Tampa – Pittsburgh 7:1 (kon.) | Boston – Buffalo 4:5 (po pr.) | Columbus – Los Angeles 4:6 (kon.)
NY Islanders – San Jose 5:3 (kon.) | Ottawa – Toronto 6:3 (kon.) | Washington – Florida 1:4 (kon.)
Dallas – Carolina 4:3 (kon.) | Arizona – Chicago 2:4 (kon.) | Calgary – Minnesota 2:4 (kon.)
Vegas – St. Louis 3:2 (po pr.)
Arizona Coyotes
2:4 (1:1, 1:1, 0:2)
Chicago Blackhawks
Neděle 22.10.2017, 03:00 • Gila River Arena, Glendale • NHL

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezké nedělní ráno a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (06:01:29)

Trestné minuty: 8:12

Utkání je u konce a trápení Arizony se prodlužuje. V poslední třetině si sice musel Crawford připsat několik důležitých zákroků, ale puk za svá záda nepustil. Jeho spoluhráči se pak v závěru postarali, že si Chicago odveze oba body, nejprve v 56. minutě zaznamenal vítěznou branku Lance Bouma a přesně minutu před koncem potvrdil výhru střelou do prázdné branky Tommy Wingels.

59:43
    Tresty za bitku se ale neudělovaly, Max Domi dostal dvě minuty za hrubost a dvě minuty za napadení, hostující Connor Murphy dvě minuty za hrubost.

59:43
    Tak ještě jedna šarvátka, do sebe se pustili domácí Max Domi a hostující Connor Murphy. Po krátkém střetu už oba míří do kabin.
    59:00 Tommy WINGELS - 2:4

59:00
    Chicago právě vstřelilo branku!
    A je pravděpodobně rozhodnuto. Domácí neudrželi pásmo, k puku se dostal TOMMY WINGELS a zleva poslal puk do opuštěné branky. Dal svůj první gól v této sezóně a upravil na 2:4. Asistence: Lance Bouma, Duncan Keith.

58:40
    Domingue je na střídačce, začíná power-play Arizony!

57:36
    Srovnat mohl po bleskovém průniku Stepan, jenže Crawford si prostor u své pravé tyčky pohlídal a puk skončil za brankou.

56:57
    Na pravé straně se rozjel Sharp, dostal se do pásma i ke střele, jeho pokus ale nebyl z nejtvrdších a Domingue si poradil.
    Lance Bouma zaznamenal svůj první bod v dresu Chicaga

56:40
    Hosté za vlastní brankou rozjíždí další akci.
    55:36 Lance BOUMA - 2:3

55:36
    Možná zlomový okamžik utkání. Po Keithově střele od modré přišla Wingelsova teč, kterou před gólmanem zpracoval LANCE BOUMA, bleskově se s pukem otočil a zasunul jej za Domingueho – 2:3! Asistence: Tommy Wingels, Duncan Keith.

55:20
    Oba týmy střídají během hry, dopředu se chystá hostující tým.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 8. Fischer (Ekman-Larsson, Cousins), 39. Keller (Domi) – 9. Pánik (J. Toews, Seabrook), 32. P. Kane (J. Toews), 56. Bouma (Wingels, Keith), 59. Wingels (Bouma, Keith)

Arizona Coyotes: Domingue (Hill) – Demers, Ekman-Larsson (A), Goligoski, Hjalmarsson (A), L. Schenn, Connauton – Keller, Stepan (A), Domi – Rieder, Dvorak, Martinook – Fischer, Cousins, Duclair – Kempe, Rinaldo, Richardson.
    Chicago Blackhawks: Crawford (A. Forsberg) – Seabrook (A), Keith (A), Rutta, Forsling, C. Murphy, Oesterle – Pánik, J. Toews (C), Saad – P. Kane, Schmaltz, Hartman – DeBrincat, Anisimov, Sharp – Hayden, Wingels, Bouma.

Rozhodčí: Charron, Hanson – Gawryletz, Rody

Diváci: 13 777