Tampa – Pittsburgh 7:1 (kon.) | Boston – Buffalo 4:5 (po pr.) | Columbus – Los Angeles 4:6 (kon.)
NY Islanders – San Jose 5:3 (kon.) | Ottawa – Toronto 6:3 (kon.) | Washington – Florida 1:4 (kon.)
Dallas – Carolina 4:3 (kon.) | Arizona – Chicago 2:4 (kon.) | Calgary – Minnesota 2:4 (kon.)
Vegas – St. Louis 3:2 (po pr.)
Vegas Golden Knights
3:2 (0:1, 2:0, 0:1 - 1:0)
St. Louis Blues
Neděle 22.10.2017, 04:30 • T-Mobile Arena, Las Vegas • NHL

36:49
    Opět početní výhoda pro Vegas Golden Knights. Magnus Pääjärvi dostane dvě minuty za držení soupeře u mantinelu. A to se samozřejmě velmi líbí domácímu publiku.

32:30
    Tentokrát padne trest na druhé straně barikády, Upshall dnes podruhé míří za katr. Nyní proto, že podrazil soupeře a rozhodčí si toho dobře všimli. Takže možnost na vyrovnání pro Las Vegas.

29:32
    Máme tu úvodní vyloučení ve druhé třetině. Deryk Engelland od rozhodčího dostává dvě minuty za vysokou hůl a Golden Knights tím pádem čekají další komplikace.

14:13
    Další vyloučení. Domácí Šipačov si musí jít odsedět dvě minuty za sekání Vladimír Sobotky. Takže možnost pro hosty ještě navýšit svůj náskok.

10:37
    Je tu další vyloučení, rozhodčí v první třetině očividně tresty šetřit nebudou. Do přesilovky půjde mužstvo St. Louis Blues, jelikož padla vyloučení na obou stranách, ale na domácí hned dvě. Hostující Upshall dostává dvě minuty za hrubost, domácí Carrier to samé, ale k tomu ještě dvě minuty za vražen na hrazení.

07:42
    První početní výhodu si zahrají také St. Louis Blues. Menší trest dostane za sekání domácí Miller, který už také zamířil za katr. Uvidíme, co si hosté na početní výhodu nachystají.

01:46
    Hned na začátku duelu uvidíme vyloučení. Dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě inkasuje hostující parta, trest půjde odsedět Ivan Barbašev. Takže šance pro Vegas.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 34. R. Smith (C. Miller, W. Karlsson), 38. C. Miller (Hunt, R. Smith), 65. W. Karlsson (R. Smith, Hunt) – 13. Pääjärvi (Sundqvist, Brodziak), 55. Pietrangelo (Schwartz, B. Schenn)

Vegas Golden Knights: M. Subban (51. Dansk) – Schmidt, Sbisa, C. Miller, Hunt, Engelland, McNabb – Perron, Eakin, Neal – Leipsic, Šipačov, Tuch – O. Lindberg, W. Karlsson, R. Smith – Carrier, Bellemare, Nosek.
    St. Louis Blues: Allen (C. Hutton) – Edmundson, Pietrangelo, Gunnarsson, Parayko, Dunn, Bortuzzo – Steen, Stastny, Tarasenko – Schwartz, B. Schenn, Blais – Pääjärvi, Barbašev, Sobotka – Upshall, Sundqvist, Brodziak.

Rozhodčí: Luxmore, Dwyer – Murchison, Gibbs

Diváci: 17 883