Vegas – Boston 3:1 (kon.) | Anaheim – Buffalo 1:3 (kon.) | Los Angeles – NY Islanders 3:2 (kon.)

Sabres právě vstřelili branku!
    Zdá se, že je definitvně rozhodnuto! Opuštěnou branku Anaheimu trefuje ze střední třetiny JOHAN LARSSON. Asistence: Ryan O'Reilly.

59:31
    Nyní už ale gólman domácích míří opět na střídačku!

58:50
    Kane nyní mohl přidat třetí branku svého týmu! Perry ale zblokoval jeho pokus od levého mantinelu.

58:19
    Gibson míří na střídačku, Ducks to tak zkusí v šesti!

55:32
    Dobrá šance pro Wagnera, Johnson ale drží svůj tým!

54:57
    Na druhé straně se dostal do zajímavé šance Reinhart, na Gibsona si ale bekhendem nepřišel.

48:41
    Dobrou střelu ze své hole nyní vyslal Cam Fowler, Johnson ale zasáhl levým betonem!
    39:28 Sam REINHART - 1:2

39:28
    Buffalo se dostává v závěru třetiny zpět do vedení! Manson ztratil kotouč v obranné třetině, od BENOITA POULIOTA se pak černá pryž odrazila za záda brankáře Gibsona. Rodák z Alfredu zaznamenává první bod v tomto ročníku, 2:1 pro hosty! Bez asistence.
    38:22 John Gibson předvedl cirkus, ale nakonec neinkasoval

38:22
    Nahození Ristolainena způsobilo Gibsonovi daleko větší problémy, než všichni čekali! Domácí brankář si totiž málem srazil kotouč za vlastní záda.
    35:50 Chris WAGNER - 1:1

35:50
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Domácí srovnávají skóre při vlastním oslabení! CHRIS WAGNER vyhrál bruslařský souboj s Ristolainenem, na Johnsona pak vyzrál bekhendovým blafákem, který zakončil mezi brankářovy betony. Sabres tak inkasují již čtvrtý gól při vlastní přesilovce. Pro Wagnera je to pak první gól v sezoně, 1:1! Asistence: Antoine Vermette, Josh Manson.

34:02
    Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Corey Perry – 2 min., sekání).
    32:01 Rozhodnutí z ledu platilo a gól Anaheimu nebyl uznán

32:01
    Obrovská šance Ducks! Vermette vyhrál buly, od modré napřáhl ke střele Beauchemin, k dorážce se pak ještě dostal Ricthie, Johnson ale dokázal zasáhnout pravým betonem.

31:51
    Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Evander Kane – 2 min., nedovolené bránění brankáři).

29:23
    Perry nyní našel před brankou Ritchieho, jeho bekhend ale Johnson dokázal lapit do své rukavice!

27:57
    Šance pro Buffalo! Kane ani poté Pominville ale nedokázali dotlačit puk za brankovou čáru přes Gibsonův levý beton.

25:29
    Johnson si nyní přivodil sám komplikace, když špatně rozehrál. Scandella pak předvedl velmi dobrý blok proti střele Ritchieho a zabránil tak jisté brance!

20:53
    Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Evander Kane – 2 min., sekání).

19:51
    Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Antoine Vermette – 2 min., podražení).

17:32
    Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Josh Gorges – 2 min., držení protihráče).

10:04
    Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Rickard Rakell – 2 min., nedovolené bránění brankáři).

08:34
    Další dobrá příležitost pro Justina Baileyho, Gibson teď podržel svůj tým.

07:04
    Velký závar před brankou domácích! Evander Kane mohl navýšit vedení svého týmu, Gibson měl obrovské štěstí, že kotouč neskončil za jeho zády.

04:38
    Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Evander Kane – 2 min., faul loktem).
    01:26 Jake MCCABE - 0:1

01:26
    V polovině druhé minuty se hosté dostávají do vedení! Od levého mantinelu nejprve střílel Beaulieu, Gibson nedokázal zkrotit kotouč a vyrazil tak pouze před sebe. Následnou dorážkou z předbrankového prostoru se poté bekhendem prosadil JUSTIN BAILEY. Pro dvaadvacetiletého útočníka první branka v této sezoně, celkově jeho třetí v NHL, 1:0 pro Sabres! Asistence: Nathan Beaulieu, Johan Larsson.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 36. Wagner (Vermette, Manson) – 2. Ju. Bailey (Beaulieu, Jo. Larsson), 40. B. Pouliot, 60. Jo. Larsson (R. O'Reilly)

Anaheim Ducks: Gibson (Berra) – Fowler (A), Manson, Beauchemin, Montour, Jaycob Megna, Bieksa – Cogliano (A), Rakell, Silfverberg – N. Ritchie, Vermette, Perry (A) – Wagner, D. Grant, L. Shaw – Kerdiles, Rasmussen, Boll.
    Buffalo Sabres: Ch. Johnson (Lehner) – Scandella, Ristolainen, Beaulieu, Tennyson, Gorges, McCabe – Girgensons, R. O'Reilly (A), S. Reinhart – E. Kane (A), Eichel (A), Pominville – B. Pouliot, Jo. Larsson, Ju. Bailey – Moulson, Josefson, Nolan.

Rozhodčí: Chris Rooney, Dave Jackson – Loonie Cameron, Andrew Smith

Diváci: 15 821