Astana – Maccabi Tel Aviv 4:0 (kon.) | Lugano – Plzeň 3:2 (kon.) | Beer Ševa – FCSB 1:2 (kon.)
BATE – Kolín nad Rýnem 1:0 (kon.) | CZ Bělehrad – Arsenal 0:1 (kon.) | Konyaspor – Salzburg 0:2 (kon.)
Marseille – Guimarães 2:1 (kon.) | Östersunds FK – Ath. Bilbao 2:2 (kon.) | Zorja Luhansk – Hertha 2:1 (kon.)
Nice – Lazio 1:3 (kon.) | Waregem – Arnhem 1:1 (kon.) | Zenit – Rosenborg 3:1 (kon.)
Vardar – Real Sociedad 0:6 (kon.) | Villarreal – Slavia 2:2 (kon.) | Skënderbeu – Partizan Bělehrad 0:0 (kon.)
Dynamo Kyjev – Young Boys 2:2 (kon.) | Braga – Ludogorec 0:2 (kon.) | Hoffenheim – Başakşehir 3:1 (kon.)
AC Milán – AEK Atény 0:0 (kon.) | Austria – Rijeka 1:3 (kon.) | Everton – Lyon 1:2 (kon.)
Atalanta BC – Apollon Limassol 3:1 (kon.) | Šeriff Tiraspol – Lok. Moskva 1:1 (kon.) | Zlín – Kodaň 1:1 (kon.)
FK Zorja Luhansk
2:1 (1:0)
Hertha BSC
Čtvrtek 19.10.2017, 19:00 • Arena Lviv, Lvov • Evropská liga • Skupina J

Rozhodčí Liany naposledy foukl do píšťalky a ukončil dnešní utkání, ve kterém Zorja Luhansk porazila Herthu 2:1. Domácí tým zvítězil naprosto zaslouženě, protože hlavně ve druhém poločase byl pro svého soupeře nebezpečný. Zorja se dostala do vedení ve 42. minutě, když Silas proměnil volný přímý kop, Hertha pak v 56. minutě vyrovnala na 1:1, to se přesně trefil Selke. Domácí tým se pak trefil ještě jednou, to se na listinu střelců zapsal střídající Svatok, který zajistil 3 body. Zorja si udržela 2. pozici v tabulce a Hertha klesla na poslední 4. příčku. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (20:53:31)

90+4

90+3
    V samotném závěru chtěl vedení domácím pojistit Silas, ale mířil nepřesně.

90
    Druhý poločas bude nastaven o 3 minuty.

87
    Weiser se snažil vyrovnat na 2:2, ale střela mu nesedla a pálil nepřesně.

86
    Zápas se pomalu, ale jistě blíží do svého konce a zatím to vypadá, že Zorja si všechny 3 body nechá pro sebe, domácí fanoušci jásají nadšením.

84
    Ibišević se ocitl v ofsajdu a útočná akce hostů velmi rychle skončila.

81
    Střídání v týmu FK Zorja Luhansk: ze hřiště odchází Maxym Lunov, přichází Arťom Gromov.
    79. Olexandr SVATOK - 2:1

79
    Zorja Luhansk právě vstřelila branku! Domácí tým měl výhodu rohového kopu, před kterým se ale Hertha ubránila. Nicméně hráči v bílých dresech nesložili zbraně, míč znovu získali a zaútočili. Na pravém křídle rozjel akci Karavajev, který pak poslal milimetrově přesnou přihrávku před bránu, kde byl OLEXANDR SVATOK, jenž elegantně dopravil míč za brankovou čáru.

78
    Opanasenko se ocitl v dobré šanci, ale na brankáře si nepřišel.

77
    Ibišević mohl poslat hosty do vedení, ale Lunin ho v obrovské šanci vychytal.

76
    Faulovaný byl Stark, proti kterému se provinil Lunov a rozhodčí mu udělil žlutou kartu.

75
    Lazaro se prezentoval jedovatou střelou, ale trefil jen bránícího protihráče, který míč srazil na rohový kop, ze kterého pak hosté nic nevytěžili.

74
    Suchockij zahrával rohový kop, ale on ani jeho spoluhráči branku soupeře neohrozili.

71
    Ibišević měl nějaké protesty k rozhodčímu a ten mu ukázal žlutou kartu.

71
    Volný přímý kop si vzal na starost Andrijevskij a vsadil na přímou střelu, která nevypadala vůbec špatně, ale gólman si s ní poradil a míč vytěsnil na roh.

69
    Maier zastavil útočnou akci soupeře, ale za cenu faulu a od sudího vyfasoval žlutou kartu.

68
    Do šance se teď dostali po delší době hosté, ale Weiser svůj pokus proměnit nedokázal. V 68. minutě se stav skóre nemění, stále je to 1:1.