Paderborn – Bochum 2:0 (kon.) | Wiesbaden – Schalke 1:3 (kon.) | Düsseldorf – Mönchengladbach 0:1 (kon.)
Leverkusen – Union Berlín 4:1 (kon.) | Schweinfurt – Frankfurt 0:4 (kon.) | Magdeburg – Dortmund 0:5 (kon.)
Mohuč – Kiel 3:2 (po pr.) | Fürth – Ingolstadt 1:3 (kon.)
1. FSV Mohuč 05
3:2 (1:0)
Kieler SV Holstein 1900
Úterý 24.10.2017, 20:45 • Opel Arena, Mohuč • Německý pohár • 2. kolo

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 8:10. Střely mimo: 10:7. Rohy: 9:5. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 13:27. (23:18:26)

Je konec. Do další fáze německého poháru nakonec postupuje favorizovaná Mohuč. Ta se dostala do vedení již ve čtyřiadvacáté minutě, když po přihrávce Brosinského zakončil k bližší tyči Viktor Fischer. Po přestávce ale přišlo vyrovnání z pokutového kopu od Kingsleyho Schnidlera. Po několik minut později, ale proměnil další přihrávku Öztunaliho v branku Viktor Fischer. To ale nebyla rozhodně vše. Dominick Drexler byl faulován v pokutovém území brankářem Mohuče a sám nařízenou penaltu proměnil. Muselo se tak prodlužovat. Ve 103. minutě rozhodl parádním přímým kopem do šibenice Daniel Brosinski. Kiel se již na třetí odpověď nezmohl a v německém poháru končí.

120+3

120+2
    Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase prodloužení dvě minuty.

120+1
    Také Kiel si vybojoval ještě jeden rohový kop v úplném závěru prodloužení. Na centr od rohového praporku si ale nikdo z hostů nedokázal naskočit.

120
    Kenan mohl rozhodnout, ale jeho střela z hranice pokutového území našla jen připraveného Kronholma. Po rohovém kopu se domácí k zakončení nedostali.

119
    Kielu již příliš mnoho času nezbývá. Navíc se nemohou hostující hráči ani usadit na útočné polovině. Po faulu u středového kruhu poslal míč do vápna Kinsombi, ale Zentner vyboxoval nebezpečný pas pryč ze šestnáctky.

118
    Kenan kombinoval na pravé straně s De Blasisem, domácí vybojovali autové vhazování. Brosinski vhodil míč na Freie, který udržel míč u rohového praporku dlouhé sekundy. Nakonec tlaku ale podlehl.

117
    Zentner se neměl k rychlé rozehrávce a tak ho hlavní rozhodčí napomíná žlutou kartou.

116
    Na trávník se dostala také bývalá opora pražské Sparty Niklas Hoheneder. Pomůže svému týmu ještě srovnat stav zápasu?

115
    Střídání v týmu Kieler SV Holstein 1900: ze hřiště odchází Drexler, přichází Hoheneder.

114
    Také Stefan Bell měl co dělat v obraně. Před dvěma napadajícími hráči, ale stačil včas míč odpravit daleko do autu.

113
    Schmidt se skluzem vrhl pod nohy nabíhajícího Kenana. Míč sice zasáhl, ale Mohuč bude pokračovat rozehrávkou rohového kopu.

112
    Nebezpečný rohový kop Mohuče jen proletěl pokutovým územím bez doteku hráčů. Domácí se ale udrželi na míči a pokračují v kombinaci na útočné polovině.

111
    Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Serdar, přichází Latza.

110
    Peitz nešetrně zajel do protihráče, který chtěl právě rozehrávat. Naplno ho trefil skluzem, ale rozhodčí žlutou kartu neuděluje.

109
    Po autovém vhazování se dostal De Blasis do ofsajdu a tak nechal raději míč dokutálet se za brankovou lajnu.

108
    Kiel se dostal zpět k balonu. Po očekávaném centru z pravé strany se Zentner příliš nezahřál. Míč s ledovým klidem sebral do rukavic.

Vít Schück

Branky: 24. Fischer, 69. Fischer, 103. Brosinski – 56. Schindler (pen.), 76. Drexler (pen.)

Karty:   12. Serdar (MAI), 51. Frei (MAI), 117. Zentner (MAI) – 8. Drexler (KIE), 90+2. Conde (KIE)

1. FSV Mohuč 05: Adler (40. Zentner) – Donati, Gbamin, Bell, Brosinski – Serdar (111. Latza), Frei – Maxim (66. Muto), Öztunali, Fischer (84. De Blasis) – Kenan
    Náhradníci: Zentner, Latza, Muto, Sverko, Jairo, Klement, De Blasis

Kieler SV Holstein 1900: Kronholm – Herrmann, Schmidt, Czichos, van den Bergh – Kinsombi – Schindler (81. Peintz), Drexler (115. Hoheneder), Mühling (89. Conde), Lewerencz – Ducksch (75. Seydel)
    Náhradníci: Hoheneder, Heidinger, Weilandt, Schipmann, Peitz, Seydel, Condé

Rozhodčí: Schlager – Bandurski, Weickenmeier