Plzeň – Brno 3:0 (kon.) | Zlín – Mladá Boleslav 1:5 (kon.) | Slavia – Liberec 1:2 (kon.)

Plzeň právě vstřelila branku!
    Tak nakonec Viktoria nepřidává do konce poločasu jeden gól, ale hned dva! Po krásné kombinaci, kterou rozehráli Západočeši na pravé straně, se míč dostal k JANU KOPICOVI, jenž si ho v naprostém klidu zpracoval a následně se trefil přesně ke vzdálenější tyči! Asistence: Lukáš Hejda.
    42. Tomáš HOŘAVA - 2:0

42
    A domácí přidávají před koncem první půle druhou trefu! Před bránu Melichárka přišel další rychlý centr, Michael Krmenčík ho posunul hlavou do ještě lepší pozice a TOMÁŠ HOŘAVA míč bez problémů napálil pod břevno hostující branky. Asistence: Michael Krmenčík.
    30. Michael KRMENČÍK - 1:0

30
    Tak nyní už se MICHAEL KRMENČÍK dočkal trefy, která platí! Jan Kopic poslal kolmou přihrávku za obranu Brna, domácí útočník předběhl bránícího hráče, obešel i Dušana Melichárka a bez problémů zakončil do prázdné branky Zbrojovky! Asistence: Jan Kopic.