Slovácko – Hr. Králové 1:2 (kon.)
1.FC Slovácko
1:2 (1:2)
FC Hradec Králové
Středa 25.10.2017, 12:30 • Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty, Uherské Hradiště • Celostátní liga staršího dorostu • 10. kolo

Skončilo utkání Celostátní ligy staršího dorostu, ve kterém domácí 1.FC Slovácko podlehlo týmu FC Hradec Králové 1:2. V druhém poločase jsme branku neviděli, domácí se snažili vyrovnat, byli aktivní, na gól se však nezmohli. Hradec si tak do tabulky připisuje tři body a poskočil na třetí místo. (14:21:18)

90+2

90+2
    Domácí v posledních vteřinách zatlačili svého soupeře, snažili se několikrát prostřelit obranný blok Hradce, Brát ale nebyl překonán.

90
    Hlavní rozhodčí nastaví 2 minuty.

90
    V závěru zápasu vidí žlutou kartu hostující Mokrejš.

88
    Blíží se konec utkání. Domácí se tlačí za vyrovnáním, hosté se brání.

87
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Samko, přichází Petřík.

84
    Co chybělo! Kohút z hranice vápna dělovkou prověřil brankáře hostů, který míč vyrazil pouze před sebe. Janša se dostal k odraženému míči, jeho střelu z voleje ale namířil pouze do brankáře, který tak nadvakrát podržel svůj tým!

80
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Hajnoš, přichází Jahoda.

74
    Domácí se snaží o vyrovnání. Jamný poslal centr do vápna, osamocený Baran byl v záklonu a hlavičkoval tak nepřesně.

63
    Hajnoš poslal z levé strany centr do vápna, střelec první branky Baran ale zakončuje těsně mimo.

62
    První žlutou kartu v dnešním zápase vidí hostující Finěk, který zbytečně zakopl míč v přerušené hře.

62
    Dvojité střídání na straně domácího týmu. Ze hřiště odchází Leskovjan a Pernica, místo nich se na hřišti objeví Krejčík a Řehola.

59
    Další střídání na straně hostů. Zdravotní problémy nedovolí pokračovat ve hře Štěrbovi, na jeho místo nastupuje Kadlec.

55
    Na druhé straně mohl vyrovnat Kohút, jeho střela zpoza vápna ale těsně minula tyč hostující branky.

53
    V úvodu druhého poločasu měli obrovskou šanci hosté, když z levé strany přišel přesný centr do vápna. Samko ani Vencl ale míč netrefili ideálně a ten tak skončil mimo tři tyče!

46

Skončil první poločas Celostátní ligy staršího dorostu, ve kterém domácí 1. FC Slovácko prohrává nad týmem FC Hradec Králové 1:2. Do vedení se dostali domácí, když se přesně trefil Baran. Následně převzali iniciativu hosté a dočkali se dvou branek. O tu první se postaral Samko, který nedal brankáři šanci. Následně svůj tým do vedení poslal šťastnou trefou Firbacher. Uvidíme, co přinese druhý poločas, který začne krátce po půl druhé.