Buffalo – Vancouver 2:4 (kon.) | New Jersey – San Jose 0:3 (kon.) | Florida – Pittsburgh 3:4 (kon.)
Detroit – Washington 3:4 (po pr.) | Winnipeg – Minnesota 4:3 (kon.) | Anaheim – Montreal 6:2 (kon.)
NY Rangers – Nashville 4:2 (kon.) | Philadelphia – Edmonton 2:1 (kon.)
Winnipeg Jets
4:3 (2:1, 1:2, 1:0)
Minnesota Wild
Sobota 21.10.2017, 02:00 • MTS Centre, Winnipeg • NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.

Zdravím všechny fanoušky ledního hokeje! Dnes v noci je na programu zámořské NHL celkem šest zápasů. Zde budete moci sledovat souboj mezi dvěma týmy z Centrální divize – Winnipeg Jets přivítají Minnesotu Wild. Úvodní vhazování bude v MTS Centre vhozeno krátce po 02:00! Textovým přenosem tohoto utkání Vás provede Jiří Sameš.

6. Winnipeg Jets – 6 záp., 18:23, 6 B
    7. Minnesota Wild – 4 záp., 15:16, 4 B
    MTS Centre bude dnes večer zcela jistě velmi zaplněno

WINNIPEG JETS (3-3-0)

Dnešním duelem s Wild ukončí Winnipeg Jets svou sérii tří zápasů doma. Ve dvou předešlých si připsali po jedné výhře a prohře. Celkově mají zatím Jets na svém kontě tři výhry a tři prohry.
    Naposledy podlehli Columbusu Blue Jackets 2:5, když hned pět branek tohoto utkání padlo ve druhé třetině. Za Winnipeg se prosadili Kyle Connor a Joel Armia. Mezi tři tyče se postavil Steve Mason, inkasoval však pětkrát. Začátek sezony 2017/2018 devětadvacetiletého gólmana nezastihl vůbec v dobré formě.

MINNESOTA WILD (1-1-2)

Hokejisté Wild se vrací zpět do akce po pětidenní přestávce. Vstup do sezony se jim nevydařil podle představ, z prvních čtyř zápasů totiž zvítězili pouze jednou.
    V posledním odehraném utkání podlehli Wild na domácím ledě Columbusu Blue Jackets 4:5 po prodloužení. Zápas měli přitom dobře rozehraný, když na začátku 3. třetiny vedli 4:2. Dvě branky vstřelil Tyler Ennis, po jedné brance pak vstřelili Eric Staal a Landon Ferraro. Obránce Ryan Suter zaznamenal dvě asistence. Brankář Devan Dubnyk si připsal 30 úspěšných zákroků.

16. 10. 2016 – Xcel Energy Center:
    Minnesota Wild – Winnipeg Jets 4:3 (0:2, 3:0, 1:1)

24. 1. 2016 – Xcel Energy Center:
    Minnesota Wild – Winnipeg Jets 3:1 (0:0, 1:0, 2:1)

08. 02. 2017 – MTS Centre:
    Winnipeg Jets – Minnesota Wild 2:4 (0:2, 2:1, 0:1)

01. 03. 2017 – MTS Centre:
    Winnipeg Jets – Minnesota Wild 5:6 (1:3, 2:2, 2:1)

19. 03. 2017 – MTS Centre:
    Winnipeg Jets – Minnesota Wild 5:4 (3:0, 1:4, 1:0)
    Wild loni ovládli čtyři z pět vzájemných zápasů

Zajímavosti ohledně dnešního utkání

Winnipeg dnes ukončí svou sérii tří zápasů doma.

Obránce Jets Josh Morrissey zblokoval v šesti zápasech 19 střel soupeře. Ve statistice zblokovaných střel hráči mu patří dělené 6. místo v NHL.

Hokejisté Minnesoty vyhrají v průměru 56,3% vhazování. V této statistice jim patří 2. místo za Torontem (56,7%).

Wild nyní čeká dvouzápasový trip, ve kterém se utkají s Jets (dnes v noci), poté druhý den ještě zavítají do Calgary.
    Wild nacestující při následujícím tripu celkem 2 184 mil

Češi a Slováci v tomto utkání

Do tohoto utkání nenastoupí žádný český ani slovenský hokejista.

Stalock

Dámy pánové, dovolte mi, abych Vás ještě jednou přivítal při sledování utkání mezi Winnipegem Jets a Minnesotou Wild! Začínáme zhruba za 30 minut.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Tipovat můžete do začátku 1. třetiny.

Winnipeg Jets: Hellebuyck (S. Mason) – Morrissey, Trouba, Enström, Byfuglien (A), Chiarot, T. Myers – Connor, Scheifele (A), Wheeler (C) – Ehlers, Little, Laine – B. Tanev, Copp, Armia – Lemieux, Matthias, Petan.

Minnesota Wild: Dubnyk (Stalock) – Suter, Spurgeon, Brodin, Dumba, Quincey, Reilly – Zucker, M. Koivu (C), Stewart – M. Foligno, E. Staal, Ennis – Ferraro, Cullen, Kunin – Z. Mitchell, Eriksson Ek, Winnik.

Rozhodčí: Brian Pochmara, Eric Furlatt – Derek Nansen, Trent Knorr.

MNS: Dubnyk – Brodin, Dumba – Zucker, M. Koivu, Stewart

Obě mužstva právě nastupují na ledovou plochu MTS Centre.

Zahajovací formace seřazeny na modrých čarách, vyslechneme si americkou a kanadskou státní hymnu.

Hymny za námi, utkání mezi Winnipegem Jets a Minnesotou Wild začne co nevidět!

Do středového kruhu se již sjíždějí Mark Scheifele a Mikko Koivu, jdeme na to!

00:01

00:04
    Úvodní vhazování pro Jets.

00:09
    Jejich první rozehrávka ale končí icingem.

00:09
    Buly po pravé ruce Connora Hellebuycka.

00:12
    Koivu vyhrál vhazování, ke střele na modré ihned napřáhl Brodin, gólman domácích podržel puk v náručí.

00:16
    Tentokrát vyhráli buly Jets a mohou tak vyvést kotouč z obranné třetiny.

00:59
    Na druhé střílel od modré Trouba, Dubnyk zapsal také první zásah.

01:13
    Ehlersova střela z pravé strany míjí tři tyče.

01:35
    Od modré to zkoušel nyní Laine, brankář Wild má další zákrok.

02:11
    Další střelecký pokus domácích, Armia si ale na Dubnyka nepřišel.

02:19
    Rychle ale zase na druhou stranu. Hellebuyck ponechává pokus z hole Kunina ve své moci.

02:36
    Lemieux nahazuje do útočné třetiny domácích.

02:47
    O puk se bojuje v rohu obranného pásma Wild.

02:56
    Hosté vyhazují jen za cenu zakázaného uvolnění.

03:03
    Minnesota vyhráli buly, vzápětí ale přichází její další icing.

03:03
    Vhazovat se bude opět po pravici Dubnyka.

03:38
    Nyní se píská zakázané uvolnění na straně domácího Winnipegu, hra se tak přesune do jeho obranného pásma.

03:49
    Z levé strany střílel kapitán Wild Koivu, jeho střelecký pokus ale postrádal razanci.

04:06
    Od modré to zase zkoušel Spurgeon, střelu ale zblokoval Connor.

04:26
    Byfuglien vyhazuje přes všechny čáry na icing.

05:01
    Střely na branku: 5 – 3

05:29
    Obránce hostů Dumba s pukem za vlastní brankou.

06:09
    Wheelar vyzkoušel od pravého mantinelu z první Dubnykovu pozornost.

06:16
    Kotouč v ochranné síti, následuje první reklamní přestávka.

06:16
    Konec reklamní přestávky, Scheifele a Staal na vhazování po pravici gólmana Winnipegu.

06:27
    Nepřesná rozehrávka domácích, Wild tak ještě udrží puk v útočné třetině.

06:35
    Staal nahazoval z ostrého úhlu, Hellebuyck vyrazil betonem.

06:47
    Na druhé straně to zkoušel bekhendem Wheelar, Dubnyk hru přerušuje.

07:17
    Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Mikko Koivu – 2 min., krosček).

07:17
    První přesilovka v tomto utkání pro Winnipeg. Buly po levé ruce Devana Dubnyka.

07:55
    Domácím se zatím nepodařilo usadit se v útočné třetině.

08:07
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Jets využívají přesilovou hru a dostávají se do vedení! Úvod přesilovky přiotm nevypadal bůh ví jak slibně. Poté ale od pravého mantinelu poslal Wheeler křižnou přihrávku na PATRIKA LAINEHO, a ten se z levého kruhu pro vhazování z první nemýlil. Pro rodáka z Tampere třetí trefa v sezoně, 1:0 pro Jets! Asistence: Blake Wheeler, Mark Scheifele.
    08:06 Patrik LAINE - 1:0

08:28
    Wild se ihned pokouší o rychlou odpověď. Zleva střílel Eriksson Ek.

09:07
    Zuckerova střela, Hellebuyck má kotouč ve své moci.

09:40
    Domácí kombinují v útočném pásmu.

09:49
    Jets zdá se vstřelili druhou branku! Kontrolovat se ale bude ještě videozáznam.

09:49
    Z opakovaných záběrů je zcela jasně vidět, že Ehlersova střela z první opravdu skončila za zády Dubnyka!

09:49
    Domácí tak vedou o dvě branky! Enström se skvěle prosmýkl u levého mantinelu a následně přihrával před branku na NIKOLAJE EHLERSE, jeho střela z první z prostoru mezi kruhy končí za zády brankáře Dubnyka. Jednadvacetiletý dánský útočník zaznamenává šestý gól v tomto ročníku, 2:0 pro Jets! Asistence: Tobias Enström, Dustin Byfuglien.
    09:49 Nikolaj EHLERS - 2:0

10:01
    Střely na branku: 10 – 7

10:31
    Reilly s kotoučem u vlastní branky.

11:20
    Ennis napřáhl ke střele od modré čáry, Hellebuyck vyrazil.

11:57
    Domácí nahazují do útočné třetiny.

12:22
    Tím ale jejich útočná snaha skončila. Následně se zaútočit pokusili Wild, čároví jim ale odpískali ofsajd. Na řadě je tak další reklamní přestávka.

12:22
    Pokračujeme. Little a Koivu na buly ve střední zóně.

12:50
    Bufyglien jen odevzdává puk soupeři.

13:33
    Eriksson Ek se dostal s pukem po přihrávce Winnika až před soupeřovu branku, Hellebuyck ale předvedl dobrý zákrok.
    13:33

13:49
    Na Hellebuycka to opět zkoušel Eriksson Ek, brankář Jets ale pozorný.

13:49
    Další buly po levici Connora Hellebuycka.

14:26
    Obránce Dumba podpořil útočnou akci svého týmu, jeho střela od modré pak skončila v rukavici gólmana domácích.

15:52
    Ehlers chytře na Byfugliena, jeho střela z pravé strany ale míjí tři tyče.

16:37
    Dobrý hit debutujícího Brendana Lemieuxe na Kyla Quinceyho!

16:56
    Do útoku nyní míří hokejisté Minnesoty.

17:02
    Před Hellebuyckem tečoval Suterovu střelu od levého mantinelu Eriksson Ek, gólman Jets ale dával pozor.

17:37
    Icing ze strany Wild, vhazovat se tak bude poblíž Dubnyka.

17:46
    Další šance hostujícího mužstva! Ferraro se dostal do samostatného úniku, Hellebuyck ale podržel svůj tým.
    17:46

17:46
    Buly po pravici brankáře domácích.

18:47
    Útočná akce Laineho nebyla úspěšná.

18:56
    Domácí to zkusili znovu, Spurgeon ale připraven na modré čáře.

19:01
    Probíhá poslední minuta první periody.

19:06
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Hosté snižují na rozdíl jedné branky! CHRIS STEWART se nejprve prezentoval dobrým hitem za brankou soupeře. Poté si najel před branku na přihrávku Zuckera a následně bekhendem k levé tyči překonal brankáře Hellebucka. Kanadský křídelní útočník prožívá opravdu vydařený vstup do sezony. V pátém utkání zaznamenává pátou branku, šestý bod, 1:2 z pohledu Wild! Asistence: Jason Zucker.
    19:08 Chris STEWART - 2:1

19:56
    Enström a Byfuglien se již nikam nepoženou, v první třetině se tak již nic dalšího nestane.

20:00

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.

První třetina je za námi. Domácí vyšel vstup do tohoto utkání velmi dobře. V 9. minutě otevíral skóre při přesilovce Patrik Laine, o minutu a dvaačtyřicet vteřin později zvyšoval na 2:0 Nikolaj Ehlers. Branku druhého jmenovaného si rozhodčí ještě potvrdili u videa. Wild se však v druhé polovině třetiny dostali do zápasu a vytvořili si hned několik dobrých příležitostí. Odměnou jim pak byla branka Crhise Stewarta z poslední minuty první periody.

Trestné minuty: 0 – 2

Přestávka po první třetině pomalu končí. Hokejisté již připraveni na začátek druhé dvacetiminutovky.

20:01

20:09
    Kotouč končí mimo hrací dobu, hra je tak přerušena.

20:09
    Vhazuje se opět ve středovém kruhu.

20:48
    Staal nahodil od modré na Hellebuyckovu branku, gólman domácích bez problémů vyrazil betony mimo.

21:22
    Staal to zkusil znovu, tentokrát z pravé strany, jeho pokus byl ale zblokován Ehlersem do ochranné sítě.

21:34
    Střelecký pokus Erikssona Eka přizvednut nad Hellebuyckovu branku.

21:49
    Na druhé straně to zkoušel zprava Armia, Dubnyk ale připraven na správném místě.

21:52
    Hosté vyhráli buly v obranné třetině a ihned vyráží do útoku.

22:20
    Útočná akce Wild ale nakonec neměla dlouhého trvání. Nyní Petan nahazuje do útočného pásma Jets.

22:37
    Byfuglienova střela od modré čáry míjí Dubnykovu branku.

22:55
    Úmyslný ofsajd domácích, vhazovat se tak bude poblíž Hellebuyckovy branky.

23:07
    Scheifeleho nepřesná rozehrávka, Zucker ale naštěstí pro domácí k zakončení nedostal.

23:39
    Stewart se nyní ocitl v dobré příležitosti, Hellebuycka ale mezi betony neprostřelil.

23:39
    Buly po pravé ruce gólmana Winnipegu.

24:00
    Winnikův opakovaný střelecký pokus z levé strany, Hellebuyck má další zásah.

24:32
    Myersova nepřesná přihrávka, kupředu tak mohou opět hokejisté Minnesoty.

24:38
    Hellebuyckovu branku ohrožoval opět Winnik. Brankář domácích ale pozorný.

25:01
    Střely na branku: 13 – 19

25:33
    Laineho střela z pravé strany, Dubnyk vyráží.

25:55
    Finský útočník nyní hledal Matthiase, ten se ale k puku již nedostal.

26:14
    Jets drží útočné pásmo.

26:36
    K dalšímu ohrožení Dubnykovy branky se ale domácí nedostali. Reilly nyní vyčkává s toušem za vlastní brankou, obě mužstva prostřídávají své formace.

27:06
    Winnipeg v postavení mimo hru, následuje reklamní přestávka.

27:06

27:06
    Staal vykázán, místo něj Kunin.

27:50
    Kunin nahodil do útočného pásma, tam se kotouče ujímá Foligno.

28:52
    Puku se nyní ujímají hokejisté Winnipegu.

29:04
    Jejich rozehrávka ale nebyla. Následná útočná snaha Wild skončila ofsajdem.

29:39
    Cullenova střela z levé strany zblokována obranou soupeře.

30:01
    Střely na branku: 14 – 19

30:32
    Matthias na modrou, kde stál Trouba. Jeho střelu z první Dubnyk vyráží.

30:51
    Je srovnáno! Zucker přejel s pukem modrou čáru a následně prostrčil na MIKA KOIVU, ten pak bekhendem překonal brankáře Winnipegu. Pro kapitána Wild třetí branka, čtvrtý bod v sezoně, 2:2! Asistence: Jason Zucker, Devan Dubnyk.
    30:51 Mikko KOIVU - 2:2

31:40
    Brodin rozehrává další útočnou akci Wild zpoza vlastní branky.

31:54
    Kotouče se ale zase rychle ujímají Jets.

32:03
    Wheelerova střela zblokována Staalem.

32:12
    Armia to zkusil z těsné blízkosti, Dubnyk se musel mít na pozoru.

32:47
    Puk mimo hrací plochu, následuje další z reklamních přestávek.

32:47
    Copp a Cullen na buly po pravici Devana Dubnyka, můžeme tedy pokračovat.

33:50
    Laine hledal před brankou Littlea, dobrý obranný zásah holí ale předvedl Quincey.

33:57
    Wild následně vyhazují na icing.

34:12
    Byfuglienova střela od modré byla ještě tečována Wheelerem, Dubnyk ale dokázal zasáhnout.

34:12
    V MTS Centre právě probíhá další reklamní přestávka.

34:12
    Zpět do akce! Scheifele a Koivu na buly po levici gólmana Minnesoty.

34:30
    Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Dustin Byfuglien – 2 min., držení protihráče).

34:30
    Je tu první početní výhoda pro Wild. Vhazování po levé ruce Connora Hellebuycka.

34:33
    Hosté vyhráli buly, ke kotouči se ale následně dostává Copp a dostává ho do střední třetiny.

35:05
    Ennis před branku na Zuckera, Hellebuyck ale předvádí skvělý zákrok lapačkou!

35:05
    Buly tentokrát po pravici brankáře Jets.

35:31
    Začala druhá minuta z trestu Byfugliena.

35:39
    Wild se díky využité přesilové hře poprvé v zápase dostávají do vedení! Myersovi se nepodařilo vyhodit puk z obranné třetiny, od modré čáry poté střílel Reilly a jeho pokus ještě tečoval před brankou MARCUS FOLIGNO. Rodák z Buffala tak zapisuje první branku v této sezoně, celkově padesátou v kariéře, 3:2 pro Wild! Asistence: Mike Reilly.
    35:39 Marcus FOLIGNO - 2:3

36:01
    Střely na branku: 19 – 22

36:19
    Myers zblokoval střelu Sutera.

36:50
    Minnesotě nevyšel přechod do útočné třetiny – píská se postavení mimo hru.

37:41
    Foligno se Staalem pouze odevzdávají puk soupeři a následně odchází střídat.

37:52
    Střela Trouby od modré míjí branku.

38:44
    Obránce Morrissey nahazuje zpět do útočného pásma domácích.

38:59
    Byfuglienova střela zblokována, Dubnyk tak zasahovat nemusel.

39:01
    Ohlášena poslední minuta druhé dvacetiminutovky.

39:03
    Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Kyle Quincey – 2 min., sekání).

39:03
    Bude i druhá přesilovka Jets využita? Vhazuje se po pravé ruce Dubnyka.

39:27
    Ano, i tato početní převaha domácích je využita a je tak znovu srovnáno! Scheifele zavezl kotouč do útočné třetiny, následně z otočky u levého mantinelu přihrál na PATRIKA LAINEHO, střela finského útočníka poté skončila v pravém horním ůržku Dubnykovy branky. Laine se prosazuje podruhé v utkání, 3:3! Asistence: Mark Scheifele, Dustin Byfuglien.
    39:27 Patrik LAINE - 3:3

39:58
    Ve druhé periodě se již ničeho dalšího nedočkáme.

40:00

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.

Čtyřicet minut tohoto utkání je již minulostí. Nadále sledujeme velmi pohledný hokej z obou stran. Krátce po polovině druhé třetině se Wild podařilo srovnat – prosadil se kapitán Mikko Koivu. O necelých pět minut později se hosté dokonce dostali do vedení, to když Marcus Foligno tečoval střelecký pokus Reillyho při přesilovce. Domácí ale v samotném závěru třetiny srovnali díky přesilovkové trefě Patrika Laineho. Finský útočník se navíc prosadil podruhé v utkání. Třetí třetina tedy slibuje velmi zajímavou podívanou, nenechte si to ujít!

Trestné minuty: 2 – 4

Obě mužstva se již vrátila zpět ze šaten na ledovou plochu MTS Centre, třetí třetina tak začne za několik málo okamžiků.

40:01

40:48
    Trouba se vrací pro puk za vlastní branku.

40:58
    Dubnyk má puk ve své rukavice, následně se tak bude vhazovat poblíž jeho svatyně.

41:29
    Hosté kombinují v útočné třetině.

41:42
    K ohrožení Hellebuyckovy branky se ale Wild nedostali. Nyní rozehrávají domácí.

41:54
    Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Joel Eriksson Ek – 2 min., hákování).

41:54
    Třetí přesilovka Jets v tomto utkání, obě předešlé byly využity Lainem. Buly po levici Devana Dubnyka.

42:04
    Wild vyhazují puk až k soupeřově brance.

42:47
    Hostující mužstvo se opět osvobozuje, Dubnyk zatím bez práce.

43:15
    Trouba nabil Myerosiv, gólman Minnesoty vyrazil levým betonem.

43:44
    Nyní to vzal na sebe sám Trouba, jeho pokus od modré ale zblokoval Mitchell.

45:03
    Střelecký pokus z hole Armii zblokován Suterem, Dubnyk tak zasahovat nemusel.

45:21
    Na druhé straně střílel zprava Staal, Hellebuyck vyrazil mimo.

45:39
    Brankář hostů má kotouč pod kontrolou, vhazovat se následně bude po jeho pravé ruce.

45:42
    Scheifele vyhrál buly, ke střele se na modré čáře dostal Chiarot, jeho pokus ale zblokoval Cullen.

45:49
    Touš končí mimo ledovou plochu.

45:49
    Vhazování nařízeno před střídačku Wild.

46:54
    Ehlers zblokoval střelecký pokus soupeře.

47:53
    Enströmovo nahození z levé strany míjí tři tyče.

48:19
    Na druhé straně vyzkoušel Hellebuycka Mitchell.

48:42
    Winnipeg právě vstřelil branku! Lavička Wild si však vyžaduje coach's challenge, zda-li nedošlo k nedovolenému bránění brankáři.
    48:42

48:42
    Branka neplatí!

48:42
    Myers přenechal puk za modrou čarou Wheelerovi, ten se s pukem šikovně dostal až před soupeřovu branku. Černou pryž pak dostal za Dubnykova záda Mark Scheifele. Rozhodčí však po zkoumání videa branku neuznávají, jelikož došlo ke kontaktu útočníka Jets s brankářem Dubnykem.

48:42
    Za stavu 3:3 pokračujeme vhazováním ve středním pásmu.

49:23
    Trouba zblokoval střelecký pokus Zuckera.

50:01
    Střely na branku: 26 – 25

50:48
    Zakázané uvolnění se nepíská, Myers tak musí hrát kotouč.

51:18
    Hru nyní přerušuje ofsajd hostů. Na řadu tedy může přijít reklamní přestávka.

51:18
    Pokračujeme! Matthias a Cullen na buly ve střední zóně.

52:04
    O kotouč se nyní bojuje za brankou Wild.

52:17
    Byfuglien přihrával před branku na Matthiase, Dubnyk se měl v brankovišti co ohánět!

52:17
    Vhazování po levé ruce brankáře Minnesoty.

52:45
    Laine to po překročení modré čáry zkusil z pravé strany, Dubnyk byl ale připraven. Následuje další reklamní přestávka.

52:45
    Konec reklamní přestávky, Scheifele a Koivu na vhazování po levici Devana Dubnyka.

53:01
    Necelých sedm minut do konce třetí třetiny, skóre mezi Jets a Wild nadále nerozhodné, 3:3.

53:14
    Nyní už to ale neplatí a Jets se dostávají zpět do vedení! Connor šikovně vysunul do samostatného úniku BLAKA WHEELERA, ten pak překonal Dubnyka skvělým forhendovým blafákem. Dvoustá branka v kariéře pro kapitána Winnipegu, MTS Centre bouří, 4:3 pro domácí! Asistence: Kyle Connor, Jacob Trouba.
    53:14 Blake WHEELER - 4:3

53:47
    Hellebuyck zasahuje proti střele Erikssona Eka.

54:38
    Nyní to zkoušel Reilly, avšak přestřelil branku soupeře.

54:56
    Wild s pukem ve vlastním pásmu.

55:01
    Střely na branku: 29 – 26

55:26
    Kotouč končí na střídačkách, po přerušení je tu další z reklamních přestávek.

55:26
    Copp a Eriksson Ek v souboji na buly před střídačkou domácích.

56:21
    Kuninova střela od pravého mantinelu sražena do ochranné sítě.

56:52
    Little na modrou na Morrisseyho, ten se ale ke střele nedostal.

57:07
    Vhazuje se ve středovém kruhu.

57:36
    Brodin nabírá ve střední třetině slušnou rychlost.

57:55
    Jeho útočná akce ale neměla dlouho trvání. Na druhé straně to naopak z levého kruhu pro vhazování zkoušel Wheeler, Dubnyk ale vyrazil.

58:29
    Brankář Minnesoty míří na střídačku!

58:42
    Laine zkoušel trefit prázdnou branku soupeře z vlastního pásma, avšak minul. Píská se tak zakázané uvolnění domácích.

58:42
    Oddechový čas pro hosty.

58:42
    Dubnyk samozřejmě zůstává na střídačce, Little a Koivu na bul po pravici Connora Hellebuycka.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny!

59:27
    Suterova střela od modré končí v rukavici Hellebuycka.

59:27
    Buly po pravé ruce gólmana Jets.

59:40
    O kotouč bojuje v rohu obranného pásma domácích hned několik hráčů.

59:56
    Hellebuyck si ve skrumáži před jeho brankou našel puk a schoval ho pod svou lapačku.

59:56
    Další vhazování mezi Littlea a Koivua po pravici brankáře Winnipegu.

59:58
    Domácí centr úspěšnější na buly, Winnipeg to již zvládne.

Je dobojováno! Winnipeg poráží na domácím ledě Minnesotu 4:3. Dvě branky domácích, obě při přesilovce, vstřelil finský útočník Patrik Laine. Vítěznou trefu obstaral v 54. minutě kapitán Blake Wheeler, celkově to byla jeho dvoustá branka v kariéře! Za Jets se mimo jiné prosadil ještě Nikolaj Ehlers. Na druhé straně si dva kanadské body připsal za dvě asistence Jason Zucker. Po góle si pak připsali Chris Stewart, Miko Koivu a Mike Reilly. Gólman Jets Connor Hellebuyck si při výhře svého týmu připsal pětadvacet úspěšných zákroků.

3. Jason Zucker (MNS) 0+2
    Blake Wheeler, který byl vyhlášen první hvězdou zápasu, dnes vstřelil dvou dvoustou branku v NHL!

Československá stopa v utkání

Do tohoto utkání nezasáhl žádný český ani slovenský hokejista.

Nejvyšší ice time

WPG: Dustin Byfuglien (O) – 26:14

MNS: Ryan Suter (O) – 24:38

Ode mě je to již vše. Děkuji Vám za pozornost a u dalších onlajnů z NHL se těším napočtenou. Hezký zbytek sobotní noci! (04:59:29)

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 9. Laine (Wheeler, Scheifele), 10. Ehlers (Enström, Byfuglien), 40. Laine (Scheifele, Byfuglien), 54. Wheeler (Connor, Trouba) – 20. Stewart (Zucker), 31. M. Koivu (Zucker, Dubnyk), 36. M. Foligno (Reilly)

Minnesota Wild: Dubnyk (Stalock) – Suter (A), Spurgeon, Brodin, Dumba, Quincey, Reilly – Zucker, M. Koivu (C), Stewart – M. Foligno, E. Staal (A), Ennis – Ferraro, Cullen, Kunin – Z. Mitchell, Eriksson Ek, Winnik.

Rozhodčí: Brian Pochmara, Eric Furlatt – Derek Nansen, Trent Knorr

Diváci: 15 321