Bournemouth – Middlesbrough 3:1 (kon.) | Arsenal – Norwich 2:1 (po pr.) | Bristol – Crystal Palace 4:1 (kon.)
Leicester – Leeds 3:1 (kon.) | Swansea – Manchester Utd. 0:2 (kon.) | Manchester City – Wolverhampton 0:0 (4:1 po pen.)
Bristol City FC
4:1 (2:1)
Crystal Palace FC
Úterý 24.10.2017, 20:45Anglický Ligový pohár • Osmifinále

Právě nám skončilo osmifinále anglického Carabao Cupu. Domácí Bristol City dnes přehrál prvoligový tým Crystal Palace 4:1. Hosté se
    v prvním poločase dostali poměrně brzo do vedení, ale také poměrně brzy o své vedení přišli. Nejprve dokázal Taylor potrest chybu van Aanholta a následně střídající Djurič využít dlohý out do pokutového území.
    Ve druhém poločase se očekával drtivý tlak hostí, který však nepřišel a místo něho domácí ještě dvakrát udeřili a utkání rozhodli ve svůj prospěch. Loučím se s vámi konstatováním, že domácí celek vyřadil další prvoligový celek a postupuje již do čtvrtfinále Carabao Cupu. Děkuji za sledování a příště na počtenou. (22:38:33)

90+3

90+3
    Kombinaci domácích oceňují i jejich fanoušci a za skvělý výkon odměňují svůj celek potleskem.

90+2
    Bristol utkání s přehledem dohrává a již svému soupeři nechce dát míč.

90+1
    Jedna z posledních šancí na korigování skóre. Ladapo se dostal ke střele, ale brankář Steele v dnešní formě nemá problém chytit.

90
    Rozhodčí nastaví tři minuty.

88
    Steele zase úřaduje. Tentokrát vychytal Puncheona a utkání je rozhodnuté. Dneska tu zvítězí Bristol City.

87
    Rohový kop odvrácen obránci až na polovinu hřiště a hosté začínají nanovo.

86
    Ještě jeden rohový kop pro hostující Crystal.

85
    Bristol City utkání dohrává senzačně a svému soupeři nedovoluje vůbec nic.

84
    Poslední šance posílit ofenzivu. Levi Lumeka má pomoci vstřelit tři branky za 6 minut.

83
    Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází van Aanholt, přichází Lumeka.

82
    Zápas se dohrává z obou stran. Toto je smutný večer pro poslední tým Premier League.

81
    Střídání v týmu Bristol City FC: ze hřiště odchází Djurič, přichází Bakinson.

80
    Deset minu do konce a jedním z mála hráčů co se snaží zvrátit výsledek je Bakary Sako.

80
    Nejaktivnější host je Bakary Sako. Další jeho šanci dokázal na čáře zachytit obránce Flint. Následný rohový kop nedokázal zakončit van Aanholt.

79
    Souboj mezi Bakary Sakem a brankářem Steelem vyhrává domácí brankář, který si neodpustí krátké poležení na trávníku.