Tampa – Pittsburgh 7:1 (kon.) | Boston – Buffalo 4:5 (po pr.) | Columbus – Los Angeles 4:6 (kon.)
NY Islanders – San Jose 5:3 (kon.) | Ottawa – Toronto 6:3 (kon.) | Washington – Florida 1:4 (kon.)
Dallas – Carolina 4:3 (kon.) | Arizona – Chicago 2:4 (kon.) | Calgary – Minnesota 2:4 (kon.)
Vegas – St. Louis 3:2 (po pr.)
Arizona Coyotes
2:4 (1:1, 1:1, 0:2)
Chicago Blackhawks
Neděle 22.10.2017, 03:00 • Gila River Arena, Glendale • NHL

59:43
    Tresty za bitku se ale neudělovaly, Max Domi dostal dvě minuty za hrubost a dvě minuty za napadení, hostující Connor Murphy dvě minuty za hrubost.

50:04
    Domácí tým si zahraje přesilovku, dvě minuty za podražení dostal Richard Pánik.
    37:24 Domiho faul na Wingelse, po kterém bylo nařízeno trestné střílení

37:24
    Trestné střílení pro Chicago. před Dominguem se po Boumově přihrávce objevil Wingels, ale byl faulován Maxem Domim. Rozhodčí neváhal ani okamžik.

13:18
    Rozhodčí se nenudí, opět vylučují. Na trestné lavici Chicaga je v posledních minutách dost těsno, míří tam i Brent Seabrook s dvouminutovým trestem za sekání.

12:55
    Přesilovka Arizony už nebude pokračovat v tak velké výhodě, neboť dvě minuty za podražení dostal Max Domi.

11:43
    A další vyloučení na straně Chicaga, dvě minuty za vysokou hůl obdržel Jan Rutta.

11:10
    Nakonec se vylučuje dokonce dvojnásobně, dvě minuty za hákování dostal Lance Bouma a dvě minuty za nedovolené bránění Tommy Wingels.

08:24
    Hosté si teď dají přesilovku, dvě minuty za nedovolené bránění dostal Kevin Connauton.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 8. Fischer (Ekman-Larsson, Cousins), 39. Keller (Domi) – 9. Pánik (J. Toews, Seabrook), 32. P. Kane (J. Toews), 56. Bouma (Wingels, Keith), 59. Wingels (Bouma, Keith)

Arizona Coyotes: Domingue (Hill) – Demers, Ekman-Larsson (A), Goligoski, Hjalmarsson (A), L. Schenn, Connauton – Keller, Stepan (A), Domi – Rieder, Dvorak, Martinook – Fischer, Cousins, Duclair – Kempe, Rinaldo, Richardson.
    Chicago Blackhawks: Crawford (A. Forsberg) – Seabrook (A), Keith (A), Rutta, Forsling, C. Murphy, Oesterle – Pánik, J. Toews (C), Saad – P. Kane, Schmaltz, Hartman – DeBrincat, Anisimov, Sharp – Hayden, Wingels, Bouma.

Rozhodčí: Charron, Hanson – Gawryletz, Rody

Diváci: 13 777