Znojmo – Bolzano 3:4 (po pr.)
HC LERAM Orli Znojmo
3:4 (2:1, 1:0, 0:2 - 0:1)
HC Bolzano
Sobota 21.10.2017, 17:30 • Nevoga aréna • bet-at-home ICE Hockey League • 14. kolo

Hořký konec pro znojemské hokejisty. Velkou část zápasu vedli, poté během půl minuty v přesilovkách inkasovali, aby nakonec prohráli v prodloužení. Domácí fanoušci nyní ještě pokřikují na rozhodčí. Přeji vám příjemný zbytek večera ze zklamaného Znojma, u dalších onlajnů brzy napočtenou. (20:06:38)

63:58
    Bolzano právě vstřelilo branku!
    Krutý konec pro domácí tým. Po obrovském závaru před Melicherčíkem, ve kterém se puk několikrát potulovat nehlídán po brankovišti, jej najednou obdržel CHRISTOPER DESOUSA, který se vydal osamocený na Schwarze, jemuž nedal rychlou střelou zápěstím šanci.

63:30
    Samostatný únik Rašky! Tomu se dokonce podařilo překonat Melicherčíka, ale puk se zpod betonu vykutálel těsně mimo bránu!

62:45
    Yellow Horn se ani na třetí pokus neprosadil a po velmi dlouhém čase na ledě jde střídat.

61:41
    Do protiútoku se ale dostal DeSousa, kterého musel betonem vychytat Schwarz!

61:21
    Po krátké odmlce u Schwarze se snažil Raška prokličkovat před Melicherčíka, to se mu ale nepovedlo.

60:31
    Aktivnější jsou zatím domácí, kteří uzamkli soupeře před jeho bránou.

60:01

Druhé prodloužení ve dvou dnech. Třetí dějství bylo odehráno na vyrovnané notě, v několika přesilovkách se ale podařilo Bolzanu srovnat nadějně rozehraný zápas ze strany Znojma. Prodloužení začne za moment.

60:00

58:52
    Číp přebruslil celé hřiště, ale jeho střela se odrazila od mantinelu tak, že se puk ocitl zase zpátky u Schwarze.

57:55
    Znojmo se snaží získat zpět vedení, nemůže se však probojovat přes útočnou modrou čáru.

55:50
    A je vyrovnáno. Střelu AUSTINA SMITHE znojemský gólman jen zbrzdil, puk se ale pod jeho výstrojí vykutálel a došel až do brány. Asistence: Alexander Petan a Charles Gartner.

55:24
    Nakonec se ale přece podařilo. Po buly se dostal puk k MICHAELU HALMOOVI, který si poodjel dále do kruhu. Odtud vypálil přesně do růžku brány, Schwarz neměl šanci. Orli budou hrát ve čtyřech, zbývají necelé dvě minuty Birova trestu. Asistence: Austin Smith.

55:19
    Petan pálil z mezikruží, Schwarz drží!

54:53
    Neskutečný aplaus znojemských fanoušků, puk je u Melicherčíka!

54:38
    Další sprška střel, ale zatím Schwarz drží!

Vojta Pojer

Branky a nahrávky: 9. Novák (Bořuta), 19. Němec (Yellow Horn), 28. Lattner – 2. Gander (Frigo), 56. Halmo (A. Smith), 56. A. Smith (Petan, Gartner), 64. DeSousa

HC LERAM Orli Znojmo: Schwarz (Halász) – Lattner, Bořuta, Stehlík, Biro, Pohl, Šnajnar, Zajíc – Němec, Bartoš, Yellow Horn – Novák, Raška, Číp – Beroun, Matuš, Mrázek – Račuk, Guman, Csamangó – Špaček.
    HC Bolzano: Smith (28. Melicherčík) – Gartner, Carlisle, Clark, Tomassoni, Egger, S. Marchetti, Glira – Halmo, De Sousa, Petan – Frigo, Oleksuk, Gander – Angelidis, Bernard, Smith – Frank, Monardo, M. Marchetti – Schweitzer.

Rozhodčí: Kincses, Stano – Nagy, Tvrdoň