Carolina – Tampa 1:5 (kon.) | Pittsburgh – Edmonton 2:1 (po pr.) | NY Islanders – Arizona 5:3 (kon.)
Philadelphia – Anaheim 2:6 (kon.) | Buffalo – Detroit 1:0 (kon.) | Montreal – Florida 5:1 (kon.)
Ottawa – Los Angeles 2:3 (0:2 po s.n.) | Nashville – Calgary 2:3 (1:2 po s.n.) | Minnesota – Vancouver 0:1 (kon.)
Colorado – Dallas 5:3 (kon.) | Vegas – Chicago 4:2 (kon.)
Pittsburgh Penguins
2:1 (0:0, 0:0, 1:1 - 1:0)
Edmonton Oilers
Středa 25.10.2017, 01:00 • PPG Paints Arena, Pittsburgh • NHL

Ode mně je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemné středeční ráno a někdy příště opět na shledanou. (03:44:05)

Hvězdy utkání:

1. Matthew Murray (PIT) 29 zák., 1 gól, 96,7%
    2. Phil Kessel (PIT) 1+0
    3. Cam Talbot (EDM) 42 zák., 2 góly, 95,5%

Dnešní utkání je za námi. Domácí nakonec vydřeli vítězství až v prodloužení, kdy se trefil Phil Kessel. Za domácí se dnes ještě trefil Ian Cole a za hosty jedinou branku utkání vstřelil Connor McDavid. Domácí si tak do tabulky připisují důležitý bonusový bod.

60:42 Phil KESSEL - 2:1

60:42
    Pittsburgh právě vstřelil branku!
    Domácí rozhodují o vítězi dnešního utkání! Malkin poslal skvělou přihrávku od levého mantinelu do mezikruží volnému PHILU KESSELOVI, a ten následně tváří v tvář Talbotovi nezaváhal a kotouč poslal krásně k pravé tyči! Asistence: Jevgenij Malkin.

60:10
    Letang se dostal ke střele těsně před Talbotem, ale prostřelit ho nedokázal.

60:01

Třetí třetina je za námi. V závěrečné části hry jsme viděli dvě branky. Nejdříve se v třiačtyřicáté minutě trefil Ian Cole a v osmapadesáté minutě vyrovnával na 1:1 Connor McDavid. Utkání tak spěje do prodloužení, které začne za malou chvíli.

Střely na branku: 41 – 29 (v této třetině: 15 – 8)

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

58:42
    Stav utkání je 1:1 a vypadá to, že se dnes dočkáme prodloužení, případně samostatných nájezdů.

58:00
    Poslední dvě minutky třetí třetiny.
    57:07 Connor MCDAVID - 1:1

57:07
    Edmonton právě vstřelil branku!
    Hosté vyrovnávají na 1:1! CONNOR MCDAVID převzal kotouč v útočném pásmu. Následně se s ním dostal do levého kruhu, odkud krásnou střelou do protějšího horního růžku branky překonal dnes skvělého Murrayho! Asistence: Patrick Maroon a Oscar Klefbom.

55:30
    Zakázané uvolnění hostů. Hra se tak přesune před Talbota.

54:33
    Yamamoto se dostal ke střele z mezikruží, ale Murrayho překonat nedokázal. Ten si na své konto připsal další důležitý zákrok.

53:17
    Závar před Murrayem, ale kotouč nakonec opět skončil v lapačce brankáře domácích.

Martin Penker

Branky a nahrávky: 44. Cole (Reaves, Sheahan), 61. Kessel (Malkin) – 58. McDavid (Maroon, Klefbom)

Pittsburgh Penguins: M. Murray (DeSmith) – Letang (A), Dumoulin, J. Schultz, Määttä, Ruhwedel, Cole – Sheary, Crosby (C), Guentzel – Kessel, Malkin (A), Rust – Hörnqvist, Sheahan, Hagelin – Reaves, McKegg, Kühnhackl.
    Edmonton Oilers: Talbot (Brossoit) – A. Larsson (A), Klefbom, Benning, Russell, Auvitu, Nurse – Yamamoto, McDavid (C), Maroon – R. Strome, Nugent-Hopkins, Lucic (A) – Caggiula, Draisaitl, Letestu – Kassian, Khaira, Pakarinen.

Rozhodčí: Watson, McIsaac – MacPherson, Amell