Zlínsko – Líšeň 1:0 (kon.) | Hulín – Vyškov 2:1 (kon.) | Prostějov – Kroměříž 2:3 (kon.)
Rýmařov – Hodonín 3:2 (kon.) | Hlučín – Petřkovice 2:1 (kon.) | HFK Olomouc – Vel. Meziříčí 1:3 (kon.)
Uh. Brod – Mohelnice 2:0 (kon.)
1. SK Prostějov
2:3 (1:1)
SK Hanácká Slavia Kroměříž
Sobota 21.10.2017, 14:30 • Stadion Za Místním nádražím, Prostějov • Moravskoslezská fotbalová liga • 12. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji za pozornost. (16:38:58)

Už v 6. minutě se řítil sám na bránu Kroupa, ale první gól zápasu nevstřelil. To byli totiž hosté, kdo se postaral o první branku a to ve 22. minutě, když se prosadil Jan Silný. Ovšem odpověď přišla za deset minut, když Aleš Rus hlavičkou přeloboval brankáře a srovnal stav na 1:1. Celý poločas byli ovšem lepší hosté. Konec poločasu nám ovšem přinesl velice nefotbalovou rozrtžku, kde padly červené karty na obou stranách. Vyloučen byl prostějovský Pančochář a kroměřížský Kovář. Ve druhém poločase jsme viděli jasnou převahu hostů, která skončila gólem v 63. minutě když se trefil Robin Elšík. V 77. minutě zvýšil náskok Martin Blanař. Šest minut před koncem snížil stav na 2:3 z penalty Karel Kroupa, ale konec zápasu už si hosté pohlídali a odvážejí si tři body.

90+2

90+1
    Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Silný, přichází Šmerda.

90
    Hostům se nepodařil centr, který končí daleko za bránou Kofroně.

89
    Kroupa si pomohl rukama a je mu pískán faul.

88
    Žlutou kartu dostává Kroupa (1. SK Prostějov).

87
    Jan Silný po rohu přestřelil bránu.

87
    Žlutou kartu dostává Matoušek (SK HS Kroměříž).

86
    Po nepřehledné situaci se do míče opřel Tomáš Okleštěk a následuje rohový kop pro hosty.

85
    Faul domácích ve středu hřiště. Poslední pětiminutovka bude velmi vypjatá.

84
    Prostějov právě vstřelil branku!
    KAREL KROUPA se z penalty nemýlil a ránou do levého horního rohu nedal Kofroňovi šanci.

83
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Hloch (SK HS Kroměříž).

83
    Byla nařízena penalta.

82
    Faul hostů a domácí mají přímý kop na levé straně vápna.

80
    Prostějov je po třetím obdrženém gólu zaražený, což potvrzuje zbytečně nepřesná přihrávka.