Atalanta BC – Hellas Verona 3:0 (kon.) | Bologna – Lazio 1:2 (kon.) | Cagliari – Benevento 2:1 (kon.)
Chievo – AC Milán 1:4 (kon.) | Fiorentina – Turín 3:0 (kon.) | Janov – Neapol 2:3 (kon.)
Juventus – Spal 4:1 (kon.) | AS Řím – Crotone 1:0 (kon.) | Sassuolo – Udinese 0:1 (kon.)
Chievo Verona
1:4 (0:2)
AC Milán
Středa 25.10.2017, 20:45 • Marco Antonio Bentegodi, Verona • Italská Serie A • 10. kolo

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 4:8. Rohy: 1:1. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 12:10. (22:37:13)

Je konec! Fotbalisté AC Milán zvládli dnešní utkání na výbornou a z horké půdy Chieva si odváží všechny tři body. Faktem je, že vítězství je naprosto zasloužené, neboť měli hosté povětšinu utkání výraznou územní převahu. Kaňkou na výsledku může být inkasovaná branka, který byla hodně zbytečná.

90+4

90+1
    Momentálně se nehraje dobré tři minuty. Calabria totiž utrpěl vážné zranění, po kterém musel být nakonec odvezen záchrankou.

90
    Druhý poločas bude nastaven o dvě minuty.

86
    Hostující lodivod musí být s představením svých miláčku spokojený. Jedinou vítkou by mohla být inkasovaná branka, která padla po obrovské chybě Kessiého.

85
    Kolmici za obranu domácích zastavil včasným zákrokem Gamberini, nicméně hosté zůstávají i nadále u kulatého nesmyslu.

84
    Silva potáhl balón napříč šestnáctkou a poté nabil Kessiému. Razantní projektil hostujícího záložníka nakonec doplachtil pouze do protihráče.

83
    Žlutou kartu dostává Riccardo Meggiorini (Chievo Verona).

83
    Chievo je v dnešním utkání hodně nedůsledné. Především to skřípe v obranné činnosti, která má velké okénka.

82
    Střídající Silva se okamžitě zapojil do kombince svého celku. Talentovaný Portugalec pálil proti Sorrentinovi z pravé strany, slabý pokus ale neslavil úspěch.

81
    Oba kormidelníci už využili všechna svoje střídání a tak se závěrečné minuty nebudou moc často přerušovat. Poslední střídání provedlo AC.

80
    Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Nikola Kalinić, přichází André Silva.

79
    Druhý poločas se neúprosně blíží ke svému konci. Hrát se bude ještě něco málo přes deset minut, počítat se dá také s nastaveným časem.

78
    Montolivo zaznamenal jeden z prvních dotyků s balónem. Zkušený záložník si z napadání nedělal hlavu, neboť se náramně obtočil kolem soupeře.

77
    Další z řady nebezpečných centrů tentokráte odvrátil Calabria. AC Milán se v poklidu brání, navíc sám číhá na vhodnou šanci k protiútoku.

76
    Tomovičovi není dnes přáno! Levý bek domácího celku si znovu vyskočil na zajímavý balón, po které rozezvučel horní konstrukci.

75
    Na stadionu panuje báječná atmosféra. I přes nepříznivé skóre jsou domácí příznivci hodně slyšet. Nicméně dnešní utkání sleduje poloprázdný stánek.

74
    Tomovič vyprodukoval zajímavý centr, který nakonec po několika odrazech skončil v bezpečných vodách AC Milán.

David Suchý

Branky: 61. Birsa – 36. Suso, 42. Cesar (vla.), 55. Çalhanoğlu (Kessié), 65. N. Kalinić (Suso)

Karty:   15. P. Hetemaj (CHV), 83. Meggiorini (CHV) – 13. Borini (ACM), 65. Musacchio (ACM), 69. Çalhanoğlu (ACM)

Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 4:8. Rohy: 1:1. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 12:10.
    Chievo Verona: Sorrentino – Cacciatore, Gamberini, Cesar, Tomović – Radovanović, L. Castro (71. Gobbi), P. Hetemaj – Birsa (66. Meggiorini) – Pellissier, Pucciarelli (56. Stępiński).
    Náhradníci: Seculin, Confente – Garritano, Gobbi, Inglese, Meggiorini, Stępiński, N. Rigoni, Bani, Bastien, Dainelli, Depaoli.

AC Milán: G. Donnarumma – Musacchio, A. Romagnoli, Ricardo Rodríguez – Calabria, Kessié, Biglia (68. Locatelli), Borini – Suso (73. Montolivo), Çalhanoğlu – N. Kalinić (80. André Silva).
    Náhradníci: An. Donnarumma, Storari – Abate, Antonelli, Cutrone, Locatelli, G. Gómez, J. Mauri, Montolivo, Paletta, André Silva, C. Zapata.