Chabarovsk – Ufa 0:0 (10:30) | Tosno – Rostov 0:0 (13:00) | Kazaň – Din. Moskva 0:0 (15:30)
Spartak – Perm 0:0 (18:00)
před zápasem
FK Spartak Moskva
0:0 (-:-)
FK Amkar Perm
Sobota 21.10.2017, 18:00 • Otkrytie Aréna, Moskva • Ruská Premier Liga • 14. kolo
Vsaďte si: 1.41 4.4 7.97
Videopřenos na TV Tipsport

FK Amkar Perm:

Amkar skončil minulou sezónu na desátém místě. Letos se jim zatím příliš nedaří, i když z posledních čtyř zápasů získali deset bodů. V posledním utkání přivítali na domácí půdě Tosno. Po vyrovnaném zápase skončil výsledek bezbrankově 0:0. Nejlepšími střelci jsou se dvěma góly Janusz Gol a Mikhail Gashchenkov. Hlavním trenérem je Gadzhi Gadzhiyev. (18:58:59)

FK Spartak Moskva:

Spartak v minulé sezóně vyhrál ruskou Premier Ligu a kvalifikoval se do skupinové fáze Ligy Mistrů. V ní si prozatím vede skvěle, jelikož je na druhém místě s pěti body. V prvním zápase remizovali na hřišti Mariboru 1:1. Poté vydřeli na domácí půdě bod po remíze 1:1 s Liverpoolem. A v posledním zápase senzačně porazili doma debaklem 5:1 španělskou Sevillu. V lize jsou na tom o něco hůř a nacházejí se na pátém místě s dvaceti body. Poslední zápas zavítali na půdu Akhmatu. Ve 30. minutě hosté vedli po gólu Glushakova. V 70. minutě srovnal z penalty Rudolfo, ale po dvou minutách poslal vedení zpátky na stranu hostů Melgarejo. Nakonec tedy Spartak vyhrál 2:1. Nejlepším střelcem je se šesti přesnými zásahy Quincy Promes. Hlavním trenérem je Massimo Carrera.

Ve 4. kole ruské Premier Ligy se proti sobě utkají FK Spartak Moskva a FK Amkar Perm. V minulé sezóně nejprve Spartak doma přivítal Amkar a po góle Glushakova v nastaveném čase zůstaly tři body doma. Ve druhém zápase, tentokrát na půdě Permu vyhrál opět Spartak 1:0 po góle Samedova. Dnes se bude hrát v Otkrytie Aréně v Moskvě. Hlavním rozhodčím bude Kukuyan Pavel Valerevich, jeho asistenti budou Stipidi Aleksey Grigorevich a Bochkov Vyacheslav Vyacheslavovich. Otkrytie Aréna nabídne kapacitu pro 45 000 diváků.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Michal Raška

Branky:

Rozhodčí: Kukuyan Pavel Valerevich – Stipidi Aleksey Grigorevich, Bochkov Vyacheslav Vyacheslavovich