Zlínsko – Líšeň 1:0 (kon.) | Hulín – Vyškov 2:1 (kon.) | Prostějov – Kroměříž 2:3 (kon.)
Rýmařov – Hodonín 3:2 (kon.) | Hlučín – Petřkovice 2:1 (kon.) | HFK Olomouc – Vel. Meziříčí 1:3 (kon.)
Uh. Brod – Mohelnice 2:0 (kon.)
SK Jiskra Rýmařov
3:2 (1:1)
FK Hodonín
Sobota 21.10.2017, 14:30Moravskoslezská fotbalová liga • 12. kolo

Dnešní zápas nabídl celkem pět branek. Rýmařov do zápasu vlétl ve velkém stylu a hned po první akci se domácí hráči mohli radovat z vedení. Michal Furik se dokázal uvolnit a svou střelou poslal míč za záda brankáře, hostům se ještě do poločasu povedlo vyrovnat. V druhé půli už dominovali domácí. Po deseti minutách hry se dostali do vedení díky druhé brance Michala Fuříka. O šest minut později domácí zvýšili náskok z penaltového puntíku. V závěru se ještě Hodinínu povedlo snížit, ale to bylo vše, co se v zápase stalo. (16:24:21)

90+4
    90. ČURGALI - 3:2

90
    Hodonín právě vstřelil branku!
    Hosté dokázali v závětu zápasu ještě snížit na rozdíl jediné branky. Po rychlém protiútoku se hráči dostali dostali do pokutového území. V něm se dokázal uvolnit LADISLAV ČURGALI a svou střelou překonal brankáře Kameníka.

90
    Rozhodčí bude nastavovat čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Střídání v týmu SK Jiskra Rýmařov: ze hřiště odchází Tomeček, přichází Smékal.

88
    Poslední minuty zápasu už nenabízí tak atraktivní podívanou a fanoušci už vidí kombinaci domácího týmu u své branky.

85
    Brankář Kameník si naskočil na centr a míč si vzal do své nářuče. Poté ho poslal daleko ze svého pokutového území.

83
    Střídání v týmu SK Jiskra Rýmařov: ze hřiště odchází Harazin, přichází Kopeček.

82
    Střídání v týmu SK Jiskra Rýmařov: ze hřiště odchází Furík M., přichází Furik D..

79
    Rohový kop pro hostující celek. Centr doletěl pouze na jednoho z bránicích hráčů.

76
    Hodonín je ještě snaží s výsledkem něco udělat, ale nedaří se vyprodukovat finální přihrávku.

73
    Střídání v týmu FK Hodonín: ze hřiště odchází Vinkler, přichází Holešinský.

69
    Domácí hráči se snaží vyvinout talk i přes to, že vede o dvě branky. Hosté působí víceméně odevzdaným dojmem.