Jihlava – Bohemians 1905 2:4 (kon.) | Ostrava – Olomouc 1:1 (kon.)
FC Baník Ostrava
1:1 (0:0)
SK Sigma Olomouc
Pátek 20.10.2017, 20:15 • Městský stadion, Ostrava-Vítkovice • HET liga • 11. kolo

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký zbytek večera a u dalších on-line přenosů na počtenou. (22:17:41)

Zásahy brankářů 3:4.

Je dobojováno a i pátý domácí duel Ostravy skončil remízou! Po nevýrazné prvním poločase následovala v druhé půli zajímavější podívaná. V 54. minutě přetavil centr Granečného ve vedoucí gól přesnou hlavičkou Robert Hrubý. Baník si poté vypracoval další gólové příležitosti, které však proměnit nedokázal. Na druhé straně vyslal varování Tomáš Chorý, který své sólo ještě neproměnil. V 74. minutě už však bylo vyrovnáno. Pavel Moulis se nejlépe zorientoval ve skrumáži před bránou poslal míč za brankovou čáru. Do konce duelu se oba týmy snažily urvat výhru na svou stranu, ale bez úspěchu. Když se v poslední nastavené minutě neprosadil krásnou střelou Tomáš Poznar, skončilo utkání nerozhodným výsledkem 1:1.

90+6
    90+5. Poznar poslední střelou zápasu těsně minul bránu

90+5
    Tomáš Poznar mohl být hrdinou zápasu! Střídající hráč se opřel do míče z pětadvaceti metrů a trefil jej náramně. Ke smůle Ostravy však jen těsně minul pravou tyč hostující brány. Miloš Buchta si poté viditelně oddechnul.

90+5
    Pazdera chtěl rychlým vhozením najít Mičolu ve vápně, ale našel jen soupeřovu kopačku, která míč dostává do bezpečí.
    90+4. Houska dostal druhou žlutou kartu a musí do sprchy

90+4
    Sigma dnes bude dohrávat o deseti! David Houska v závěru fauloval zbytečně na polovině soupeře a jeho druhá žlutá karta znamená červenou.

90+3
    Útok se na levé straně Sigmě nepovedl a ostravský stoper nechal míč doputovat do zámezí. Následuje odkop od brány Petra Vaška.

90+2
    Po dobrém zásahu Pazdery bude Sigma zahrávat další rohový kop.

90+1
    Pazdera se na levé straně k centru nedostal a Baník tak o míč přišel. Sigma se však daleko nedostala, protože domácí obrana zapracovala na výbornou.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje pět minut nad rámec řádné hrací doby.

90
    Baník se nyní musí bránit a bude tak činit i nadále. Sražená střela zpoza šestnáctky doletěla až za čáru a bude z toho rohový kop pro Olomouc.

89
    Poslední střídání Sigmy. Tomáše Zahradníčka nahrazuje Martin Hála.

87
    Sigma se už už řítila do rozhozené obrany Ostravy, ale včas se dokázal vrátit Granečný, kterým svým skluzem odvrátil nebezpečí pro svou bránu.

86
    Také zákrok Milana Baroše na polovině hřiště je oceněn žlutou kartou, i když se domácí kapitán hodně zlobí.
    85. Chorý nastřelil Šindeláře do ruky, Zelinka penaltu nezapískal

85
    Hosté se nyní dožadovali pokutového kopu poté, co průnik Chorého zastavil Martin Šindelář rukou. Sudí Zelinka však zůstává klidným a penaltu nepíská.