Paderborn – Bochum 2:0 (kon.) | Wiesbaden – Schalke 1:3 (kon.) | Düsseldorf – Mönchengladbach 0:1 (kon.)
Leverkusen – Union Berlín 4:1 (kon.) | Schweinfurt – Frankfurt 0:4 (kon.) | Magdeburg – Dortmund 0:5 (kon.)
Mohuč – Kiel 3:2 (po pr.) | Fürth – Ingolstadt 1:3 (kon.)
SpVgg Greuther Fürth
1:3 (0:0)
FC Ingolstadt 04
Úterý 24.10.2017, 20:45 • Trolli Arena, Fürth • Německý pohár • 2. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (23:00:29)

Po nezáživném prvním poločase jsme byli svědky skvělé druhé pětačtyřicetiminutovky! Hned v první minutě skóre otevřel nádhernou střelou Raum. O malou chvíli později bylo vyrovnáno, z pokutového kopu se prosadil Cohen. Na další gól jsme si museli počkat do 83. minuty, když se trefil Lex. Skóre utkání uzavřel v samotném závěru krásnou střelou Morales. FC Ingolstadt 04 tak potvrdil roli mírného favorita a postupuje do třetího kola německého poháru.

90+3

90+2
    Cigerci to zkusil z nějakých dvaceti metrů. Jeho střela skončila vysoko nad, víc už se v tomto utkání nejspíše nestane!

90+1
    Rozhodčí přidal dvě minuty nad rámec druhé půle. Domácí se v té první dostali až do zámezí, rozehrávat bude Nyland.
    90. Lezcano (ING)

90
    Obrovskou šanci spálil hostující Lezcano, který zhruba z deseti metrů překopl úplně prázdnou bránu! Ingolstadt to ale příliš mrzet nemusí.

89
    Po souboji mezi Dursunem a Gausem se domácí dožadovali taktéž pokutového kopu. Sudí Osmers zůstává klidný.

88
    Střídání v týmu SpVgg Greuther Fürth: ze hřiště odchází Magyar, přichází Hofmann.
    87. MORALES - 1:3

87
    Ingolstadt právě vstřelil branku!
    Vypadá to, že je rozhodnuto! Na zrodu celé akce byl opět Leipertz. Míč se dostal asi tři metry za velké vápno, spoustu prostoru dostal ALFREDO MORALES, jehož krásná střela k tyči skončila až za zády Funka!

86
    Hosté se dokázali ubránit a následně také získali míč. Fotbalisté Ingolstadtu kombinují na vlastní polovině hřiště.

85
    Domácím už příliš času nezbývá. Nyní budou rozehrávat standardní situaci po faulu kapitána Matipa.

84
    Střídání v týmu SpVgg Greuther Fürth: ze hřiště odchází Raum, přichází Schad.
    83. LEX - 1:2

83
    Výbornou práci na levé straně předvedl Leipertz, který následně posunul na svého spoluhráče. STEFAN LEX poté takřka z nulového úhlu prostřelil brankáře Funka, který čisté svědomí určitě nemá. Spolupráce dvou střídajících hráčů teď zafungovala na jedničku!

82
    Caligiuri zasáhl Lezcana, ani v tomto případě ale hlavní sudí nepíská pokutový kop. Hráči Ingolstadtu se pořádně zlobí!

81
    Domácí měli štěstí! Po centru z pravé strany se zjevil před bránou úplně volný Matip. Ten na míč ale nedosáhl, v opačném případě by nejspíše skóroval.

80
    Hodně nepřesná střela z kopačky Rauma! Rozehrávat od brány bude hostující gólman Nyland.