Znojmo – Bolzano 3:4 (po pr.)
HC LERAM Orli Znojmo
3:4 (2:1, 1:0, 0:2 - 0:1)
HC Bolzano
Sobota 21.10.2017, 17:30 • Nevoga aréna • bet-at-home ICE Hockey League • 14. kolo

54:17
    K velké nelibosti domácích fanoušků je nyní vyloučen Stehlík na dvě minuty za podražení.

53:18
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (biro – 2 + 2 min., vražení na hrazení).

47:14
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Pohl – 2 min. + 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Bolzano (Petan – 2 min., sekání).
    Vyloučení v týmu HC Bolzano (Tomassoni – 2 min. + 2 min., hrubost).

41:00
    Vyloučení v týmu HC Bolzano (Petan – 2 min., podražení).

39:26
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Bořuta – 2 min., držení protihráče).

38:00
    Vyloučení v týmu HC Bolzano (Egger – 2 min., podražení).

29:24
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Yellow Horn – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

26:51
    Neuvěřitelná show ve Znojmě! Domácí hráči se dostali do přečíslení dvou na jednoho, brankář Smith se ale předvedl a puk betonem vyrazil. Při útoku se ale hosté provinili faulem, dvě minuty za sekání si tak odsedí útočník Austin Smith.

26:02
    Domácí publikum nyní velmi hlasitě protestuje proti vyloučení Csamanga. Ten sice hokejku protihráči vysekl, ale chvíli před tím byl napaden znojemský hráč vysokou holí, což sudí ponechali bez trestu. Csamangó si nicméně odsedí dvě minuty za sekání.

17:35
    Vyloučení v týmu HC Bolzano (Petan – 2 min. + 2 min., vysoká hůl).

01:56
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Pohl – 2 min., podražení).

Vojta Pojer

Branky a nahrávky: 9. Novák (Bořuta), 19. Němec (Yellow Horn), 28. Lattner – 2. Gander (Frigo), 56. Halmo (A. Smith), 56. A. Smith (Petan, Gartner), 64. DeSousa

HC LERAM Orli Znojmo: Schwarz (Halász) – Lattner, Bořuta, Stehlík, Biro, Pohl, Šnajnar, Zajíc – Němec, Bartoš, Yellow Horn – Novák, Raška, Číp – Beroun, Matuš, Mrázek – Račuk, Guman, Csamangó – Špaček.
    HC Bolzano: Smith (28. Melicherčík) – Gartner, Carlisle, Clark, Tomassoni, Egger, S. Marchetti, Glira – Halmo, De Sousa, Petan – Frigo, Oleksuk, Gander – Angelidis, Bernard, Smith – Frank, Monardo, M. Marchetti – Schweitzer.

Rozhodčí: Kincses, Stano – Nagy, Tvrdoň