Ufa – Čeljabinsk 3:4 (0:3 po s.n.) | Kazaň – Magnitogorsk 4:0 (kon.) | Nižněkamsk – Jekatěrinburg 2:0 (kon.)

Soči právě vstřelilo branku!
    A máme rozhodnuto! Poměrně defenzivní utkání nakonec končí výhrou v prodloužení domácího týmu. Nejproduktivnější hráč PAVEL PADAKIN rozhoduje dnešní utkání a Soči bere dva body. Asistence: Sean Collins.

58:12
    Lada právě vstřelila branku!
    A máme vyrovnání! ALEXEJ MASTRJUKOV se napřáhl ke střele a prostřelil po břevno Barulina. Asistence: Kirill Kapustin, Nikita Filatov.

57:08
    Dvě minuty za hrubost pro Poláška. Lada bude hrát přesilovku pět na tři.

56:37
    Ivan Laričev dostává dvě minuty za sekání.

53:45
    Nikita Filatov dostává dvě minuty za nesportovní chování. V závěru zápasu se roztrl pytel s tresty.

50:31
    Přesilová hra Soči je ukonce. Collins totiž dostává dvě minuty za podražení. Lapenkov protestoval ještě u rozhodčích a k tomu si navíc vysloužil destiinutový osobní trest.

49:23
    Zernov se provinil faulem a dostal dvě minuty za držení protihráče.
    45:39 Sergej ŠMELJOV - 1:0

45:39
    A máme tu první gól. SERGEJ ŠMELJOV je střelcem první branky, která padla v přesilové hře pět na tři. Asistence: Pavel Padakin, Adam Polášek.

44:56
    Kostromitin dostává dvě minuty za vysokou hůl. Lada tak bude hrát v dovjnásobném oslabení.

43:48
    Potrestána hráčská lavice Lady, která dostává dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.

38:56
    Sotva skončila jedna přesilovka, tak začíná další. Jurij Alexandrov dostává dvě minuty za hákování. Další šance pro Ladu.

34:46
    Jokipakka dostává dvě minuty za podražení.

22:21
    Tentokrát čeká dvouminutový trest hráče domácího celku. Konkrétně dostává dvě minuty za vysokou hůl Sergej Šmeljov.

20:13
    Shane Harper dostává dvě minuty za podražení.

09:44
    Dvě minuty za vysokou hůl dostává Eric O'Dell.

3:23
    Nikita Filatov si vysloužil dovuminutový trest za hákování.

Dominik Mihailescu

Branky a nahrávky: 46. Šmeljov (Padakin, Polášek), 64. Padakin (Collins) – 59. Mastrjukov (Kapustin, Filatov)

HK Soči: Barulin (Šikin) – Polášek, Jokipakka, Alexandrov, Ščitov, Chomickij, S. Kuzněcov, Čmychov – Wellman, Lapenkov, Collins – Cvetkov, A. Ivanov, Šmeljov – Padakin, O'Dell, Laričev – Točickij, Ščegolkov, Grebenščikov.
    Lada Toljatti: Lazušin (Krasotkin) – D. Vorobjov, Ch. Genoway, Kostromitin, Gurkin, D. Ježov, Ďjakov, Kirillov – Kapustin, Harper, Filatov – Skorochodov, Bělousov, Zernov – Bočarov, Mastrjukov, Valujskij – Babenko, Něstěrov, Achmetov – Rachimullin.

Rozhodčí: Birin, Morozov – Gorděnko, Tomilov