Chomutov – Slavia 6:0 (kon.) | Kladno – Mladá Boleslav 4:3 (2:1 po s.n.) | Mountfield HK – Zlín 3:2 (2:0 po s.n.)
HC Plzeň – Vítkovice 1:3 (kon.) | Č. Budějovice – Třinec 3:4 (kon.) | K. Vary – Liberec 1:2 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
1:2 (0:0, 1:0, 0:2)
Bílí Tygři Liberec
Pátek 20.10.2017, 18:30 • KV Arena, Karlovy Vary • DHL Extraliga juniorů • 11. kolo

58:40
    Karlovarští hrají v šesti.

55:14
    Liberec právě vstřelil branku!
    Tygři přebírají vedení. V poměrně klidném tempu se při kombinaci v útočném pásmu kotouč dostal k připravenému MARTINU STAROSTOVI, jenž poslal zavěsil kotouč pod víko karlovarské branky. Asistence: Albert Janele.

41:39
    Po pěkné kombinaci v útočném pásmu Liberečtí vyrovnali stav. MICHAL TEPLÝ střílel po přihrávce Holendy z mezikruží, jeho přesná střela pak zasáhla Grančarovem odkrytou skulinku. Asistence: Vojtěch Holenda.

39:04
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Domácí fanoušci jásají! Karlovarští se prosazují v oslabení. MAREK PASTYŘÍK se dostal do úniku společně s Procházkou. Střelou do bekhendu pak Poláška překonal a připisuje si první branku v tomto utkání! Asistence: Lukáš Procházka.

38:38
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Grančarov – 2 min., podražení).

32:53
    Tygři jdou opět do oslabení. Za podražení je na dvě minuty vyloučen Michal Juščák (LIB).

29:42
    Utkání bohaté na přesilové hry. Další vyloučení v týmu Liberce. Jan Šír (LIB) je po atakování Procházky vyloučen za nedovolené bránění.

27:12
    Karlovarští jdou do tří. Za hákování je vyloučen Petr Vodička (KVA).

25:41
    Po Grančarově přerušení se mezi hráči strhla menší potyčka. Na dvě minuty si jde na trestnou lavici odpočinout Ondřej Pajk (KVA – hrubost).

24:01
    Horký dostal přesnou přihrávku do mezikruží, jeho střelu zblokovala tyč!

22:37
    Piroutek (LIB) hákoval v pravém kruhu útočného pásma jednoho z domácích obránců, a tak si za to jde na dvě minuty posedět.

19:28
    Při skrumáži před brankou, kdy ani domácí gólman nemohl vědět, kde se kotouč pohybuje se ho jako poslední dotkl Žemba, jenž ho vystřelil vysoko nad.

17:14
    Procházka se nyní v oslabení dostal do úniku, jeho střela však mířila mimo.

16:11
    Za velmi tvrdý zákrok (hrubost) na Bečku je vyloučen Michal Juščák (LIB).

07:17
    Vodičkova rázná střela od modré po vhazování zasáhla tyč Poláškovy svatyně!

05:28
    Starosta byl nyní velmi blízko k první brance! Jeho střela na tyč rozezněla prostory KV Areny.

04:53
    První přesilovou hru v tomto utkání si zahrají liberečtí Tygři. Za faul kolenem je vyloučen Albert Hrůša (KVA).

02:59
    Další obrovská šance energetiků! Bečka, Janata a Hotěk ujížděli ve třech na Poláška. Poslední zmiňovaný jen o malý kousek minul.

Naďa Krásná

Branky a nahrávky: 40. Pastyřík (Procházka) – 42. Teplý (Holenda), 56. Starosta (Janele)

HC Energie Karlovy Vary: Grančarov (Špírek) – Přibyl, Pajk, Vápeník, Hrůša, Kala, Klejna, Vodička "A" – Chodounský, Horký, Tlačil, Salnikov, Kocík, Pastyřík, Bečka, Petrov, Halberštát, Janata "C, Hotěk, Procházka "A"
    Bílí Tygři Liberec: Polášek (Žajdlík) – Mirochinkov, Bednář, Krejsa, Turský, Korecký, Leško, Starosta "A" – Janele, Holenda, Šír, Průžek "A", Juščák, Piroutek, Beran, Nezbeda "C", Burda, Kotyza, Teplý, Žemba

Rozhodčí: Malota – Sedláček, Belko