Hity: 18 – 19
    Přesilová hra: 0/1 – 0/2
    Trestné minuty: 4 – 2
    Konečný výsledek: Detroit Red Wings - Vancouver Canucks 1:4

Je konec! Hokejisté Canucks vítězí zaslouženě na ledě Red Wings 4:1. O osudu utkání rozhodla druhá třetina, ve které se hosté prosadili celkem třikrát. Vítěznou branku vstřelil ve 29. minutě Derek Dorsett! Třicetiletý útočník Canucks tím potvrdil skvělou formu – vždyť za posledních pět zápasů si připsal již šestý bod. Gólman Jacob Markström pak do statistik zapsal 20 úspěšných zásahů.

59:38
    Daleyho střela od modré končí mimo.

59:01
    Probíhá poslední minuta zápasu.

58:11
    Howard musel nyní navíc řešit další střelecký pokus soupeře. Zleva to zkoušel Dorsett.

58:05
    Diváci pomalu opouští svá sedadla. O osudu tohoto utkání je již rozhodnuto.

57:56
    Nielsen a Sutter na buly po pravici gólmana Canucks.

57:56
    V Little Caesars Areně právě probíhá reklamní přestávka.

57:56
    Po střele Manthy se ještě dostal k dorážce Nielsen, Markström ale v obou případech připraven.

57:44
    Mantha zavezl puk do útočné třetiny.

56:55
    Kronwallovo nahození od modré čáry Markströmovu svatyni neohrozilo.

56:31
    Střely na branku: 19 – 35

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 19. Mantha (Nyquist, Green) – 15. Bärtschi (Horvat, Boeser), 29. Dorsett (Horvat, D. Pouliot), 34. Bärtschi (Burmistrov), 40. Virtanen (D. Sedin)

Detroit Red Wings: Howard (Mrázek) – Ericsson, Daley, Kronwall (A), Green, Ouellet, Jensen – Mantha, Zetterberg (C), Nyquist – Abdelkader (A), D. Larkin, Tatar – Helm, Nielsen, Frk – S. Wilson, Glendening, Witkowski.
    Vancouver Canucks: Markström (A. Nilsson) – B. Hutton, Ch. Tanev (A), Del Zotto, Stecher, D. Pouliot, Gudbranson – M. Granlund, B. Sutter, Dorsett – Bärtschi, Horvat, Boeser – D. Sedin (A), H. Sedin (C), Virtanen – Gagner, Burmistrov, Vanek.

Rozhodčí: Brad Watson, Tom Kowal – Steve Barton, Scott Driscoll

Diváci: 19 515