Feirense – Rio Ave 1:0 (kon.) | Setúbal – Marítimo 3:1 (kon.) | Porto – FC Ferreira 6:1 (kon.)
Vitória FC Setúbal
3:1 (0:1)
CS Marítimo
Sobota 21.10.2017, 19:15 • Estádio do Bonfim, Setubal (kapacita: 18.694 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 9. kolo

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (21:16:44)

Sledovali jsme utkání mezi Setubalem a Maritinem, které končí vítězstvím domácího celku 3:1. Maritimo sice vedlo od 45. minuty 0:1 po brance Gamboy, jenže v druhém poločase jsme viděli obrat, když v 66. minutě obdržel druhou žlutou kartu Pacheco, poté se prosadil Teixeira, poté Paciencia a na konečných 3:1 Reis Amaral. Setubal se posouvá na osmé místo, Maritimo zůstává čtvrté.

90+8
    90+7. Joao AMARAL - 3:1

90+7
    Setubal právě vstřelil branku! Maritimo vložilo všechny síly do útoku, nicméně z rychlého brejku se dokázal prosadit REIS AMARAL, který střílí svoji pátou branku v sezóně.

90+6
    Střídání v týmu Vitória FC Setúbal: ze hřiště odchází Gonçalo Paciência, přichází Vasco Costa.

90+5
    Střídání v týmu CS Marítimo: ze hřiště odchází Edgar Costa, přichází Felipe Oliveira.

90+4
    Domácí dovršují obrat a můžou poděkovat hlavně Pachecovi, že se nechal hloupě vyloučit.
    90+3. Gonçalo PACIÊNCIA - 2:1

90+3
    Setubal právě vstřelil branku! GONCALO PACIENCIA obdržel parádní přihrávku do pokutového území, krásně si naskočil a usměrnil míč hlavičkou do levé strany Charlesovy brány.

90+2
    Rozhodčí Vasco Santos se rozhodl, že nastaví šest minut nad rámec základní hrací doby.

90+1
    Střídání v týmu Vitória FC Setúbal: ze hřiště odchází João Teixeira, přichází Willyan.

90
    Ten byl tentokrát odvrácen domácí obranou, konkrétně od Fernandese.

89
    Everton dokázal pro svůj celek vybojovat výhodu rohového kopu.

88
    Ta nepřinesla nic světoborného, protože míč byl příliš vysoký.

87
    Maritimo bude kopat zajímavou standardní situaci.

86
    Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil hostující Drausio.

85
    Rohový kop pro domácí celek.

84
    Setubal kombinuje na útočné polovině a snaží se vstřelit druhou branku, o tu se pokusil Edinho, jenže bránu míjí.