Bardejov – Podbrezová B 7:0 (kon.) | Pohronie – Sereď 2:3 (kon.)
Partizán Bardejov
7:0 (5:0)
FK Železiarne Podbrezová B
sk Pátek 20.10.2017, 14:30 • Partizán Bardejov • MONACObet liga • 13. kolo

Partizán Bardejov nepripustil zaváhanie a doma doslova rozobral rezervu Podbrezovej 7:0. V poslednej minúte navyše Hamuľak nepremenil ďalší pokutový kop. Videli sme aj dva hattricky, prvý zaobstaral už spomínaný Hamuľak, druhý pridal Gruca. Do streleckej listiny sa zapísal aj Jacko, ten bol nakoniec vystriedaný ešte v prvom polčase. (16:13:40)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 11:1. Střely mimo: 9:4. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 3:2.

90+1

90+1
    Michal Hamuľak zahadzuje šancu na štvrtý gól, keď nepremenil pokutový kop.

90
    Bola nariadená penalta v prospech domácich!

89
    Predposledná minúta riadnej hracej doby, nadstavovať sa bude maximálna minúta. Pri lopte sú Bardejovčania.

88
    Snaha hostí vychádza nazmar, center sa pred bránu ani nedostal.

86
    Hostia sa usadili na polovici súpera a zakladajú postupný útok.

85
    Center do šestnástky síce dorazil, hostia ale nezakončili.

84
    Nasleduje nebezpečná štandardka, zahrávať ju budú hostia. Predchádzal jej nedovolený zákrok domáceho futbalistu pred hranicou veľkého vápna.

83
    Žltú kartu dostáva Verčimák (Partizán Bardejov).

81
    Šanca na brejk, domáce mužstvo sa s ňou ideálne nevysporiadalo.

80
    Vhadzovanie pre hostí z pravej strany na útočnej polovici.

78
    Striedanie v tíme Partizán Bardejov: z ihriska odchádza Staško, prichádza Ľalík.

77
    Píska sa ofsajd, hosťujúci hráč bol v čase prihrávky v postavení mimo hru.

76
    Do konca jasného zápasu zostáva štvrťhodina. Dočkajú sa hostia aspoň čestného zásahu?

75
    Bardejov dal gól! Fanúšikovia, ktorí merali cestu na štadión, sa nemajú prečo zlostiť. Domáci skórujú aj po siedmy raz. SZYMON GRUCA taktiež neobíde bez hattricku, interný súboj medzi ním a Hamuľakom pokračuje.