Zlínsko – Líšeň 1:0 (kon.) | Hulín – Vyškov 2:1 (kon.) | Prostějov – Kroměříž 2:3 (kon.)
Rýmařov – Hodonín 3:2 (kon.) | Hlučín – Petřkovice 2:1 (kon.) | HFK Olomouc – Vel. Meziříčí 1:3 (kon.)
Uh. Brod – Mohelnice 2:0 (kon.)
FC Hlučín
2:1 (0:0)
FC Odra Petřkovice
Sobota 21.10.2017, 14:30 • Městský fotbalový stadion • Moravskoslezská fotbalová liga • 12. kolo

Skončilo utkání MSFL, ve kterém domácí FC Hlučín bere z derby všechny tři body. FC Odra Petřkovice nedokázala vybojovat ani bod a připisuje si další porážku. V prvním poločase jsme branku neviděli, v druhém poločase ale hned třikrát skončil míč v síti. Do vedení se dostali domácí, když si na centr naskočil Hudeczek a v zakončení byl úspěšný. O pár minut později utekl obraně Foltýn a hostující Polášek fauloval za cenu červené karty. Z přímého kopu se trefil Kraut a vypadalo to pro domácí dobře. Jenomže Petřkovice nesložily zbraně a i v desíti byli aktivní. Dvacet minut před koncem dostali hosté výhodu přímého kopu a Lokša se zapsal do listiny střelců. Hlučín se následně soustředil hlavně na defenzívu a vedení 2:1 se jim dokázalo udržet. Domácí tým si tak připisuje čtvrtou výhru v řadě a v tabulce poskočili na sedmé místo. Naopak Odra klesla na pozici čtrnáctou. (18:15:11)

90+4

90+3
    Rozhodčí už druhý roh nedovolil a je tady konec! Následně žlutou kartu vidí Moskál.

90+3
    Rohový kop pro hosty a poslední šance v tomto zápase.

90+2
    Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Foltýn, přichází Dostál.

90+1
    Ságner vedl protiútok, jeho finální přihrávka ale byla přečtena.

90
    Hlavní rozhodčí nastaví 3 minuty.

90
    Kraut se dostal do zakončení, branku minul.

89
    Kraut vybojoval míč na útočné polovině. Cenné vteřinky pro domácí.

88
    U míče opět Lokša, tentokrát branku těsně přestřelil.

87
    Rozhodčí nyní daroval hostům přímý kop poblíž vápna.

86
    Kolenko s rozehrávkou nikam nespěchá.

85
    Foltýn poslal míč do vápna a nový hráč na trávníku mohl rozhodnout, jenže Ságner nezpracoval míč ideálně.

85
    Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Fojtík, přichází Ságner.

83
    Opět to na tribuně pouze zahučelo.. Latocha předložil míč Lokšovi, který trestuhodně přestřelil! Nicméně byl praporek nahoře a branka by neplatila.