Lorient – Caen 0:1 (kon.) | Guingamp – Montpellier 0:2 (kon.)
FC Lorient
0:1 (0:1)
SM Caen
Úterý 24.10.2017, 18:45 • Stade Yves Allainmat - Le Moustoir, Lorient • Francouzský Ligový pohár • 3. kolo

To je z mé strany vše, hezký večer. (20:37:12)

Je dobojováno. Lorient byl v dnešním duelu jasně lepším celkem, stále se tlačil dopředu, ale branku nevstřelil. Naopak hostující celek vytěžil z minima maximum a po brance Kouakoua vyhrál 1:0 a postupuje tedy do další fáze poháru.

90+4

90+3
    Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Nkololo, přichází Deminguet.
    90+2. Hamel tečoval míč jen do tyče.

90+2
    Málem bylo vyrovnáno! Po přihrávce do vápna se k míči dostal střídající Hamel, který ho tečoval patičkou, ale míč skončil pouze na tyči!

90+1
    Rozhodčí přidal čtyři minutky.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

88
    Domácí kombinují a snaží se něco vymyslet, ale zatím se jim to vůbec nedaří.

86
    Nyní ale dobře kombinovali domácí, ovšem jejich snažení skončilo před velkým vápnem Caen. Hosté dnes brání opravdu na jedničku.

84
    Hostující hráči nyní dobře kombinovali na polovině Lorientu a ušetřili dobré dvě minutky. Domácím už začínají pochodovat nervy.

82
    Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Bouanga, přichází Hamel.

80
    Domácím se čas velmi rychle krátí. Už mají na vyrovnaní jen deset minutek.

78
    Žlutou kartu dostává Diamande (SM Caen).

76
    Olie nyní dostal míč do vápna, ale žádný z jeho spoluhráčů se k němu neprodral a hosté tedy přežili i tuto akci.

74
    Stále se hraje hlavně na polovině hostujícího celku, ale brankář Samba příliš práce nemá. Domácím se ve finální fázi nedaří.

72
    Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Kouakou, přichází Bennasser.

70
    Ani tentokrát to domácím nevyšlo a nyní už mají na vyrovnaní pouze dvacet minutek, jinak v poháru končí. Do další fáze by tedy postoupil celek Caen.

68
    Domácí se i nadále stále tlačí dopředu, nelze jim nic vytknout, tedy až na tu finální fázi, která není dobrá a i proto zatím hráči Lorientu na šanci čekají.