Anderlecht – Waregem 2:0 (kon.) | Genk – Club Brugge 2:0 (kon.) | Waasland-Beveren – Kortrijk 2:1 (kon.)
KRC Genk
2:0 (1:0)
Club Brugge KV
Středa 25.10.2017, 20:30 • Luminus Arena, Genk • Belgická liga • 12. kolo

Utkání dvanáctého kola belgické ligy je u konce. V dnešním zápase domácí tým porazil vedoucí tým soutěže, když se nejprve dostal do vedení v prvním poločase, aby v tom druhém předvedl soustředěný výkon a hosty k ničemu nepouštěl. Na konci druhého poločasu se ještě trefil Samatta a bylo rozhodnuto. Děkuji za sledování a budu se těšit na počtenou. (22:25:57)

90+3

90+2
    Střídání v týmu KRC Genk: ze hřiště odchází Marcus Ingvartsen, přichází Thomas Buffel.

90+2
    Hosté z Brugg již rezignovali a to domácím vyhovuje. Toto utkání má vítěze na straně domácích.
    90. Mbwana SAMATTA - 2:0

90
    Genk právě vstřelil branku!
    A je definitivně rozhodnuto. Ke střele se rozhodl MBWANA SAMATA a posílá domácí do dvoubrankového vedení.

89
    Faul na útočné polovině vybojoval Ingvartsen.

88
    Blíží se nám devadesátá minuta a většina lidí na stadionu i hráčů na hřišti čekají na konec utkání.

87
    Další rohový kop hostí žádné výrazné ohrožení branky nepřináší.

86
    Střídání v týmu Club Bruggy KV: ze hřiště odchází Marvelous Nakamba, přichází Lior Refaelov.

85
    Oproti útočné a kvalitní hře ve prvním poločase je druhý poločas pouze čekání na konec.

84
    Střídání v týmu KRC Genk: ze hřiště odchází Alejandro Pozuelo, přichází Jakub Brabec.

83
    Další skvělý obranný zákrok předvedl Mata.

82
    Domácí fotbalisté se v posledních minutách ani nedostávají přes polovinu hřiště. Ovšem Bruggy nedokáží své akce zakončovat.