Levante – Getafe 1:1 (kon.) | Real Betis – Alavés 2:0 (kon.) | Valencia – Sevilla 4:0 (kon.)
Barcelona – Malaga 2:0 (kon.)
Real Betis
2:0 (1:0)
Deportivo Alavés
Sobota 21.10.2017, 16:15 • Estadio Benito Villamarín, Sevilla • Španělská LaLiga • 9. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, já se s vámi loučím, přeji příjemný zbytek dne a u dalších onlajnů se těším na počtenou. (18:10:06)

Statistiky utkání:
    Držení míče: 69 % : 31 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 6:4. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 1:7. Fauly: 18:8.

Duel je u konce a domácí se radují z tříbodového vedení! To se zrodilo už ve 13. minutě, kdy se hlavou prosadil Sanabria. Ve druhé půli sice Alavés mělo několik možností na srovnání, ale šance nevyužili. Poté už však iniciativu opět převzal Betis. Měl mnoho šancí, ale jediný gól byl nakonec vlastní. Při brejku si Alexis smolně srazil míč do vlastní brány. Real Betis se tedy v tabulce vyhoupne na pohárové příčky, avšak ostatním týmům chybí odehrát deváté kolo. Alavés zůstává na předposlední příčce.

90+3

90+3
    Tvrdý faul na Ruize, faul se nepíská.

90+2
    Krkić se ještě dostal do velké šanci! Pěkně si zaběhl za obranu, ale nedokázal zakončit tvrdě, Adán kryje i dorážku Kataie.

90+2
    Domácí fanoušci oslavují, hráči si užívají poslední minuty ve stylu a ještě se snaží vytvořit si nějakou šanci.

90+1
    Nastavují se tři minuty.
    90. Sanabria z úhlu nepropálil Pacheca.

90
    Ještě jedna šance pro Betis! Rychlý brejk a Sanabria se dostal ke střele. Pachecovi střílel mezi nohy, ten ho však nakonec udržel pod sebou.

89
    Medrán pěkně obešel protihráče, ale jeho následná přihrávka byla sražená do autu.

89
    Tello si zaběhl pro míč za obranu, ale nestihl ho na hrací ploše.

88
    Guardado to zkusil z větší dálky. Mířil jen do míst, kde byl připravený Pacheco.

87
    Znovu Wakaso, tentokrát fauloval Amata nepříjemným šlapákem. Rozhodčí však kartu netahá.

86
    Wakaso fauloval Guardada. Měl by si dávat pozor, jednu žlutou kartu už má a jistě by nechtěl přijít kvůli červené kartě o další utkání. Wakaso patří v tomto utkání k jednomu z těch lepších hráčů na straně Alavés.