Chelsea – Watford 4:2 (kon.) | Huddersfield Town – Manchester Utd. 2:1 (kon.) | Manchester City – Burnley 3:0 (kon.)
Newcastle – Crystal Palace 1:0 (kon.) | Stoke – Bournemouth 1:2 (kon.) | Swansea – Leicester 1:2 (kon.)
Southampton – West Brom 1:0 (kon.)
Huddersfield Town
2:1 (2:0)
Manchester United
Sobota 21.10.2017, 16:00 • John Smith's Stadium Huddersfield • Anglická Premier League • 9. kolo

Ode mě je to vše, děkuji za pozornost a přeji pěkný zbytek víkendu. (17:59:58)

Držení míče: 22 % : 78 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 2:6. Rohy: 4:7. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 10:12.
    Obrovská a zasloužená radost v Huddersfieldu.

Utkání je u konce! Na John Smith's Stadiu se zrodilo jistě největší překvapení tohoto kola Premier League, domácí Huddersfield Town totiž díky brankám Mooye a Depoitreho z prvního poločasu porazil Manchester United a připsal si důležité tři body. Svěřenci Josého Mourinha naopak zůstali hodně za očekáváním a je jasné, že do dalších utkání budou muset něco změnit. Za United se sice v 78. minutě prosadil střídající Rashford, to ale na vítězství domácího celku nic nezměnilo.

90+4

90+4
    Obrovská šance Manchesteru! Dlouhý centr propadl ve vápně až ke Smallingovi, ten si míč zpracoval a vypálil, do jeho střely se však obětavě vložil Mathias Jørgensen. který nejspíše zachránil výhru svého celku!

90+3
    Střídání v týmu Huddersfield Town: ze hřiště odchází Tom Ince, přichází Scott Malone.

90+2
    De Geův dlouhý nákop ihned razantně vrátil zpět Schindler, hostům už zbývají jen dvě minuty a Huddersfield navíc chystá další střídání.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty!

90+1
    A znovu skvělý Rajiv van La Parra! Tentokrát si jednoduše obhodil Matiće, jeho centr byl vzápětí sražen na rohový kop.

90
    Jeden z nejlepších hráčů zápasu va La Parra to vzal opět na sebe a byl faulován Mchitarjanem, domácí si tedy mohou znovu oddechnout.

88
    Van La Parra se dostal za obranu United, vyběhl proti němu sice de Gea, španělský gólman však míč trefil velice špatně a mohl být rád, že jeho chybu ihned napravili Matić s Youngem. Hostům se přesto krátí čas na vyrovnání.

87
    Na John Smith's Stadium vládne skvělá atmosféra, domácí fanoušci ženou svoje hráče za třemi body.

86
    O další vzrušení před Lösslovou bránou se postaral Lukaku, který si nabíhal na Lingardův centr z pravé strany, dle názoru sudího Mosse však belgický útočník fauloval gólmana soupeře.

85
    K míči se po centru od rohového praporku dostal Ander Herrera, Huddersfield se přesto ubránil i dalšímu rohu United.

84
    Antonio Valencia na druhé straně vybojoval další roh.

84
    Dalšího zaváhání se dopustil Lindelöf, naštěstí pro hosty však tentokrát švédský stoper svoji chybu napravil.

83
    Středem hřiště se snažil prosadit Jesse Lingard, toho ale zradila rozehrávka a dopředu jdou po delší době domácí.

81
    K centru z levé strany se znovu dostal Young. Ten hledal hlavu Lukakua, toho však k míči nepustil domácí stoper Schindler.

81
    Domácí už se nyní soustředí čistě na defenzivu. Čeká nás posledních deset minut základní hrací doby, uvidíme tedy, jestli se Huddersfieldu podaří udržet vedení proti velkému favoritovi z Manchesteru.

79
    Žlutou kartu dostává Danny Williams, který to po odpískaném faulu hodně přehnal s reakcí vůči sudímu Masonovi.
    78. Marcus RASHFORD - 2:1

78
    Manchester United právě vstřelil branku!
    Teď už je ale sníženo! Romelu Lukaku výborně podržel míč na pravé straně a překvapil obranu soupeře pěkným centrem na malé vápno. Tam si naběhl MARCUS RASHFORD, jenž hlavičkou k levé tyči nedal Lösslovi šanci.

76
    Nyní už však velká příležitost přišla! Young posadil povedený centr na hlavu Herrery, proti jehož hlavičce se musel vytáhnout Lössl!

74
    Mchitarjan efektně zrychlil akci United patičkou na Valenciu, kolumbijský fotbalista byl ale v ofsajdu.

73
    United dostávají soupeře pod velký tlak, nutno však říct, že domácí brání velice pozorně a hosté stále už poměrně dlouho čekají na větší šanci.

71
    Opět to vzal na sebe aktivní Rashford, jenž hledal pěknou přihrávkou Lukakua. Ten byl ovšem ve vápně těsně bráněn a k míči mu nakonec pár centimetrů chybělo.

70
    Střídání v týmu Huddersfield Town: ze hřiště odchází Laurent Depoitre, přichází Steve Mounié.

69
    K centru se pro změnu dostal Ashley Young, i on ale poslal míč pouze do zámezí a bude se kopat od Lösslovy brány.

68
    A opět nepřesný Matić, který také nezažívá nejlepší zápas. Tentokrát nenašel nikoho přihrávkou do vápna soupeře.

68
    Tom Ince dojel ostrým skluzem Mchitarjana a Lee Mason mu vysvětluje, že za další podobný zákrok by mohla přijít žlutá karta.

67
    Dvakrát v krátkém časovém sledu se dopustil velké chyby v rozehrávce Matić. Toho využil k výpadu na pravé křídlo Smith, jenž nakonec vybojoval třetí domácí roh.

66
    Za jeden z předchozích zákroků dostává dodatečně žlutou kartu Aaron Mooy.

65
    Na druhé straně se do protiútoku dostal Manchester, Lingardova přihrávka však nebyla vůbec přesná.

64
    Na útočnou polovinu se podívali i domácí, z jejich akce na pravém křídle ale nic nebylo.

62
    Tohle už vypadalo z pohledu hostů lépe. Rashford potáhl míč středem pole, jeho přihrávka na Mchitarjana však skončila dalším ofsajdem.
    United dnes dostali dva góly za 5 minut hry. Předchozí dva góly přitom dostali během 12 hodin a 28 minut.

61
    Velké zmatky na hranici vápna Manchesteru, domácí po střele aktivního van La Parry dokonce reklamovali ruku, pokračuje se však ve hře.

60
    Van La Parra si obhodil Younga, který si pomohl taktickým faulem. Následuje žlutá karta pro levého beka United.

59
    Hosté zkusili po následném přímém kopu zajímavý signál, rozhodčí však velice chybně odmávali ofsajd Andera Herrery. Španělský záložník každopádně zakončoval nepřesně.

59
    Nyní však stejný obránce nezachytil pohyb Rashforda a může být rád, že za stažení mladého útočníka neviděl žlutou kartu.

58
    Mathias Jørgensen nyní jen utvrdil zatím skvělou práci domácí obrany, když razantním zákrokem odstavil od míče Lingarda.

57
    Marcus Rashford se na levém křídle zbavil obránce, centr levačkou mu však vůbec nevyšel a následuje kop od brány.

55
    Van La Parra získal míč na vlastní polovině a byl faulován Matićem, domácí si tak opět mohou oddechnout.

55
    Nervózni Lindelöf opět zaváhal při rozehrávce, měl však štěstí, že se míč odrazil pouze k připravenému de Geovi.

54
    Hosté se usadili u šestnáctky soupeře a z celé akce nakonec vyústila střela Ashleyho Younga zpoza vápna, jeho levačka však tentokrát nebyla přesná.

53
    Lingard to vzal na levém křídle na sebe a nakonec vybojoval další rohový kop pro Manchester.

51
    Na pravé straně o sobě dali vědět i domácí, přihrávka van La Parry však byla příliš dlouhá.

49
    Je také na místě dodat, že José Mourinho šel dvojnásobným poločasovým střídáním do velkého rizika. Jelikož se totiž v první půli zranil Phil Jones, United již dále střídat nemohou.

47
    Nově příchozí Mchitarjan o sobě dal ihned vědět, když na hranici vápna kombinoval s Lingardem, domácí se nakonec přesto ubránili.

46
    Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Anthony Martial, přichází Marcus Rashford.
    Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Juan Mata, přichází Henrich Mchitarjan.

46

První poločas je za námi a v Huddersfieldu se pomalu ale jistě rodí velké překvapení! Domácí totiž díky dvěma brankám v krátkém časovém sledu vedou nad Manchesterem United již 2:0 a jsou na cestě za velice důležitými třemi body. Hosté naopak zůstávají hodně za očekáváním. Jejich jediná šance přišla v samotném závěru po rohovém kopu, jelikož se ale neprosadil ani Nemanja Matić, zatím na jejich straně skóre svítí nula.

Který z týmů obdrží první žlutou kartu ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+3

45+3
    A těsně před pauzou přece jen přišla velká šance Manchesteru! Po velkém zmatku ve vápně se k zakončení dostal Nemanja Matić, jehož pohotovou ránu tečoval jeden z domácích těsně mimo, bude se kopat již třetí roh v řadě.

45+3
    V závěru poločasu se hosté přece jen dostali do tlaku, roh se bude opakovat.

45+2
    Roh budou kopat po akci Martiala i United.

45+1
    Nastavují se tři minuty.

45+1
    Hosté se nadvakrát ubránili a po faulu na Matu budou rozehrávat před vlastní šestnáctkou.

45
    Skvělou práci na útočné polovině odvedl Depoitre, který udržel míč proti přesile a nakonec vybojoval roh.

43
    Zajímavý centr poslal do šestnáctky Herrera, k míči se však nedostal Lukaku, ani Lingard. Hosté musejí začínat další akci opět až od stoperské dvojice.

42
    A opět, tradiční obrázek. Hosté kombinují na polovině soupeře, v blízkosti vápna soupeře jim ale schází větší kvalita i přesnost.

40
    Těžké říci, zda měl Elias Kachunga nějaké zdravotní potíže, každopádně i domácí tedy krátce před přestávkou poprvé využili možnost střídání.

39
    Střídání v týmu Huddersfield Town: ze hřiště odchází Elias Kachunga, přichází Rajiv van La Parra.

38
    Hosté jsou nadále v útoku poměrně bezzubí. Nyní si zajímavě narazili míč Lingard s Martialem, druhého jmenovaného však výborným zákrokem zastavil Chris Schindler.

37
    Ander Herrera upadl v pokutovém území soupeře po souboji s Kachungou, sudí Mason však jasně ukázal, že se penalta pískat nebude.
    33. Laurent DEPOITRE - 2:0

33
    Huddersfield právě vstřelil branku!
    Neskutečné, uběhlo jen pět minut a Huddersfield zdvojnásobil své vedení! Dlouhý nákop gólmana Lössla nepochopitelně netrefil hlavou Victor Lindelöf, díky čemuž se dostal do samostatného úniku LAURENT DEPOITRE. Ten s přehledem udělal de Geovi kličku a trefil odkrytou bránu.

31
    Na druhé straně hledal Matić vysokým míčem Lukakua, ten byl ovšem velice dobře pokryt a k přihrávce se nedostal.
    28. Aaron MOOY - 1:0

28
    Ale pozor, do vedení jdou domácí! Obrovskou chybu na polovině hřiště udělal Juan Mata, který přišel o míč a domácí šli do přečíslení 3 na 2. K míči se ve vápně dostal Tom Ince, jenž si jej zasekl před Lindelöfem, jeho střelu však ještě skvěle vyrazil de Gea. U dorážky byl ovšem jako první AARON MOOY, a ten už přesnou ranou k pravé tyči nedal španělskému gólmanovi šanci.

26
    Aktivita United zatím nepřináší kýžené ovoce. Změnit se to nyní pokusil Matić, jeho centr ale skončil až v zámezí.

24
    Na útočné polovině se po delší době usadili hosté, jejich akci ale zastavil obranný zákrokem Martial.
    Zaplněný John Smith's Stadium.

23
    Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Phil Jones, přichází Victor Lindelöf.

23
    Na lavičce je již nachystán Victor Lindelöf, hosté budou střídat.

22
    Právě Phil Jones ovšem zůstává ležet na trávníku a dle jeho gestikulace to nevypadá příliš dobře.

21
    Na průnikovou přihrávku si naběhl Depotre, skvělým zákrokem jej ale odstavil od míče Jones a do protiútoku mohou vyrazit hosté.

20
    Opět o sobě dal vědět Young, který tentokrát našel svým centrem Lukakua. Belgický útočník se pokusil o akrobatické zakončení, tomu však scházela přesnost.

19
    Po levém křídle se parádně protáhl Ashley Young, jeho centr však odvrátil pozorný Jørgensen. Následná Herrerova rána z voleje nebyla razantní, ani přesná.

18
    Dobrou práci v rohu hřiště odváděl Jesse Lingard a ač to vypadalo, že byl anglický reprezentant faulován, nakonec se píská ve prospěch domácího celku.

17
    Favorizovaní hosté nyní drží míč a snaží se něco vymyslet postupným útokem.

15
    V první čtvrthodině zatím větší šance nepřišla ani na jedné straně. Činí se tak zejména sudí Lee Mason, jenž odměnil žlutou kartou oba aktéry potyčky Smith – Martial, aby o minutu později potrestal žlutým kartonkem i ostrý zákrok domácího Schindlera.

9
    Žlutou kartu dostává Christopher Schindler (Huddersfield Town).

8
    Žlutou kartu dostává Tom Smith (Huddersfield Town).
    Žlutou kartu dostává Anthony Martial (Manchester United).

1

Který z týmů vstřelí první branku v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

Manchester United se momentálně nachází v tabulce na druhé příčce s dvaceti body. Po osmi odehraných zápasech má na svém kontě 6 výher a 2 remízy. Venku zatím odehrál čtyři zápasy, ze kterých 2x vyhrál a 2x remizoval. Nejlepším střelcem rudých ďáblů je belgický útočník Romelu Lukaku, který má momentálně na svém kontě 7 branek.

Posledních 5 zápasů

Benfica – Manchester United 0:1 (LM)
    Liverpool – Manchester United 0:0
    Manchester United – Crystal Palace 4:0
    CSKA Moskva – Manchester United 1:4 (LM)
    Southampton – Manchester United 0:1

Huddersfield se momentálně nachází v tabulce na třinácté příčce s devíti body. Po osmi odehraných zápasech má na svém kontě 2 výhry, 3 remízy a 3 porážky. Na domácí půdě zatím odehrál čtyři zápasy, ze kterých 1x vyhrál, 2x remizoval a 1x prohrál. Nejlepším střelcem Huddersfieldu je beninský útočník Steve Mounie, který má zatím na svém kontě 2 góly. Do dnešního zápasu ale zřejmě nenastoupí, neboť je zraněný.

Swansea – Huddersfield 2:0
    Huddersfield – Tottenham 0:4
    Burnley – Huddersfield 0:0
    Crystal Palace – Huddersfield 1:0 (Carabao Cup)
    Huddersfield – Leicester 1:1

Zdravím všechny fotbalové fanynky a fanoušky. Vítejte u dnešního zápasu 9. kola anglické Premier League mezi Huddersfieldem Town a Manchesterem United.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.