Carolina – Tampa 1:5 (kon.) | Pittsburgh – Edmonton 2:1 (po pr.) | NY Islanders – Arizona 5:3 (kon.)
Philadelphia – Anaheim 2:6 (kon.) | Buffalo – Detroit 1:0 (kon.) | Montreal – Florida 5:1 (kon.)
Ottawa – Los Angeles 2:3 (0:2 po s.n.) | Nashville – Calgary 2:3 (1:2 po s.n.) | Minnesota – Vancouver 0:1 (kon.)
Colorado – Dallas 5:3 (kon.) | Vegas – Chicago 4:2 (kon.)
Philadelphia Flyers
2:6 (1:1, 0:3, 1:2)
Anaheim Ducks
Středa 25.10.2017, 01:05 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

To je z mé strany již vše, příště na počtenou. (03:52:07)

3. Sean Couturier (PHI) 2+0

Je dobojováno. Anaheimští odstartovali svůj čtyřzápasový trip po kluzištích soupeřů vítězně, když Philadelphii srazili jasně 6:2. O výhře Ducks ve městě bratrské lásky rozhodla druhá třetina, ve které se hosté prosadili hned třikrát, a utekli tak do trháku 4:1, který ve třetí třetině ještě rozšířili na 6:2. Nutno dodat, že v tomto zápase byla velmi výrazná česká stopa, Ondřej Kaše se dvakrát gólově prosadil a Jakub Voráček si připsal dvě nahrávky, z nichž tou druhou zaznamenal svůj 500. bod v NHL.

59:06
    Brandon Manning nahodil kotouč do útočného pásma a odjel střídat, to už se ve Wells Fargo Center rozběhla poslední minuta zápasu.

58:11
    V samotném závěru utkání už se hraje v nepříliš rychlém tempu, o výsledku utkání je rozhodnuto a někteří diváci už opouštějí své sedačky.

57:32
    Travis Konecny u mantinelu naprosto zbytečně srazil k zemi bez puku hrajícího Montoura, tento zákrok mu ale u sudích prošel a hra plyne vesele dál.

56:44
    Getzlaf s Perrym se opět postarali o pořádný rozruch před Elliottem, domácí obránci si ale tentokrát poradili a po závaru na brankovišti vyhodili kotouč do bezpečí.
    55:49 Ondřej KAŠE - 2:6

55:49
    Anaheim právě vstřelil branku!
    To ONDŘEJ KAŠE provedl parádně. Chomutovský odchovanec překonal Elliotta parádním blafákem do bekhendu, a přidal tak svou druhou trefu v zápase! Bez asistence.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

55:49
    Ondřej Kaše byl při samostatném úniku faulován Provorovem (PHI), a Anaheim tak pojede trestné střílení!

55:04
    Svěřenci Davea Hakstola tak dlouho kombinovali v útočném pásmu, až o puk přišli a musejí vyklidit vydobyté pozice v třetině Ducks.

54:27
    Zdá se, že brankář Ducks je v pořádku, hra už vesele plyne dál a Anaheimští teď vyhodili puk až k Brianu Elliottovi.

53:48
    John Gibson zůstal poněkud otřesený po Girouxově kanonu z levého kruhu, brankář Anaheimu se jen velmi obtížně zvedá z ledu...

53:32
    Ondřej Kaše (ANA) se provinil podražením, následovat tak bude další přesilovka Flyers.

52:51
    Rakell nic nevymýšlel a nahodil puk do útočného pásma, načež byl kotouč nakonec přizvednut až do ochranné sítě.
    51:54 Sean COUTURIER - 2:5

Vojtěch Balon

Branky a nahrávky: 9. Couturier (Giroux, Voráček), 52. Couturier (Sanheim, Voráček) – 19. O. Kaše (D. Grant), 26. Montour (Kossila, Beauchemin), 31. N. Ritchie (H. Lindholm, Bieksa), 39. Rakell (Getzlaf, Perry), 44. Getzlaf (Perry), 56. O. Kaše (TS)

Philadelphia Flyers: Elliott (Neuvirth) – Provorov, Hägg, Gudas, Gostisbehere, Sanheim, Manning – Giroux, Couturier, Voráček – Weal, Filppula, Simmonds – Lehterä, Patrick, Konecny – Laughton, M. Raffl, Weise.
    Anaheim Ducks: Gibson (Berra) – H. Lindholm, Manson, Beauchemin, Montour, Jaycob Megna, Bieksa – Rakell, Getzlaf, Perry – Cogliano, Vermette, Silfverberg – N. Ritchie, D. Grant, O. Kaše – Wagner, Kossila, L. Shaw.

Rozhodčí: Romasko, O'Halloran – Smith, Miller