Ufa – Toljatti 4:1 (kon.) | Nižněkamsk – Magnitogorsk 3:1 (kon.) | Kazaň – Jekatěrinburg 1:2 (1:2 po s.n.)

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Avtomobilist Jekatěrinburg.
    Autorem vítězné branky je ILJA KRIKUNOV.

59:40
    Lander měl na holi tři body svého týmu. Od modré čáry mu puk k pravé tyči naservíroval jeden z domácích beků, ale forvard Kazaně trefil jen přesunujícího se Sochatskijho.
    55:25 Francis PARÉ - 1:1

55:25
    Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
    Avtomobilist dokonale trestá vyloučení Tkačova! Ránu z vrcholu pravého kruhu stačil ještě Garipov vyrazit do strany. Ke smůle domácích se však k puku dostal jako první FRANCIS PARÉ, který bez problémů trefuje bekhendem odkrytou bránu Kazaně. Asistence: Alexej Vasilevskij, Jegor Milovzorov.

54:12
    Vladimir Tkačov oslabuje svůj tým, protože dostává dvě minuty za podražení. Hosté tak mají velkou možnost vyrovnat.

52:15
    Nechybělo mnoho a mohlo to být o dvě branky! Vladimir Tkačov se chytrým přibrzděním zbavil svého strážce, ale následně z vyložené pozice mezi kruhy přestřelil hostující bránu.
    51:01 Arťom LUKOJANOV - 1:0

51:01
    Kazaň vstřelila branku!
    Tak přeci jen se fanoušci v TatNeft Areně dočkávají gólu! Výbornou práci za bránou odvedl Nikita Jazkov, který obral u puk svého soupeře. Následně se kotouč dostal k Fjodoru Malychinovi, jenž jej poslal před branku na ARŤOMA LUKOJANOVA, který přesnou střelou do horní poloviny brány posílá svůj celek do vedení. Asistence: Fjodor Malychin.

44:54
    Rob Klinkhammer je dnes podruhé vyloučen. Tentokrát si odsedí menší trest za vysokou hůl.

38:01
    Domácí jsou usazeni v pásmu a jejich soupeř je pod velkým tlakem. Ránu z vrcholu levého kruhu v podání Jarulina zastavila až tyč hostující brány ve spolupráci s pravým betonem Sochatskijho.

37:29
    Michal Čajkovský už putuje na trestnou lavici, kde si odpyká dvě minuty za držení.

36:43
    Ta však netrvala dlouho. Nikita Trajmkin svým zákrokem srovnává počet hráčů na ledě. Dostává totiž menší trest za vražení na hrazení.

36:29
    Vasilij Tokranov je navíc potrestán dvěma minutami za hákování. Přesilová hra pro Jekatěrinburg.

34:35
    Na Glinkina zívala nyní odkrytá brána. Domácí útočník však měl k puku dál než jeho soupeř a nepodařilo se mu jej dostat za brankovou čáru ani povedenou rybičkou.

29:55
    V další velké šanci se ocitl Arťom Lukojanov. Ten pálil z podobné pozice jako v první třetině, ale stejně jako v předchozím případě trefil jen hostujícího brankáře.

27:41
    Vladimir Tkačov mohl otevřít skóre zápasu! Domácí útočník se natlačil z pravé strany až před branku Sochatskijho, ale z vyložené pozici ji minul.

21:48
    První přesilovku si vyzkouší i domácí. Hostující Mišarin totiž bude pykat dvě minuty za držení.

16:03
    První vážnější příležitost pro domácí! Arťom Lukojanov dostal nabito mezi kruhy, odkud nikým nehlídaný pálil na Sochatskijho. Hostující brankář však neměl se střelou problémy, protože letěla přesně do jeho výstroje.

01:08
    Budeme svědky první přesilové hry. Tu si zahrají hosté poté, co Rob Klinkhammer dostává dvě minuty za vysokou hůl.

Radomír Fukala

Branky a nahrávky: 52. Lukojanov (Malychin) – 56. Paré (Alexej Vasilevskij, Milovzorov), rozh. náj. Krikunov