Buffalo – Vancouver 2:4 (kon.) | New Jersey – San Jose 0:3 (kon.) | Florida – Pittsburgh 3:4 (kon.)
Detroit – Washington 3:4 (po pr.) | Winnipeg – Minnesota 4:3 (kon.) | Anaheim – Montreal 6:2 (kon.)
NY Rangers – Nashville 4:2 (kon.) | Philadelphia – Edmonton 2:1 (kon.)
Philadelphia Flyers
2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
Edmonton Oilers
Sobota 21.10.2017, 19:10 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

48:56
    Za nedovolené bránění dostává dvě minuty Raffl a hosté mají k dispozici přesilovou hru. Mají tak velkou šanci jít poprvé v utkání do vedení.

31:42
    Hägg dostává dvě minuty za sekání a hosté si zahrají čtyři na tři.

30:54
    Síly na ledě se ale srovnají. Connor McDavid zasáhl soupeře vysokou holí a dostává za to dvě minuty. Uvidíme tak hru ve čtyřech hráčích na obou stranách.

30:13
    Laughton dostává dvě minuty za držení a už sedí na trestné lavici. První přesilovou hru si tak zahrají hosté z Edmontonu. To ale až po další komerční přestávce.

22:05
    Další vyloučení hostů. Benning atakoval při akci Lehteru a dostává za to dvě minuty za sekání. Další přesilovka pro domácí tým.

03:00
    Bude se poprvé vylučovat. Dvě minuty za vysokou hůl dostává hostující Malone a domácí Philadelphia bude mít jako první k dispozici přesilovou hru.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 4. Giroux (Simmonds, Gostisbehere), 58. Simmonds (Filppula, Lehterä) – 36. Maroon

Philadelphia Flyers: Elliott (Neuvirth) – Provorov, MacDonald, Hägg, Gostisbehere, Gudas, Sanheim – Voráček, Couturier, Giroux (C) – Simmonds (A), Filppula (A), Lehterä – Konecny, Patrick, Weise – M. Raffl, Laughton, Read.
    Edmonton Oilers: Talbot (Brossoit) – A. Larsson (A), Klefbom, Auvitu, Russell, Gryba, Nurse, Benning – Yamamoto (C), McDavid, Maroon – R. Strome (A), Nugent-Hopkins, Lucic – Kassian, Malone, J. Jokinen – Slepyšev, Letestu, Pakarinen.

Rozhodčí: Walsch, Rooney – Kovachik, Sericolo

Diváci: 19 510