Nymburk – Szekszárd 69:86 (kon.)
Basketball Nymburk
69:86 (15:21, 32:46, 49:63)
TARR KSC Szekszárd
Čtvrtek 19.10.2017, 19:00 • Sportovní centrum Nymburk • Eurocup - ženy • Skupina H

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (21:16:37)

Osobní statistiky:

Body: Chomenčuková (17) – Oblaková (26)
    Doskoky: Linskensová (10) – Oblaková (7)
    Asistence: Tarasavová (8) – Studerová (7)

Je dobojováno. Až na úvodní minuty, ve kterých dominovaly basketbalistky Nymburka, byly hráčky Szekszárdu o krok napřed. Téměř celé utkání kontrolovaly a po zásluze berou bod navíc. Maďarky ve skupině "H" poprvé vítězí, český celek na svou úvodní výhru stále čeká. Nejlepší střelkyní zápasu dnes byla Teja Oblaková, která zaznamenala obdivuhodných 26 bodů.

Konec zápasu. (69:86)

39:59
    Trojka Balintové v koši neskončila. Vteřinu před koncem závěrečné čtvrtiny se trefila Linskensová, která jen kosmeticky upravila skóre. (69:86)

39:22
    Něco málo přes patnáct minut dnes dostala Bakajsová. Před malou chvílí neměla na svém kontě ani bod, nyní má osm! (67:86)

38:50
    Další šestky pro McCallovou. Ta byla úspěšná jen z poloviny, proměnila druhý trestný hod. (65:86)

38:22
    Bakajsová je na palubovce teprve chvíli, na svém kontě má už šest bodů! Nyní proměnila obě šestky! (65:85)

38:04
    Hra se hodně kouskuje, Gerebenová proměnila dva trestné hody, do konce utkání už zbývají necelé dvě minuty. (63:85)

37:50
    Nymburk stahuje na rozdíl dvaceti bodů. Byla to znovu Bakajsová, která se dokázala prosadil. Lavička maďarského Szekszárdu si bere time-out. (63:83)

37:19
    Na palubovku se dostala také Bakajsová, která si připsala své první body v tomto utkání. (61:83)

37:03
    Hraje se ze strany na stranu, na té jedné se prosadila Vaughnová, za Szekszárd poté McCallová, která těžila z asistence Gerebenové. (59:83)

36:30
    Oblaková je dnes skutečně k nezastavení! Hostující basketbalistka dokázala po individuální akci znovu skórovat! (57:81)

36:11
    Trestné hody také pro domácí Linskensovou. Ta proměnila pouze první šestku. Po té druhé přichází obranný doskok. (57:79)

36:00
    Studerové byly odpískány kroky. Vzápětí přichází oddechový čas pro domácí lavičku! Přesně čtyři minuty před koncem tohoto utkání! (56:79)

35:16
    Faulů přibývá, s nimi i trestných hodů. Gerebenová dokázala proměnit obě šestky, Szekszárd vede jednadvaceti bodovým rozdílem. (56:77)

34:32
    Balintová nejprve doskočila na útočné polovině, chvíli poté skórovala její spoluhráčka Gerebenová. (56:75)

33:51
    Další faul na Tarasavovou. Domácí basketbalistka následně stoprocentní při trestných hodech! (56:73)

33:32
    Kissová faulovala Tarasavovou, domácí hráčky zůstávají u míče, budou rozehrávat. (54:73)

32:57
    Už se hraje téměř bez obran. Na trojku Studerové vzápětí odpověděla dvěma body Chomenčuková. (54:73)

Štěpán Slovák

Basketball Nymburk: Linskensová, Vaughnová, Gallasová, Hamplová, Mocová, Šotolová, Tarasavová, Huňková (K), Mircová, Bakajsová, Chomenčuková, Dušková
    TARR KSC Szekszárd: Kissová, Theodoreanová (K), Studerová, Oblaková, Studerová, Gerebenová, Mansareová, Balintová, Krnjičová, McCallová
    Čtvrtiny: 15:21, 17:25, 17:17, 20:23