Carolina – Tampa 1:5 (kon.) | Pittsburgh – Edmonton 2:1 (po pr.) | NY Islanders – Arizona 5:3 (kon.)
Philadelphia – Anaheim 2:6 (kon.) | Buffalo – Detroit 1:0 (kon.) | Montreal – Florida 5:1 (kon.)
Ottawa – Los Angeles 2:3 (0:2 po s.n.) | Nashville – Calgary 2:3 (1:2 po s.n.) | Minnesota – Vancouver 0:1 (kon.)
Colorado – Dallas 5:3 (kon.) | Vegas – Chicago 4:2 (kon.)

Jake Vitanen (VAN) 1+0
    Devan Dubnyk (MIN) 24. zák., 1 gól, 96,0% (04:46:19)

Statistiky: Střely na bránu: 29-25; Zablokované střely: 10-14; Vhazování: 51%-49%; Hity: 17-15; Přesilové hry: 0/4-0/3; Tresné minuty: 6-8.

Brankář Anders Nilsson dostal přednost před Jacobem Markströmem a na ledě Minnesoty pokryl všech 28 střel soupeře. O osudu utkání, které přineslo několik slibných a zajímavých příležitostí, rozhodl nakonec jeden jediný gól, který vstřelil ve třetí třetině Jake Virtanen. Hubená výhra pro Canucks. Konečný výsledek. Minnesota Wild 0 Vancouver Canucks 1.

59:50
    Mikael Granlund se po krásném přenesení hry ocitl v pravém kruhu v obrovské šanci, jenže střelou zápěstím minul bližší pravý horní roh brány! Poté zakázané uvolnění Vancouveru.

59:41
    Derek Dorsett byl v souboji na obranné modré čáře pozdě a zezadu zahákoval Matta Dumbu. Hra 6 na 4!

59:24
    Mikael Granlund na vrcholu pravého kruhu pro vhazování pálil přes protihráče mimo a po vyhození Vancouveru skončil puk na zakázaném uvolnění.

59:00
    Do konce třetí třetiny či zápasu zbývá odehrát 1 minuta.

58:57
    Vancouver vyhodil puk na zakázané uvolnění a jeden z týmů si vyžádal oddechový čas. Brána Wild prázdná.

58:29
    Devan Dubnyk naskočil na střídačku a Minnesota zkouší vyrovnat během hry bez brankáře! Vancouver těsně vede nad Wild 1:0.

58:15
    Devan Dubnyk už čeká na povel a chystá se opustit svou bránu. Puk v obranném pásmu Minnesoty.

57:46
    Marcus Foligno na pravém křídle vypálil z úhlu, jeho pokus ovšem minul vzdálenější levou tyč.

56:35
    Vyloučený Jason Zucker už také naskočil do hry a v přesilové hře jsme dnes neviděli žádný gól.

56:07
    Henrik Sedin předvedl na pravém křídle zpětnou přihrávku, kterou připravil svůj tým o pásmo.

55:35
    Alex Biega se vrátil z vězení a začíná zkrácená přesilová hra Canucks, která potrvá přesně minutu.