Bournemouth – Middlesbrough 3:1 (kon.) | Arsenal – Norwich 2:1 (po pr.) | Bristol – Crystal Palace 4:1 (kon.)
Leicester – Leeds 3:1 (kon.) | Swansea – Manchester Utd. 0:2 (kon.) | Manchester City – Wolverhampton 0:0 (4:1 po pen.)
AFC Bournemouth
3:1 (0:0)
Middlesbrough FC
Úterý 24.10.2017, 20:45 • Vitality Stadium, Bournemouth • Anglický Ligový pohár • Osmifinále

Ode mne je to pro dnešní den vše, děkuji vám za pozornost a s přáním pohodového zbytku dne se s vámi loučím. Někdy příště, například u anglického fotbalu, na viděnou. (22:51:07)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 6:4. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 11:15.

Cesta Middlesbroughu Carabao Cupem tedy končí v osmi-finále! AFC Bournemouth postupuje do fáze čtvrtfinálové, kde se zřejmě utká s vítězem střetnutí mezi Arsenalem a Norwichem, které se bude rozhodovat až v prodloužení!

I přesto, že se neodehrály všechny 3 minuty nastavení, ukončil sudí tohle zajímavé utkání! Do čtvrtfinálové fáze Carabao Cupu, se podívají hráči ligového Bournemouthu, kteří si dnes doma nechávají zasloužené vítězství 3:1!

Oproti prvnímu dějství byl druhý poločas, pro oči ofensivního fanouška, naprostou pastvou! Už ve 49. minutě se totiž dokázal prosadit domácí Simpson, který tak otevřel skóre utkání. 7 minut na to ale nečekaně odpověděli hosté, konkrétně Tavernier, který dokázal využít chyb domácí obrany a vyrovnal stav! V 75. minutě ale fauloval hostující Fry ve vlastním vápně, čehož proměněným pokutovým kopem využil Wilson. Když už se schylovalo k závěrečnému tlaku hostujícího celku, přišla třetí branka toho domácího a bylo téměř hotovo! V 83. minutě se totiž dokázal prosadit Afobe, který byl dnes teprve pouhých 6 minut na trávníku. V samotném závěru jsme ještě mohli vidět jednoho z fanoušků, který si také zřejmě odbyl svoji premiéru, ne ale v týmech dnešního střetnutí, nýbrž ve sprinterském souboji s pořadateli.

90+4

90+3
    Hra už ale plyne opět v plném proudu, o nebezpečnou střelu ze střední vzdálenosti se pokusil hostující útočník Bamford, jeho přízemní rána se ale do prostoru tří tyčí nevešla!

90+1
    Hra je ještě na nějakou chvíli přerušena, jak to bývá v Anglii zvykem, kvůli tribunám až u hřiště, jeden z fanoušků se dostal až na trávník a užívá si svoji premiéru v Premier League!

90+1
    Nad rámec žádné základní hrací doby, se budou nastavovat celé 3 minuty!

90
    Místo útočného snažení ale vidíme spíše kombinační hru směrem dozadu, což výsledku utkání rozhodně nepřidá.

90
    Ani z následného rohu ale příliš hosté nevytěžili, přesto mohou pokračovat v kombinaci na útočné polovině.

89
    ...Když už se ale podařilo, stálo to za to! Forshaw se při brejku pokusil o střelu ze střední vzdálenosti a i přesto, že míč letěl přímo, na dobře postaveného Boruce, nadělal domácímu brankáři nemalé potíže! Pokračovat budou hráči Middlesbroughu od rohového praporku.

88
    Hosté se vehementně snaží přenést hru na útočnou polovinu hřiště, ani to se jim ale příliš nedaří...

86
    U míče jsou ale opět nyní domácí hráči Bournemouthu, kteří zřejmě konec utkání dohrají v poklidné kombinaci na soupeřově polovině.

85
    Hosté měli možnost na zdramatizování závěru utkání od rohového praporku. Na následný centr si sice naskočil jeden z jejich borců, hlavou ale nedokázal míč usměrnit do prostoru tří tyčí!