Breda – Zwolle 0:2 (kon.) | Excelsior – Sparta Rotterdam 1:1 (kon.) | Venlo – Den Haag 0:2 (kon.)
Twente – Kerkrade 3:0 (kon.)
NAC Breda
0:2 (0:1)
PEC Zwolle
Sobota 21.10.2017, 18:30Nizozemská Eredivisie • 9. kolo

90
    Střídání v týmu PEC Zwolle: ze hřiště odchází Younes Namli, přichází Wouter Marinus.

88
    Žlutou kartu dostává Manu García (NAC Breda).
    82. Mustafa SAYMAK - 0:2

82
    Zwolle právě vstřelilo branku!
    Krásná akce hostujícího celku znamení vedení o dva góly. Na spoluhráčův centr si výborně vyskočil MUSTAFA SAYMAK a překonal brankáře soupeře Asistence: Youness Mokhtar.

78
    Střídání v týmu NAC Breda: ze hřiště odchází Mounir El Allouchi, přichází Thomas Enevoldsen.

76
    Hostují celek mohl navýšit vedení, ale Kingsley Ehizibue z dobré pozice trefil brankovou konstrukci.

75
    Střídání v týmu PEC Zwolle: ze hřiště odchází Piotr Parzyszek, přichází Terell Ondaan.

75
    Střídání v týmu NAC Breda: ze hřiště odchází Rai Vloet, přichází Paolo Fernandes.

56
    Žlutou kartu dostává Menno Koch (NAC Breda).

48
    Žlutou kartu dostává Ryan Thomas (PEC Zwolle).

46
    Arno Verschueren sice dostal míč za brankovou čáru a hned v první minutě druhého poločasu vyrovnal, ale byl v postavení mimo hru, a tak gól nemůže platit.

46
    Střídání v týmu PEC Zwolle: ze hřiště odchází Nicolas Freire, přichází Philippe Sandler.
    45+3. Bram van Polen - 0:1

45+3
    Hostující celek s velkým štěstím pokutový kop proměnil, gólmana překonal střelou k tyčce hostující BRAM VAN POLEN.