Cartagena – Sevilla 0:3 (kon.) | Numancia – Malaga 2:1 (kon.) | Zaragoza – Valencia 0:2 (kon.)
Getafe – Alavés 0:1 (kon.) | Real Murcia – Barcelona 0:3 (kon.) | Cádiz – Real Betis 1:2 (kon.)
Getafe CF
0:1 (0:0)
Deportivo Alavés
Úterý 24.10.2017, 20:30Španělský pohár • 4. kolo

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc! (22:26:47)

Je konec! Getafe sice bylo po celou dobu utkání aktivnějším celkem, hrálo s míčem na kopačkách, jenže si nedokázalo vypracovat žádnou vyloženou možnost a nakonec prohrálo 0:1! Zajímavé věci se na hrací ploše děly až v samotném závěru. V 70. minutě se střídající Santos prodral do pokutového území, ale minul branku. Právě Santos si však v 87. minutě naskočil na centr od rohového praporku a hlavou vystřelil Deportivu výhru!

90+4

90+2
    Žlutou kartu dostává Sivera (Deportivo Alavés).

90+1
    Nastavují se tři minuty.

90
    Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Mora, přichází Carlos.

89
    Domácí celek se ihned snaží přispěchat s rychlou odpovědí. Nikdo z domácích hráčů však nehýří pohybem a obrana Deportiva má snadnou práci.
    87. Cristian SANTOS - 0:1

87
    Deportivo Alavés právě vstřelilo branku!
    Deportivo se v samotném závěru utkání dostává do vedení! Hosté zahrávali přímý kop ze zajímavé pozice. Na nadýchaný centr si naskočil osamocený CRISTIAN SANTOS, který hlavičkou o zem překonal bezmocného brankáře!

86
    A další žlutá karta! Arambarri ji vidí za zastavení rodící se akce soupeře.

85
    Molinero hledal Fajra, který si nápadnou kličkou nezbavil svého strážce a okamžitě odkopl balón daleko ze své poloviny. Getafe může znovu zaútočit.

84
    Domácím fanouškům se přestává líbit poněkud statická hra Getafe a začínají na své oblíbence pískat. Domácím zbývá posledních šest minut.

83
    Hra je znovu přerušena! Jednoho z hráčů Deportiva zastihla křeč a musí být ošetřen. Hostující lodivod už vyčerpal všechna tři střídání.

81
    Getafe v krátké době zahrávalo další přímý kop. Tentokrát vymyslel Fajr centr na hranici pokutového území, jenže signál domácím vůbec nevyše a nikdo v modrém nezakončil.

80
    Getafe zahrávalo další přímý kop. Centrovaný míč se snesl na bližští tyč, kde nebyl nikdo v modrém a osamocený obránce odhlavičkoval balón do zámezí.

79
    Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Sobrino, přichází Katai.

78
    Střídající Diedhiou sprintoval do pokutového území za odraženým míčem. Hostující brankář včas zareagoval, vyrazil na malé vápno a ukryl balón do rukavic.

77
    Vigaray dostal moře volného prostoru na pravé straně hřiště, ale možná se trošku ukvapil a vypálil z dobrých třiceti metrů. Jeho rána minula branku o pořádný kus.