NY Rangers – NY Islanders 3:4 (1:2 po s.n.) | Philadelphia – Nashville 0:1 (kon.) | Boston – Vancouver 6:3 (kon.)
Columbus – Tampa 0:2 (kon.) | Ottawa – New Jersey 4:5 (po pr.) | Chicago – Edmonton 1:2 (po pr.)
Calgary – Carolina 1:2 (kon.) | Colorado – St. Louis 3:4 (kon.) | Arizona – Dallas 4:5 (kon.)
Ottawa Senators
4:5 (1:2, 3:0, 0:2 - 0:1)
New Jersey Devils
Pátek 20.10.2017, 01:30 • Canadian Tire Centre, Ottawa • NHL

48:19
    Steven Santini byl také vyloučen na dvě minuty za podržení a Ottawa zůstane v početní převaze.

46:22
    Marcus Johansson hraje dobrý zápas, jenže nyní byl vyloučen po faulu u střídaček na dvě minuty za podražení.

44:42
    Dion Phaneuf se stal třetím hráčem, který byl dnes podruhé vyloučen, když dostal dvě minuty za podržení.

36:34
    Dion Phaneuf za vlastní bránou fauloval a po úderu do oblasti hlavy byl vyloučen na dvě minuty.

33:21
    Dalton Prout stejně jako před ním Damon Severson podruhé v zápase usedl na trestnou lavici. Hostující obránce fauloval ve středním pásmu a dostal dvě minuty za sekání.

28:11
    Miles Wood a Alexandre Burrows se do sebe pustili ve středním pásmu a oba dostali dvě minuty. První jmenovaný hráč za krosček, druhý za sekání. Hra 4 na 4.

26:03
    Hra byla ihned po vhazování přerušena a Ottawa si po vstřelení vyrovnávací branky zahraje přesilovou hru. Damon Severson podruhé v zápase usedl na trestnou lavici – dvě minuty nedovolené bránění.

17:18
    Damon Severson fauloval během přesilové hry svého týmu po vyhození Sens ve středním pásmu a byl vyloučen na dvě minuty za podražení. Bude se hrát ve hře 4 na 4.

16:00
    Johnny Oduya dostal dvě minuty za vražení na hrazení a Devils si po komerční přestávce zahrají druhou přesilovou hru v době, kdy do konce první části zbývají přesně 4 minuty.

10:27
    Mike Hofmann fauloval v obranném pásmu svého týmu a vyfasoval dvě minuty za nedovolené bránění poté, co Johnovi Mooreovi zezadu před bránou vysekl hůl z rukou.

02:51
    Dalton Prout se nenechal před střídačkami osekávat Zackem Smithem a dostal dvě minuty za hrubost.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 3. Turris (E. Karlsson, Z. Smith), 26. Brassard (B. Ryan, E. Karlsson), 28. Burrows (E. Karlsson, Hoffman), 36. Pyatt (Pageau) – 3. Hischier (Stafford, Hall), 5. Hischier (Hall, J. Moore), 45. Palmieri (Hall), 56. Ma. Johansson (Palmieri), 62. J. Moore (Hall, Hischier)

Ottawa Senators: C. Anderson (Condon) – Oduya, E. Karlsson (C), Phaneuf (A), Ceci, Claesson, Ch. Wideman – Z. Smith, Turris (A), Dzingel – B. Ryan, Brassard, Mark Stone – Hoffman, Pageau, Pyatt – N. Thompson, Brown, Burrows. Hlavní trenér: Guy Boucher.
    New Jersey Devils: Schneider (41. Kinkaid) – A. Greene (C), Severson, J. Moore, Santini, Butcher, Prout – Hall (A), Hischier, Stafford – Ma. Johansson, Henrique (A), Palmieri – Bratt, Zacha, Gibbons – Wood, Coleman, Noesen. Hlavní trenér: John Hynes.

Rozhodčí: Kelly Sutherland, Ghislain Hebert. Čároví: Greg Devorski, Ryan Galloway

Diváci: 13364