Cartagena – Sevilla 0:3 (kon.) | Numancia – Malaga 2:1 (kon.) | Zaragoza – Valencia 0:2 (kon.)
Getafe – Alavés 0:1 (kon.) | Real Murcia – Barcelona 0:3 (kon.) | Cádiz – Real Betis 1:2 (kon.)
CD Numancia de Soria
2:1 (0:1)
Malaga CF
Úterý 24.10.2017, 19:30 • Nuevo Estadio Los Pajaritos • Španělský pohár • 4. kolo

To, co jsme viděli, bylo přímo neskutečné! Domácí druholigový tým hrál sice velmi aktivně, ale nedařilo se mu vymyslet nějakou kloudnou akci. V prodloužení se mu však podařilo vyrovnat a následně využít nekoncentrovanosti soupeře a udeřit znova! Numancia tak nakonec slaví výhru po naprosto skvělé koncovce zápasu! Málaga navíc pokračuje ve výsledkové mizérii. Odnese to i trenér? (21:45:27)

90+6
    90+5. ESCASSI - 2:1

90+5
    Numancia právě vstřelila branku!
    ALBERTO ESCASSI se stává hrdinou! První hlavičku ještě Prieto chytil, ale na dorážku už byl krátký a domácí tak senzačně otáčí výsledek a dočká se výhry. Neuvěřitelné!

90+4
    Domácí nadále tlačí a snaží se dát ještě jednu branku!
    90+3. NACHO - 1:1

90+3
    Domácí tým vyrovnává! IGNACIO NACHO se z rohového kopu opřel do míče a střelou k tyči nedal brankáři šanci. Tribuny propukly v jásot.

90+2
    Rozhodčí nastavil čtyři minuty, Málaga je na polovině soupeře a daří se jí v relativním klidu dohrávat zápas.

90+1
    Zdá se, že ne. Střela zpoza vápna neskončila ani odkopem od branky, nabrala špatnou faleš a je v autu.

90
    Tak ještě rohový kop. Dočkají se sympaticky se snažící fotbalisté domácí Numancie?

89
    Začínají poslední dvě minuty základní hrací doby, domácí obléhají bránu soupeře, ale zatím bez úspěchu.

88
    Numancia ne a ne dostat se na dostřel. Málaga skvěle brání a do konce zápasu už moc času nezbývá.

87
    Protiútok hostů přinesl centr, se kterým si Munir poradil a rychle opět posílá míč do útoku.

86
    Domácím se nedaří. Jejich pasy létají do zámezí a v kombinaci jsou mnohé nepřesnosti. Zdá se, že se dnes bude radovat favorit.

85
    Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Ontiveros, přichází Rosales.

85
    Borja se dostal do zakončení na hranici malého vápna, ale trefil pouze brankáře, který stál uprostřed branky.

84
    Numancia tak musí začít od svého brankáře. Času je již málo, jedna branka ale není moc.

83
    Domácím možná už i docházejí síly. Soupeři se daří více a více nabourávat rozehrávku.

82
    Numancia ne a ne dostat se do střelecké pozice. Málaga je blízko postupu a hlavně nechybuje.