Ufa – Čeljabinsk 3:4 (0:3 po s.n.) | Kazaň – Magnitogorsk 4:0 (kon.) | Nižněkamsk – Jekatěrinburg 2:0 (kon.)

Nižněkamsk právě vstřelil branku!
    Nižněkamsk střílí branku do odkryté klece a definitivně rozhoduje utkání! PAVEL KULIKOV se prosadil a dal klid na domácí hokejky.
    Bez asistence.

58:13
    Jakub Kovář jde z brány!

58:05
    Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Andrej Nestrašil – 2 min., podražení).

52:50
    Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Pavel Zdunov – 2 min., nedovolené bránění).
    39:18 Emil GALIMOV - 1:0

39:18
    Neuteklo ani půl minuty a Nižněkamsk se prosazuje. Domácí tým akorát korunoval svůj výkon, kdy naprosto dominovali této třetině. Jeglič viděl úplně volného EMILA GALIMOVA, jenž propálil vše, co mu stálo v cestě.
    Asistence: Žiga Jeglič, Oleg Piganovič.

38:42
    Velkou příležitost dostal Nižněkamsk minutu a čtvrt před koncem druhé části. Bude hrát totiž přesilovou hru. Jelikož je v této třetině jasně lepším dá se očekávat velký závar v útočném pásmu. Je vyloučen Vasilevskij za zásah do oblasti hlavy a krku, který k dvěma minutám dostal ještě osobní desetiminutový trest.

34:31
    Jekatěrinburg se konečně může dostat trochu do hry, jelikož bude hrát početní výhodu. Ogurcov je vyloučen na dvě minuty za sekání.

30:54
    Brankář hostujícího týmu je teď doslova zasypáván střelami, které lítají ze všech stran. Gólman ovšem zatím drží svůj tým od inkasované branky!