Everton – Arsenal 0:0 (14:30) | Tottenham – Liverpool 0:0 (17:00)
před zápasem
Everton FC
0:0 (-:-)
Arsenal FC
Neděle 22.10.2017, 14:30 • Goodison Park, Liverpool • Anglická Premier League • 9. kolo
Vsaďte si:
   
  Česká stopa:
  Je asi zbytečné to psát, ale přesto to musím zmínit. Dlouholetá česká brankářská jednička, legenda Chelsea, která však již 3. sezónu hájí barvy Arsenalu, Petr Čech, nastoupí i do tohoto utkání. (10:08:29)
   
  Vzájemné zápasy:
  21.5.17 Arsenal – Everton 3 : 1
  13.12.16 Everton – Arsenal 2 : 1
  19.3.16 Everton – Arsenal 0 : 2
  24.10.15 Arsenal – Everton 2 : 1
   
  Arsenal FC
  Arsenal zažívá, řekl bych, obvyklý vstup do sezóny. Není to žádná paráda, ale na vyhazov trenéra to také není. Narážím tím na působení Wengera, kterého půlka fanoušků uctívá a druhá půlka téměř nenávidí, když to přeženu.
  Arsenal zatím hájí 6. příčku se ziskem 13 bodů po 8 kolech. Skóre 12:10 není věru špatné, ale těch inkasovaných branek je přeci jen více, než-li jsme u londýnského celku zvyklí.
  V posledním zápase hosté, řekl bych senzačně, prohráli s Watfordem 2:1, a tak si budou chtít zajisté v zápase s Evertonem zlepšit náladu a přidat důležité body do tabulky.
   
  Everton FC
  Co si budeme nalhávat, vstup Evertonu do letošní sezóny je mizerný. Lukaku momentálně válí za United a domácím chybí jeho důležité góly. Ačkoliv se vrátil Rooney, od kterého se očekávalo střílení branek, zatím se mu ve staronovém působišti příliš nedaří. A tak je Everton těsně nad sestupovými příčkami na 16.místě, když za 8 kol nasbíral 8 bodů. Skóre 5:13 je velmi špatné a je vidět, že v ofenzivě to opravdu nejde. Everton každou sezónu inkasuje poměrně hodně gólů, ale také jich velký počet vsítí. Letos je to ale jinak.
  V posledním zápase Everton pouze remizoval s Brightonem. Předtím dokonce prohrál s Burnley. To jsou soupeři, které v minulých sezónách domácí jasně přehráli.
  Dnes se jim postaví londýnský Arsenal, který bude jistě favoritem utkání.
   
  Krásné den všem fanouškům anglické kopané! Mé jméno je Martin Primus. Máme před námi zajímavý duel mezi Everton FC a Arsenal FC, který začíná po svátečním nedělním obědě ve 14:30.
   
  Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.

  Martin Primus

  Branky:


  Everton FC:
  Arsenal FC: