Kunlun – Vladivostok 1:2 (1:2 po s.n.) | Spartak Moskva – Chanty-Mansijsk 4:3 (kon.) | CSKA Moskva – Jaroslavl 2:3 (po pr.)
Čerepovec – Omsk 1:3 (kon.) | N.Novgorod – Barys 3:4 (po pr.) | Petrohrad – Jokerit 4:3 (po pr.)
Viťaz – Dynamo Moskva 1:5 (kon.)
CSKA Moskva
2:3 (1:0, 1:2, 0:0 - 0:1)
Lokomotiv Jaroslavl
Sobota 21.10.2017, 16:00 • CSKA Ice Palace • KHL

Sledovali jsme velmi zajímavý zápas, ve kterém jsme viděli také dva tresty do konce zápasu. Vedení se po brance Šalunova ujali domácí, v třetině druhé hosté zápas otočili zásluhou tref Polunina a Kadějkina. Domácí dokázali zareagovat a vyrovnali zásluhou Kaprizova. Na rozhodnutí si museli diváci počkat až do prodloužení, kdy se trefil Apalkov, díky kterému získávají hosté bod navíc. Ode mě je to pro dnešek vše. Těším se na Vás příště. (18:39:51)

61:20 Daniil APALKOV - 2:3

61:20
    Jaroslavl právě vstřelila branku!
    Hosté rozhodli jako blesk z čistého nebe. DANIIL APALKOV si vzal kotouč v obranném pásmu, projel celým kluzištěm až před bránu Johanssona a zasunul kotouč mezi nohy domácího gólmana. Asistence: Nakládal.

60:24
    Nakládal rozehrál nepřesně a puku se zmocní domácí.

60:01

Už je jisté, že oba týmy si dnes rozdělí po bodu. Kdo získá ten bonusový se dozvíme buď v následném prodloužení 3 na 3 nebo až v případných samostatným nájezdech.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:41
    Hostům však nevyšla rozehrávka a 20 sekund před koncem třetiny se bude vhazovat v útočném pásmu Moskvy.

59:02
    Jaroslavl se drží v útočném pásmu, zatím ale nevystřelila.

58:21
    Nahození Marčenka Sudnicin rychle vytřepal z lapačky a rozehrál, útočit bude Lokomotiv.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:45
    V nepřehledné situaci vypálil z otočky Petrov, Sudnicin zasáhl svým betonem.

55:59
    Kontiola vystavil sám sebe do ofsajdu.

54:32
    Ani jeden z týmu momentálně nikam nespěchá. Vypadá to, že cíl zní, hlavně neinkasovat.

53:50
    Johansson nechtěl riskovat s rozehrávkou, tak radši přikryl puk pod lapačkou a přerušil hru.

52:39
    Nyní jsou více na puku domácí a snaží se hru kontrolovat.

51:51
    Velmi nepříjemně pro domácí vypálil z otočky Kadějkin. Johansson byl pozorný a situaci vyřešil.

Daniel Fekets

Branky a nahrávky: 14. Šalunov (Šumakov), 38. Kaprizov (Nestěrov, Šumakov) – 31. Polunin, 35. Kadějkin (Koledov), 62. Apalkov (Nakládal)

CSKA Moskva: L. Johansson (I. Sorokin) – Pašnin, Makjejev, M. Robinson, Kiselevič, Marčenko, Nestěrov, Blažijevskij, Naumenkov – Andronov, Tělegin, Scott – K. Petrov, Al. Popov, Ničuškin – Šalunov, Šumakov, Kaprizov – Grigorenko, Burdasov, Ljubimov.
    Lokomotiv Jaroslavl: Sudnicin (Murygin) – Kronwall, Nakládal, Koledov, Ljubuškin, Jelesin, Rafikov, Čerepanov – Mosaljov, Kontiola, Kozun – Kartajev, Apalkov, Averin – Polunin, Kraskovskij, Korškov – Lugin, Kadějkin, Iljenko – Ivanov.

Rozhodčí: Bondar, Sidorenko – Dedyulya, Golyak

Diváci: 5 032