další akce domácím nevyšla, pevné ve svém postoji v bráně byl opět Alexandr Šaryčenkov.

55:55
    Alexej Simakov dlouho držel kotouč, ale bylo to nakonec zbytečné, protože nevystřelil ani nikomu nepřihrál.

55:05

53:59
    Nikita Trjamkin vypálil tvrdě od modré, ale jeho střela byla zablokovaná.

53:05
    Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk (Ivan Lekomcev – 2 min., sekání).

52:33
    Hosté tráví celou přesilovku v útočném pásmu, ale chybí jim střelba.

51:53
    Hráči Jugry se usadili v útočném pásmu a kombinují s pukem.

51:16
    Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Alexej Simakov – 2 min., podražení).

Petr Sumbal

Marek Jašek

Branky a nahrávky: 24. Chesalin, 59. Paré (Trjamkin), 63. A. Garejev (Timašov) – 5. Korolyov (Mičejev, Pestuško), 34. Mihhejev

Avtomobilist Jekatěrinburg: Jakub Kovář (Sochatskij) – Trjamkin, Alexej Vasilevskij, Megalinskij, Ljamin, Kuljaš, Timašov, Jegoršev, Mišarin – Milovzorov, Paré, Česalin – Michnov, Torčeňuk, A. Garejev – Simakov, Pestunov, King – Rasseikin, Mingalejev, Obidin.
    Jugra Chanty-Mansijsk: Šaryčenkov (Proskurjakov) – Pereťagin, Lekomcev, Ugolnikov, Vitásek, Šulakov, Pogorišnyj, Několenko, Valentěnko – Savinainen, Šipov, Varfolomejev – Pestuško, Šen, Panov – K. Majorov, D. Iljin, Kupcov – Beljajev, Koroljov.