Zlín – Liberec 3:2 (po pr.) | Třinec – Jihlava 3:0 (kon.) | Chomutov – Pardubice 3:2 (kon.)
Olomouc – Plzeň 5:0 (kon.) | Mountfield HK – Litvínov 4:5 (1:3 po s.n.) | Mladá Boleslav – Kometa Brno 0:2 (kon.)

Zlín právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Ševci rozhodují v prodloužení, když Freibergs parádní nahrávkou našel osamoceného ANTONÍNA HONEJSKA, jenž parádní střelou o horní tyčku zajišťuje Beranům dva body. Asistence: Ralfs Freibergs.

63:30
    Rozhodnout mohl Jelínek, ale kotouč mu před odkrytou brankou projel pod hokejkou a ven z pásma.
    59:44 Ralfs FREIBERGS - 2:2

59:44
    Neuvěřitelné! Zimní stadion Luďka Čajky se nakonec otřásá v základech, protože je srovnáno! Drtivý tlak Zlína byl přetaven i ve druhou trefu, kterou za modrožluté obstaral díky důrazné dorážce RALFS FREIBERGS. Asistence: Jakub Ferenc.

59:30
    Neuvěřitelné co nedokázal proměnit Honejsek. Zlínský útočník nedokázal trefit do zcela prázdné branky a odmítl tak vyrovnat.

58:47
    Kašík je opět ven z branky, Zlín hraje v šesti.
    57:31 Roberts BUKARTS - 1:2

57:31
    Zlín se při power-play dokázal nakonec prosadit a kazí Willovi čisté konto. Kotouč se dostal na modrou čáru na čepel ROBERTSE BUKARTSE, jenž se z první opřel tvrdě do kotouče a ten zapadl za záda libereckého brankáře. Asistence: David Šťastný.

56:20
    Libor Kašík je na střídačce, Zlín hraje power-play.

56:08
    Zlín si bere oddechový čas.

55:42
    Antonín Honejsek to zkoušel nenápadně zápěstím, bohužel pro Zlín ani tentokrát neuspěl.

52:28
    Dominik Lakatoš (LIB) 2 minuty nedovolené bránění.

49:49
    Tomáš Žižka mohl překonat libereckého brankáře v samostatném úniku. Jeho zakončení ovšem brankář Tygrů výborně vychytal.

49:08
    Milan Bartovič (LIB) 2 minuty sekání.

49:08
    Ralfs Freibergs (ZLN) 2 minuty hrubost.

48:56
    Ferencova střela byla tečovaná do levé tyčky Willovy branky.

46:23
    Daniel Špaček (LIB) 2 minuty za hákování.

40:51
    Snížit mohl rozjetý Michal Popelka, ale jeho bekhend nebyl úspěšný.

35:10
    Přečíslení domácích skončilo neúspěšně. Ondráček nedokázal přesně přihrát osamocenému Okálovi.

34:28
    Pavel Kubiš (ZLN) nabízí soupeři přesilovku. Zlínský útočník dostává dvě minuty za podražení.

30:06
    Okál připravil Sedláčkovi kotouč jako na zlatém podnose, ale druhý jmenovaný nedokázal střelou do odkryté branky překonat výborného Romana Willa.

27:31
    Michal Bulíř (LIB) odsedí za Tygry, kteří hráli v šesti dvouminutový trest.

25:20
    Lukáš Derner (LIB) 2 minuty nedovolené bránění.

24:57
    Počet hráčů na ledové ploše se velmi rychle srovná. Marcel Petran (ZLN) 2 minuty za hru vysokou holí.

24:46
    Dominik Lakatoš (LIB) 2 minuty hákování.
    21:16 Tyler REDENBACH - 0:2

21:16
    Liberec právě vstřelil branku!
    Druhá trefa hostí byla jako přes kopírák. Tygři se opět důrazně protlačili do zakončení, kde tentokrát obloučkem přehodil ležícího Kašíka TYLER REDENBACH. Asistence: Ladislav Šmíd.
    20:34 Lukáš KRENŽELOK - 0:1

20:34
    Tygři byli na Kašíkově brankovišti hodně důrazní, a dokázali Berany přetlačit. Vedoucí trefu hostí vsítil bekhendem zakončující LUKÁŠ KRENŽELOK. Asistence: Michal Bulíř.

18:39
    Tygři jsou od poloviny první třetiny lepším celkem, hraje se převážně u Kašíka.

12:48
    Tygři předvedli nebezpečnou a rychlou kombinaci, kterou musel opět hasit skvělý Libor Kašík.

8:12
    Martin Matějíček (ZLN) vyfasoval dvouminutový trest za sekání.

6:58
    Prozatím největší šanci domácích měl Jiří Ondráček, jeho bekhend ale branku Tygrů přestřelil.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 58. Roberts Bukarts (Šťastný), 60. Freibergs (Ferenc), 64. Honejsek – 21. L. Krenželok (Bulíř), 22. Redenbach (Šmíd)

Berani Zlín: Kašík (Štůrala) – Freibergs, Ferenc, Valenta, Matějíček, Žižka, Petran, Gazda – Fořt, P. Sedláček, Okál – Roberts Bukarts, Honejsek, Šťastný – Kubiš, Fryšara, J. Ondráček – Rihards Bukarts, Popelka, Klhůfek.
    Bílí Tygři Liberec: Will (Stezka) – Havlín, Ševc, Jánošík, Šmíd, Kolmann, Derner – Bulíř, P. Jelínek, L. Krenželok – Bakoš, Redenbach, Bartovič – Lakatoš, Jašek, Ordoš – J. Stránský, D. Špaček, J. Vlach.