Benátky n/J – Ústí n/L | 4:6 (kon.) | | | Frýdek-M. – Přerov | 3:1 (kon.) | | | Kadaň – Litoměřice | 3:4 (kon.) |
Prostějov – Slavia | 0:1 (kon.) | | | Třebíč – K. Vary | 2:3 (po pr.) | | | Vsetín – Kladno | 5:1 (kon.) |
Havířov – Motor ČB | 4:1 (kon.) |
Buffalo – Vancouver | 2:4 (kon.) | | | New Jersey – San Jose | 0:3 (kon.) | | | Florida – Pittsburgh | 3:4 (kon.) |
Detroit – Washington | 3:4 (po pr.) | | | Winnipeg – Minnesota | 4:3 (kon.) | | | Anaheim – Montreal | 6:2 (kon.) |
NY Rangers – Nashville | 4:2 (kon.) | | | Philadelphia – Edmonton | 2:1 (kon.) |
Kunlun – Vladivostok | 1:2 (1:2 po s.n.) | | | Spartak Moskva – Chanty-Mansijsk | 4:3 (kon.) | | | CSKA Moskva – Jaroslavl | 2:3 (po pr.) |
Čerepovec – Omsk | 1:3 (kon.) | | | N.Novgorod – Barys | 3:4 (po pr.) | | | Petrohrad – Jokerit | 4:3 (po pr.) |
Viťaz – Dynamo Moskva | 1:5 (kon.) |
Znojmo – Bolzano | 3:4 (po pr.) |
Opava – SHK Hodonín | 3:5 (kon.) | | | Řisuty – Trutnov | 1:0 (kon.) | | | Dvůr Králové n. L. – Kobra | 4:6 (kon.) |
Nový Jičín – Poruba 2011 | 0:2 (kon.) | | | Val. Meziříčí – Šumperk | 3:2 (kon.) | | | Kolín – Klatovy | 6:3 (kon.) |
Žďár n/S – David Servis | 3:2 (kon.) | | | Písek – Havlíčkův Brod | 2:4 (kon.) | | | Bílina – Vrchlabí | 3:5 (kon.) |
Sokolov – Jablonec n/N | 4:5 (kon.) | | | Tábor – Nymburk | 2:3 (po pr.) | | | Letňany – Most | 1:4 (kon.) |
Chomutov – K. Vary | 0:2 (kon.) | | | Zlín – Vítkovice | 1:2 (kon.) | | | Kometa Brno – Olomouc | 5:3 (kon.) |
Sparta – Slavia | 3:4 (po pr.) | | | Pardubice – Havlíčkův Brod | 5:1 (kon.) | | | Liberec – Mladá Boleslav | 3:2 (2:1 po s.n.) |
Třinec – Havířov | 4:2 (kon.) | | | Mountfield HK – Č. Budějovice | 4:3 (kon.) | | | HC Plzeň – Kladno | 7:4 (kon.) |
Salzburg – Jihlava | 6:1 (kon.) |
Mountfield HK – Olomouc | 3:2 (kon.) | | | Kladno – Liberec | 5:4 (po pr.) | | | HC Plzeň – Třinec | 5:2 (kon.) |
Č. Budějovice – Vítkovice | 4:3 (kon.) | | | Chomutov – Sparta | 5:3 (kon.) | | | K. Vary – Mladá Boleslav | 3:2 (kon.) |
HC Litvínov – Slavia | 2:3 (po pr.) | | | Pardubice – Zlín | 5:3 (kon.) |
HK MD Šumperk – Havířov | 2:3 (po pr.) | | | Havlíčkův Brod – Jihlava | 6:1 (kon.) | | | Letňany – Žďár n/S | 1:4 (kon.) |
Přerov – Vsetín | 4:1 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Č. Budějovice | 4:3 (kon.) | | | Poruba – Vítkovice | 0:12 (kon.) |
Technika Brno – Zlín | 1:2 (po pr.) | | | Třemošná – Sparta | 0:1 (kon.) | | | PZ Kladno – HC Plzeň | 0:8 (kon.) |
K. Vary – Slavia | 7:2 (kon.) | | | Chomutov – Kladno | 4:3 (kon.) | | | Ústí n/L – HC Litvínov | 1:11 (kon.) |
Warriors Brno – Třinec | 2:4 (kon.) |
Nový Jičín B – Orlová | 1:9 (kon.) | | | Radomyšl – Milevsko | 4:1 (kon.) | | | Čerti Ostrov – Trstěnice | 7:4 (kon.) |
Č. Lípa – Gepardi Jablonec | 6:3 (kon.) | | | Černošice – Rakovník | 2:3 (kon.) | | | Cheb – Mar.Lázně | 6:9 (kon.) |
HC Turnov – Lomnice n/P | 4:1 (kon.) | | | Frýdlant – HC Varnsdorf | 3:5 (kon.) | | | Kroměříž – Uh.Ostroh | 4:5 (po pr.) |
Boskovice – Velká Bíteš | 5:4 (kon.) | | | Uničov – Rosice | 12:3 (kon.) | | | Krnov – Rožnov p. R. | 5:3 (kon.) |
H. Benešov – Poruba "B" | 2:6 (kon.) | | | Žižkov Praha – Zbraslav | 3:2 (kon.) | | | Kobra Praha B – Hvězda Praha | 6:6 (kon.) |
Mladá Boleslav B – Žabonosy | 2:0 (kon.) | | | Poděbrady – Lev Benešov | 1:2 (kon.) | | | Soběslav – Telč | 3:2 (kon.) |
Nejdek – HC Rokycany | 6:4 (kon.) | | | Vel. Meziříčí – Břeclav | 10:3 (kon.) | | | Bohumín – Wolves Č. Těšín | 5:7 (kon.) |
Vlašim – Kutná Hora | 1:7 (kon.) | | | Mělník – Králův Dvůr | 3:4 (po pr.) | | | Blansko – Uh. Hradiště | 5:3 (kon.) |
Klatovy – HC Domažlice | 1:7 (kon.) | | | Hvězda B – HC TNP Praha | 3:5 (kon.) | | | Neratovice – Příbram | 1:3 (kon.) |
Chotíkov – TJ Sušice | 8:3 (kon.) |
Studénka Sledge – SOHO Olomouc | 1:3 (kon.) | | | Zlín sledge – SHK Mustangové | 4:0 (kon.) | | | Č.Budějovice – Litvínov | 3:0 (kon.) |
HC Sparta Praha Sledge – Karlovy Vary | 2:0 (kon.) |
Mladi Jesenice – Znojmo | 3:5 (kon.) |
HC Lovosice – Litoměřice B | 3:8 (kon.) |
konec
TJ Horní Benešov
2:6
(0:1, 2:3, 0:2)
HC RT TORAX Poruba "B"
41:57
|
Vyloučení v týmu HC Horní Benešov (Trubka – 2 min., vysoká hůl).
|
|
40:49
|
Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba "B" (Veselý – 2 min., podražení).
|
|
38:15
|
Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba "B" (Černín – 2 min., sekání).
|
|
37:38
|
Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba "B" (Štěpán – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
25:26
|
Vyloučení v týmu HC Horní Benešov (Čermák – 2 min., sekání).
|
|
22:49
|
Vyloučení v týmu HC Horní Benešov (Pělucha – 2 min., držení protihráče).
|
|
15:22
|
Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba "B" (Ščurek – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
14:14
|
Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba "B" (Štěpán – 2 min., sekání).
|
|
07:28
|
Vyloučení v týmu HC Horní Benešov (Suchý – 2 min., sekání).
|
|
06:32
|
Vyloučení v týmu HC Horní Benešov (2 min., příliš mnoho hráčů na ledě).
|
|
02:32
|
Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba "B" (Buček – 2 min., podražení).
|
Branky a nahrávky:
32. Zigmund (Pavelek Z.), 36. Hlista (Čermák) – 13. Gola P. (Hranoš), 25. Hranoš (Gola P., Rosypka), 33. Rosypka (Gola P.), 37. Hranoš (Buček, Rosypka), 50. Sysala (Rosypka, Buček), 52. Buček (Černín, Hranoš)
Rozhodčí: Polášek – Chamrád, Janoško
Diváci: 146
Neproměněná penalta:
TJ Horní Benešov:
Tengler (Pospíšil) – Bendík, Pělucha, Podzimný, Suchý, Čermák, Vajda, Džemla, Trubka – Hejhal, Pavelek A., Hlista, Kovalovský, Vrábel, Ryška, Vaněk, Zigmund, Pražák, Fraš, Pavelek Z., Adamec
Náhradníci:
Trenér:
HC RT TORAX Poruba "B": Peslarová (Kraina) – Černín, Hranoš, Ščurek, Široký, Štěpán, Prepsl – Rosypka, Gola P., Buček – Bernát, Sysala, Kuncek – Kurnik, Hudec, Gola R. – Veselý
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC RT TORAX Poruba "B": Peslarová (Kraina) – Černín, Hranoš, Ščurek, Široký, Štěpán, Prepsl – Rosypka, Gola P., Buček – Bernát, Sysala, Kuncek – Kurnik, Hudec, Gola R. – Veselý
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Polášek – Chamrád, Janoško
Diváci: 146
René Chyla