Paderborn – Bochum 2:0 (kon.) | Wiesbaden – Schalke 1:3 (kon.) | Düsseldorf – Mönchengladbach 0:1 (kon.)
Leverkusen – Union Berlín 4:1 (kon.) | Schweinfurt – Frankfurt 0:4 (kon.) | Magdeburg – Dortmund 0:5 (kon.)
Mohuč – Kiel 3:2 (po pr.) | Fürth – Ingolstadt 1:3 (kon.)
Wehen Wiesbaden
1:3 (0:2)
FC Schalke 04
Úterý 24.10.2017, 18:30Německý pohár • 2. kolo

Hostující celek potvrdil roli favorita a vyhrává tento zápas 3:1. Domácí třetiligový celek se dokázal prosadit až ve druhém poločase. Domácí fanoušci předvedli parádní atmosféru od první do poslední minuty. (20:48:38)

90+4

90+3
    Domácí centrovali před branku, pokus Blachy výborně vyrazil hostující gólman.

90+2
    Nastavovat se budou čtyři minuty nad rámec základních devadesáti.

90+1
    Za skandovaného potlesku se zápas dohrává, domácí fotbalisté odvedli dobrou práci, ale na svého silného soupeře neměli.

90
    Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Domácí celek se pokouší něco vymyslet před brankou, Blacha to vzal na sebe, jeho pokus ale kryje hostující brankář poměrně snadno.

88
    Druhý poločas se momentálně dohrává, hra se bez výraznější šance přelévá ze strany na stranu.

87
    Domácí celek rozehrával rohový kop, Mockenhaupt centroval před branku, ale obrana Schalke si dokázala poradit.

85
    Embolo se propracoval do výborné střelecké pozice, ale přes dva domácí obránce projít nedokázal. Beci si poradili na hranici faulu.

84
    Schalke kombinuje na své polovině, Oczipka hledal spoluhráče, ale jeho dlouhý pas postrádal přesnost, a tak hrají domácí.

83
    Fotbalisté v bílém, tedy hosté, se pokouší něco vymyslet před brankou soupeře, zatím ale marně. Domácí defenziva hraje zodpovědně.

81
    Žlutou kartu dostává Sebastian Mrowca (Wehen Wiesbaden).

80
    Dostáváme se do poslední desetiminutovky zápasu, Schlake sice inkasovalo branku, ale stále vede o dva góly.

79
    Bundesligový tým se pokouší zápas dohrát takticky a co nejdál od vlastní branky. Zatím ale míč kontrolují domácí.

77
    Domácí Wiesbaden se pokouší přidat další gól, fanoušci své oblíbence podporují. Mvibudulu míří mimo.
    76. David BLACHA - 1:3

76
    Wiesbaden právě vstřelil branku!
    Domácí celek se nakonec prosazuje. Povedenou střelou do protipohybu brankáře poslal míč DAVID BLACHA. Fanoušci slavní první gól Wehenu v tomto zápase.

73
    Střídání v týmu FC Schalke 04: ze hřiště odchází Bugstaller, přichází Embolo.

Jan Prošek

Branky: 76. Blacha – 26. Santo, 30. Burgstaller, 53. Mintzel (vla.)

Karty:   54. Schaffler (WIE), 63. Andrist (WIE), 81. Mrowca (WIE)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 4:11. Střely mimo: 6:8. Rohy: 5:8. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 15:12.
    Wehen Wiesbaden: Kolke – Mrowca, Mockenhaupt, Reddemann, Mintzel – Mvibudulu, Kuhn, Andrich, Andrist – Diavusie, Schaffler
    Náhradníci: Watkowiak – Akoto, Blacha, Breitkreuz, Dams, Funk, Nothnagel

FC Schalke 04: Fahrmann – Kehrer, Naldo, Stambouli – Oczipka, Bantaleb, Meyer, Coke – Konyplyanka, Bugstaller – Di Santo
    Náhradníci: Nubel – Caligiuri, Embolo, Harit, McKennie, Reese, Schopf